Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad ćeš shvatiti da su ti ljudi BILI živi dok nisu dobili koronu?
Gde se kolega ovde spominju vakcine.Ili je to bila tvoja slobodna interpretacija u cilju širenja panike.
 
Postavio Momo ali da citiram samo:
Svjetska zdravstvena organizacija upozorava...
Imao čovjek dobrog konja. Dolazili mnogi da ga kupe ali neće čovjek da ga proda. Jedan smisli plan kako da ga se dokopa. Legne na put kojim često prolazi čovjek na konju i pretvara se da je bolestan. Kad je jahač vidio čovjeka kako se previja od bolova, sjaše u namjeri da pomogne ali ovaj skoči sa zemlje odgurne čovjeka, skoči na konja i pojuri.
Stani!
Povika vlasnik konja.
Šta hoćeš? upita lopov.
Molim te nemoj nikome reći kako si došao do konja jer više niko neće zastati da pomogne čovjeku u nevolji.
......
Ljudi nevjeruju svjetskoj zdravstvenoj organizaciji. Prevareni su!
Moraju da trpe posljedice jer je to društvo moćno i kad nešto propiše običan čovjek se nemože braniti.
Sa kovidom je umrla vjera u doktore.
I sad idemo njima jer nemamo drugog izbora ali im nevjerujemo kao prije.
 
Gde se kolega ovde spominju vakcine.Ili je to bila tvoja slobodna interpretacija u cilju širenja panike.
Umrlo je i peto. Izvor Novosti. Ne širim paniku samo kažem a na vama je da shvatite ili ne. Ako nama treba deca da umiru od u normalnim zemljama iskorenjene bolesti trebalo bi da slavimo prst na čelo i razmislimo. Najlakše je tuđim životima plaćati sopstvene zablude.
 
Pa ova tema je hit! Samo još da pronađem di se završava ova naša ploča, oma kod Subotice, jal možemo još malo da jašamo magare pre no upanemo u ništa!? Da Bog sačuva...
 
Svaka ti čast brale, propaganda, uzbunjivač predsednik i mediji su uspešno delovali na tebe. Nema svrhe više trošiti vreme, verovatno još uvek nosiš masku i ideš 2x godišnje na fajzerovanje.



Sad sam se setio, u vreme "korone" mnogi zaposleni su imali problema zbog nošenja maske, zaradili neke organizme u nosu i disajnim puteva pa ih u domovima zdravlja proglašavali za pozitivne i neki zaglavili bolnice. Smešno koliko je to sve bilo smišljeno i koliko su nas *ebali u zdrav mozak. Ne tvrdim da nije bilo nikakve bolesti, došla je neka malkice jača prehlada ali je to iskorišćeno za mnogo toga lošeg i narod je prevaren i iskorišćen za ko zna šta, posledice i danas trpimo i nikada se neće vratiti pređašnje stanje. Na sve to se dodali ovi ratovi i troškovi i inflacija rastu li rastu dok se bogati još više bogate.
Ko?
 
Umrlo je i peto. Izvor Novosti. Ne širim paniku samo kažem a na vama je da shvatite ili ne. Ako nama treba deca da umiru od u normalnim zemljama iskorenjene bolesti trebalo bi da slavimo prst na čelo i razmislimo. Najlakše je tuđim životima plaćati sopstvene zablude.
Ma ravnozemljasi to ne mogu da shvate . I ja sam polomio prste da im objasnim da kada krava podrigne to je jako lose za planatu i utice na zagrevanje . Jel ti bar to shvatas ?
 
Ali nije korona izazvala porast umrlih.A što se same korone tiče umrlih je bilo zbog neadekvatnog lečenja.Protokola koliko hoćeš.Nestručno rukovanje respiratorom...
Vakcinacijom se drastično povećavao broj slučajeva-vakcinisani su širili koronu.Mnoge znam koji su se vakcinisali i ladno zaradili koronu i to više puta.Mnogi su i umrli nakon vakcinacije.
Imas neko visoko obrazovanje iz medicine, neki naucni rad za ove sto si napisao?
 
Valjda kad prdne?
I to ali je mnogo gore kada podriguje . Sada cu da ti nadjem link pa da udjes u tematiku .

 
I to ali je mnogo gore kada podriguje . Sada cu da ti nadjem link pa da udjes u tematiku .

Čovek se uči dok je živ. Da sam umro pre pet minuta ovo ne bih znao.
 
Imas neko visoko obrazovanje iz medicine, neki naucni rad za ove sto si napisao?
Ne treba visoko obrazovanje,samo malo realnosti.Tu nema nikakvog naučnog rada nego samo činjenice koje su poznate.Nas je svo 7-oro u kući imalo koronu i bez ikakvih antibiotika svi ozdravili pa i baka od 82 godine.Niko nije vakcinisan.Kod tebe vakcinisani nisu umirali.Misliš da nije bilo grešaka u lečenju iako ti je to prvi uzrok smrtnosti u statistici.Sa respiratorom rade obučeni ljudi kojih je bilo mnogo manje od onih na respiratorima.Ko je rukovao na ostalim.U vreme vakcinacije je rastao broj zaraženih.Kakav tu naučni rad treba.
 
Nemam ja sta njima da vjerujem , nego nasi zdravstveni radnici ,i ministarstva zdravlja. Od njih dobiju protokol za postupanje u takvim siruacijama . Ili treba da rade po preporukama sa tiktoka?
 
Ko nije imao tezak oblik korone,pise ovakve gluposti.Ni sam nisam verovao u to,u pocetku sam dobio prehladu koja se postepeno pojacavala.Mislio sam da to nije nista strasno,po svom obicaju popio sam par fervexa i nastavio sa poslom.Malko traktor,malko kamion i tako po ceo dan i noc.Jbg. sezona kamionskog prevoza i ratarskih poslova.Posle tako provedenih desetak dana,pao sam u krevet.Izvukao se i nastavio dalje po obicaju,posao preko glave.Nekako sam gubio snagu ali to sam smatrao da ide sa godinama,nemozes da zivis sa 47 kao sa 28.Sve mi je teze bilo raditi a kad sam trcao,vozio bajs ili plivao poceo sam gubiti dah i snagu.To sam sve mislio da ide u skladu sa godinama.Posle 18 meseci od korone sam zavrsio u bolnici zbog tromba na plucima,bilo je pitanje minuta hocu li se izvuci.Tako da,ko to nije preturio preko glave moze da pise da neveruje u to ali to je nesto sto se desilo mnogima.Ovi koji to nisu imali,tvrde da je to teorija zavere i ostale gluposti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh