Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Филм Кингсмен, гаврило принцип члан супер тајне организације...
 
A Жарко са "Кејсовом" комбинирком и Милан са ФАП-ом да одвози - то више није варијанта? Чуо сам да је Жарко отишао негде да ради, али не знам засигурно. Мислим да би он би могао да ти ољушти тај стари бетон без проблема.

Нови бетон наручиш из Падине, мајсторе већ имаш, само не знам за насипање и ваљање како би, али и то је решиво.
Ne znam ko su zarko i milan?
Znam za beton na mikser, ima domus i banatpromet, slicne cene. To cu i raditi, majstore imam, uzmem beton, samo jos da vidim za skidanje starog betona....
 
Филм Кингсмен, гаврило принцип члан супер тајне организације...
Gavrilo Princip je trenutno jedna od popularnijih tatoo slika,ono sa fazonom senke po Becu koje lutaju.Siroma,da je znao ko ce sve da ga tetovira ubio bi prvo sebe a ne prestolonaslednika :ROFLMAO:
 
Ne znam ko su zarko i milan?
У бре, па Жарко је Идворац. Не знам му ни шпицнаме или презиме (завршава се на -ов), али човек је живео ту код вас. Купили су нову "Кејсову" повећу комбинирку, а одвозили су ФАП-ом, кога је возио Милан, тип родом из Сакула, али живи у Ковачици. Баш су радили стално негде, па је било проблем да дођеш на ред. Неко ми рече да је Жарко отишао негде преко да ради, али не знам поуздано. Имам негде Жарков број, па ако ти треба - тражи.

За бетон мислим на Падинце, "Унитрговину" (063/667-570). Они имају неколико мешалица разног капацитета и са управљаним дугим "рукама" за истакање бетона, праве ти бетон по типу који ти треба, стављају адитиве који ти требају. Пре неке три године, мени су донели бетон за наливање септичке са некаквим адитивима о којима сам се консултовао са њима за око седам 'иљада по кубику.
 
Камо среће да аустроугари нису хтели да отму Србску земљу која им не припада и никада неће припадати.
Да су изабрали да се ку*че с французима не би било првог рата.
Него дошли код нас да га шиље... Епа добили су шта су тражили...
 
У бре, па Жарко је Идворац. Не знам му ни шпицнаме или презиме (завршава се на -ов), али човек је живео ту код вас. Купили су нову "Кејсову" повећу комбинирку, а одвозили су ФАП-ом, кога је возио Милан, тип родом из Сакула, али живи у Ковачици. Баш су радили стално негде, па је било проблем да дођеш на ред. Неко ми рече да је Жарко отишао негде преко да ради, али не знам поуздано. Имам негде Жарков број, па ако ти треба - тражи.

За бетон мислим на Падинце, "Унитрговину" (063/667-570). Они имају неколико мешалица разног капацитета и са управљаним дугим "рукама" за истакање бетона, праве ти бетон по типу који ти треба, стављају адитиве који ти требају. Пре неке три године, мени су донели бетон за наливање септичке са некаквим адитивима о којима сам се консултовао са њима за око седам 'иљада по кубику.
A sad znam o kome govoris, ali nije zarko nego terzic zuba, terzin spicnamet, a drugi je milan miljevic iz kovaje. Zuba je preko u slovackoj radi na neko kopanje i nasipanje izgradnje puteva. Dodje na svaka tri mesesa na mesec dana bude ovde. Ima tih kombinirki dosta, kupio je sad i moj komsija ponorac radi parket.
Znam za unitrgovinu donosili mi mikser kad sam supu betonirao pre par godina....
 
Kamo srece da se nikad nije ni pojavio.
Аха, морали би Аустроугари да траже неки други повод (или да га сами створе; да те подсетим на Немце и Пољаке '39-те). Да је било среће, па да видимо колико глу повод би смислили да се накаче Србији на врат.
 
Da Kralj nije bio alav i da je prihvatio sam one delove AU u kojem je vecina bila Srpske nacionalnosti, mnogo sto sta bi se mozda izbeglo.
Izbeglo bi se stvaranje NDH, ne bi postojale SFRJ republike, Slovenija i Hrvatska bi morale same da se izbore za nezavisnost od AU,, a i uticaj komunisticke partije bi bio manji, a postojao bi scenario da kao Kraljevina Srbija(bez slovenije, hrvatske, dela BIH) podpadnemo pod uticaj Zapadnih zemalja i da kao Grcka budemo van komunistickog uticaja i van warsawskog pakta. Bez Slovenije, Hrvatske delova BIh, posle Drugog svetskog rata ne bi bilo SFRJ i izbegao bi se rat iz 90-tih.
NAravno to je sve hipoteticka pretpostavka.
 
И таквом поделом би опет нешто тражили од те краљевине, баш ти које сте навели. Из разлога мултиетничке средине.
 
Na vikendici mi je jako los internet,imam A1 internet,sa prenosivim ruterom. Problem mi stvara to sto je vikendica u šumi,e sad u centru sela,svi imaju super internet a udaljeni su 400-500m od mene. Pitanje za nekog ko se razume,da li vredi uzeti neku krovnu antenu ili sta bi moglo da pomogne oko hvatanja signala
 
Da Kralj nije bio alav i da je prihvatio sam one delove AU u kojem je vecina bila Srpske nacionalnosti, mnogo sto sta bi se mozda izbeglo.
Izbeglo bi se stvaranje NDH, ne bi postojale SFRJ republike, Slovenija i Hrvatska bi morale same da se izbore za nezavisnost od AU,, a i uticaj komunisticke partije bi bio manji, a postojao bi scenario da kao Kraljevina Srbija(bez slovenije, hrvatske, dela BIH) podpadnemo pod uticaj Zapadnih zemalja i da kao Grcka budemo van komunistickog uticaja i van warsawskog pakta. Bez Slovenije, Hrvatske delova BIh, posle Drugog svetskog rata ne bi bilo SFRJ i izbegao bi se rat iz 90-tih.
NAravno to je sve hipoteticka pretpostavka.
Na žalost,formiranjem Jugoslavije je samo mogao da zadrži sve Srbe u jednoj državi i sa tim ciljem je i osnovao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh