Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali cudno je bilo , ne kao obicno da trese nego samo jedan jak pokret i kraj. Nista posebno
 
imas tu par drzava na balkanu koje stagniraju i stagnirace i dalje

a onda pogledas ko im je na vlasti i shvatis da su ti isti ljuid 30+ godina na politickoj sceni,sa mozda nekoliko godine pauze a kada su bili opozicija onda rusili ulice i protestovali,nemaju dan radnog staza

evo crna gora se bar malo oslobodila djukanovica,odmah nas lagano prestigla i sa platama i penzijom
 
Da lokalni. Naisao komsija juce ,mladji covjek , ja radio nesto u avliji, pricali o vremenu ,nenormalno ,kako se promjenilo ....
Kaze sve su to oni zajebali otkad idu na mjesec. Reko , pa jel idu cesto? Ja mislio samo onda 60ih godina ?
Kaze , ma nisu ni bili , snimali u studiju.
Pa kako onda kvare vrijeme gore ako nisu ni bili ? Kaze , sta ja znam ,nisam astronaut , al oni kvare . I mjesec je drukcije boje neg nekad . Onda okrenemo o traktorima.
 
Čuli smo šta je rekao , i šta mu se svidja , bogata država a siromašan narod . Ako je 33000 milionera radilo kriminal , postoji sud za to . Tužiš , i zna se . Drugo je u pitanju , svijest antikapitalistička.
 
Zna li neko koja bi bila cena po kvadratu da se skine stari beton, natovari i odnese, sipa rizla iznivelise, zaba nabije, stavi armatura 8 ca i nalije beton za dvoriste jedno 15 cm.
Koliko ako to sve radi jedan covek moze da kosta po kvadratu?
Ima oko 120 kvadrata....
 
Kakva glupost. Najbolje bi bilo svakih 80 godina resetovati , oduzeti onima koji su nešto stvorili da se stvari izjednače . To bi bila fina poruka za buduće preduzetnike u svim poslovima da komuna nije izumrla još . Al nije problem što čovjek iznosi svoje mišljenje , nego što ima dosta istomišljenika . Problem za državu što ima previše milionera ? A nismo soci-komi u duši . :haha:
Momo nisi skonto Pecu....
Ovo je isečak iz gostovanja koji može različito da se protumači.
 
Zna li neko koja bi bila cena po kvadratu da se skine stari beton, natovari i odnese, sipa rizla iznivelise, zaba nabije, stavi armatura 8 ca i nalije beton za dvoriste jedno 15 cm.
Koliko ako to sve radi jedan covek moze da kosta po kvadratu?
Ima oko 120 kvadrata....
Nije beton već behaton, ali pre otprilike 5 godina sam baš to radio. Izašlo je oko 28 evra po kvadratu. Znači skinut stari beton i odnešen, skinuta zemlja, jer je moralo da se niveliše, postavljen tucanik 20 cm, nabijeno j stavljen behaton. Tada je bila ta cena, i rekoše da je i betonirati slična cena kao za behaton.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh