Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
....
Inace oko Beograda je ovo zanimljivo . GIK i dalje stoji na 92,5 % unetih podataka . Znamo da se u subotu ponavljaju 3 biracka mesta ali ta 3 biracka mesta ne mogu predstavljati 7,5% . Muljavina teska . Evo zapisnika o utvrdjivanju preliminarnih rezultata Bg.
Screenshot-2023-12-27-19-32-41-414-cn-wps-xiaomi-abroad-lite.jpg

На основу чега ти је овај закључак? И одакле ти податак који си „пројектовао“ на данашњи дан?
 
На основу чега ти је овај закључак? И одакле ти податак који си „пројектовао“ на данашњи дан?
Evo ti link GIK . Nisam nasao nista svezije . Pogledaj ti . I ja bih voleo da saznam vise ali sam ubedjen da su ti preliminarni rezultati i danas na snazi .
 
Prosvetli me @mirosti za njega . Ko je Matija Beckovic ? Ozbiljno pitam . Za razliku od bezbroj akademika on je medju retkima da kriticno prica . To ja cenim .
Za tako visoko mišljenje o nekom treba sam da se informišeš. Šta god tada zaključiš neka bude tvoje.
Ja sam ono što me interesovalo o kontroverznom akademiku sam pronašao.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
@drsole - pazi sada ovo . Ti volis to da istrazujes pa se zato tebi obracam . Ovo je RIK i obradili 100% BM iz Beograda . Ni jedno se nece ponavljati . Da kazemo da ima isto glasaca za lokalne i parlamentarne u Beogradu . Po preliminarnim GIK-a fali 70.000 glasova .
Screenshot-2023-12-27-21-05-10-691-com-android-chrome.jpg
 
Ne branim niti kažem da je bio dobar ali da pitam vas dvojicu ako imate volju da odgovorite, ako ne, nema veze.

Da li mislite da je vladao neko drugi (a ne Sloba) da ne bi bilo rata u Bosni i raspada države i da ne bi bilo rata i ulaska mirovnih misija na KiM uz napuštanje naše vojske i policije? Da ne spominjem druge stvari, evo pitam za dve medju najgorima za vreme njegove vladavine što su se desile.
Pretpostavljam na osnovu tvog predhodnog posta (druga tema, pišem ovde jer nije za tamo) da ti misliš da bi se sve isto izdešavalo i sa Slobom i bez njega. Ne mogu nikako da se složim sa tim jer smatram da je Sloba bio u velikoj meri odgovaran za mnoga sranja kja su nam se desili tokom njegove vlasti. Porediti ga sa Bajednom nije na mestu zato što je Sloba za razliku od ovog i te kako imao moći i odlučivao o mnogim stavrima.
E sad da li je Sloba jedini faktor, naravno da ne, ali sam ubedjen da je ako ne raspad onda barem mir mogao biti sačuvan barem u mnogo većoj meri.

Popularno je verovanje kako eto mi tu nismo mogli ništa, to su nama Amerkanci i Englezi napravili rat. Ako je to tačno onda znači da smo mi nedorasli kao narod i bolje i ne zaslužujemo. Naravno da je postojao tu i taj zapadni faktor, pa ne bih podcenio ni istočni koji su radili na izazvanju sukoba na ovim prostorim mada mislim da je Sloba, njegova velikospska politika i srpski pa onda nacionalizmi drugih naroda i nardnosti odigrali ključnu ulogu u izazivanju rata. Ne ide se sa petokrakom na čelu, kokardom u džepu i podignuta 3 prsta da se brani celovitost SFRJ i Jugoslovenizam.

Najgore su mi priče i u ubedjenja jednog dela našeg naroda kako smo mi eto pobedili sve te ratove zaključno sa pobedom nad celim NATO paktom. Ako tako izgledaju pobede mozda bi sledeći rat trebali da izgubimo.
 
Banjska nam je zadnji primer. Posle desetak dana po Srbiji su osvanuli bilbordi...... Srbija nece zaboraviti heroje iz Banjske..... A sta su tamo radili, ko ih je poslao to nema veze.
 
A sutra , jel idete na proteste?
Trajace to Momo mesecima . Vec je proglas ( poznati ) najavio da ce biti jos protesta . Mislim da je najveci problem i kocnica to sto se ne zna kako bi i na koji nacin bile promene . Jesam za promene ali kako idemo dan posle tih promena ? Niko o tome ne prica . Treba opozicija da stisne muda i da kaze prve poteze od preuzimanja vlasti . Ali 100% sam za pocetak u Beogradu promena . Na republici to nije realno u ovom trenutku .
Inace na informer kanalu gostovao Branislav Lecic , covek iz DS za koga je @Lule28 ruku davao . Steta strasan glumac i uloga iz filma profesionalac mu je velicanstvena 🥺
 
Ko je Matija Beckovic ? Ozbiljno pitam .
evo za pocetak
 
Trajace to Momo mesecima . Vec je proglas ( poznati ) najavio da ce biti jos protesta . Mislim da je najveci problem i kocnica to sto se ne zna kako bi i na koji nacin bile promene . Jesam za promene ali kako idemo dan posle tih promena ? Niko o tome ne prica . Treba opozicija da stisne muda i da kaze prve poteze od preuzimanja vlasti . Ali 100% sam za pocetak u Beogradu promena . Na republici to nije realno u ovom trenutku .
Inace na informer kanalu gostovao Branislav Lecic , covek iz DS za koga je @Lule28 ruku davao . Steta strasan glumac i uloga iz filma profesionalac mu je velicanstvena 🥺
ne lupaj gluposti

nikad ga nisam ni spomenuo,ne ovde nego inace

covek gostuje na pinku vec odavno
dobio zadatak da preotme DS pre nekoliko godina ali se zajebo
 
evo za pocetak
Neozbiljno kako tebi i dolikuje . I priznaj da je zanimljivo da ste po ovom pitanju ti i @mirosti na istoj strani 🤗
 
ne lupaj gluposti

nikad ga nisam ni spomenuo,ne ovde nego inace

covek gostuje na pinku vec odavno
dobio zadatak da preotme DS pre nekoliko godina ali se zajebo
Da ali je bio u DS . Znam da ga nisi spominjao ali samo pokusavam da ti kazem da su mnogi namazani govn.ma i u zapadnoj opoziciji 👍
 
neozbiljno ili ne, procitaj tekst do kraja, saznaces kako je postao clan SANU, UDBE itd...

A onda je – pravo iz žute štampe i jedinog zaposlenja koje je u životu imao – prešao u SANU: „Kad sam postao akademik, prva stvar koju sam uradio bila je da odem kod sekretarice Mire Simić, koja je delila markice za prevoz gradskim saobraćajem. Rekao sam: ‘Od danas mi Čik više ne daje markice za prevoz, nego Akademija…’“

Iz činjenice da je tadašnja tajna policija imala snimke njegovog ljubavnog sastanka sa ženom komunističkog funkcionera viđenog za politički odstrel, izvučen je zaključak o Bećkovićevoj saradnji sa Udbom.
 
Da ali je bio u DS . Znam da ga nisi spominjao ali samo pokusavam da ti kazem da su mnogi namazani govn.ma i u zapadnoj opoziciji 👍
svi koji su namazani govnima kako kazes su u jednom trenutku ili dobili ogromne pare ili su nesto zasrali u privatnom zivotu,pa da ne robijaju i za slobodu se prodaju drugoj strani da pljuju ove sa kojima su bili do juce
 
svi koji su namazani govnima kako kazes su u jednom trenutku ili dobili ogromne pare ili su nesto zasrali u privatnom zivotu,pa da ne robijaju i za slobodu se prodaju drugoj strani da pljuju ove sa kojima su bili do juce
Istina . Ali ima jos mnogih koji se i sada mazu pa ce morati da vracaju sutra . Nego sta mislis jel mogu dveri da predju cenzus u Bg. ?
 
Istina . Ali ima jos mnogih koji se i sada mazu pa ce morati da vracaju sutra . Nego sta mislis jel mogu dveri da predju cenzus u Bg. ?
tesko

bosko vise nije predsednik+zavetnica ce dobiti neku novu ulogu
sns im nece davati glasove

pisao sam vec da ako se ponove izbori cenzus prelaze
sns,sps i spn
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh