Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да ли је „имање визије“ у питању (тамо неког) или „зато што сам паметан“ (у случају нашег психопате), резултат се гледа. Они отишли у НАТО а шипци добили и таблице (опет један занимљив компромис– таблице за патку...стално је говорио психопата о компромисима...мада их није именовао).

Толико је јавно мњење имало утицај на исход политике.

ПС

Ако ниси мисло на политички избор државне политике него на „наше“ изборе...ту се јавно мњење обликује невиђеном пропагандом...и сендвичима. Онда је стварно битно јавно мњење али то није јавно мњење по својој суштини него пропагандни исход потпомогнут са сендвичем или 'иљадарком. Толико кошта „јавно мњење“.
 
Nemas pravo onda nista reci protiv vucica i naprednjaka ako ti je sada bolje nego tada

A te dusevne bole koje su vam naneli pa vas kao izneverili okacite macku o rep

Ne bi oni ni isli sa Sps-om da ih taj isti narod ne glasa i dan danas na izborima,a onaj kostunjavi ih vrati u politicki zivot skroz

Ako neces gradjaniste kako ih nazivate onda uzivaj u zvalinoj vlasti i cuti
Јок, нег' ти ћеш да ми дајеш и одузимаш неко право.

То што ти расуђујеш бинарно и не видиш да има много људи који не миришу ни напрдњаке, ни грађанере, јесте само твој проблем.

Не, ја од тих грађанера (запамти - грађанера, не грађаниста, јер заиста тиме изражавам презир према њима) никад ништа нисам ни очекивао нешто добро, нити сам их мирисао ни када су били на свом врхунцу. И јасно ми је да они нису алтернатива ничему. Али немој да то тебе ограничава у упирању да објасниш како су грађанери ти који ће да ураде нешто корисно за државу.

Ако ниси мисло на политички избор државне политике него на „наше“ изборе...
Мислио сам на константу која се појављује по анкетама јавног мњења која се спроводе свако мало, невезано за изборе - већ дуже време, и поред пуњења главе са кампањама "Шта је ЕУ за тебе?", "Србија је свет" или суптилнијих метода, подршка приступању ЕУ међу Србљима опада и већ неко време је више оних који су против него оних за проступање.
 
Јок, нег' ти ћеш да ми дајеш и одузимаш неко право.

То што ти расуђујеш бинарно и не видиш да има много људи који не миришу ни напрдњаке, ни грађанере, јесте само твој проблем.

Не, ја од тих грађанера (запамти - грађанера, не грађаниста, јер заиста тиме изражавам презир према њима) никад ништа нисам ни очекивао нешто добро, нити сам их мирисао ни када су били на свом врхунцу. И јасно ми је да они нису алтернатива ничему. Али немој да то тебе ограничава у упирању да објасниш како су грађанери ти који ће да ураде нешто корисно за државу.


Мислио сам на константу која се појављује по анкетама јавног мњења која се спроводе свако мало, невезано за изборе - већ дуже време, и поред пуњења главе са кампањама "Шта је ЕУ за тебе?", "Србија је свет" или суптилнијих метода, подршка приступању ЕУ међу Србљима опада и већ неко време је више оних који су против него оних за проступање.
Ma vidi se po rezultatima da ih ima ne vidjeno puno

Cak 3 liste presle census,jedna od tih njihova 🤣🤣🤣
 
Jbg kada se meni čak sviđa kao vučko stručno keca ove 'građanere' .
Ne kapiram uopšte za šta se oni nadmeću. Narodnu korist ne pominju nigde, imam utisak da im je samo dinkićevski model u planu: da stave kapuljaču na glavu i ulete u narodni trezor.
Da ponovim: kada vidim vođe građanista(grbovića, lazovića ili tepic) neznam uopšte ko bi stao iza njih i šta bi od njih očekivao da urade za opšte dobro. Pa oni za sebe nisu u stanju uraditi bilo šta, a tek voditi državu..
 
Па шта онда кмешчиш, као да ти живот зависи од тога?
hahahaha pa tu je i problem

vi necete gradjaniste da vam srede zemlju,glasate protiv njih
logika u pm

a ovamo kao vucic los i ovo ono

hahahaha nije ni cudo sto se srbija raspada na sve strane,u pravu si ima i do naroda nesto :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Jbg kada se meni čak sviđa kao vučko stručno keca ove 'građanere' .
Ne kapiram uopšte za šta se oni nadmeću. Narodnu korist ne pominju nigde, imam utisak da im je samo dinkićevski model u planu: da stave kapuljaču na glavu i ulete u narodni trezor.
Da ponovim: kada vidim vođe građanista(grbovića, lazovića ili tepic) neznam uopšte ko bi stao iza njih i šta bi od njih očekivao da urade za opšte dobro. Pa oni za sebe nisu u stanju uraditi bilo šta, a tek voditi državu..
druze bg je izgubila vlast ali navodna opozicija(dr. nestor) nece da formira vlast kao opozicija vec sada cak govori ako se krene u nasilnu promene vlasti podrzace vlast
pa ko je tu normalan
kakva je to politika i zbog cega,protiv sam vlasti al necu da je skidam a na izborima ucestvujem tek tako da bi postojao kao lik i lista

sluzba se zajebala i nestor ta lista im predje u bg-u sto nije trebalo,doduse ne samo sto je presla nego uzela dobar broj mandata koje im sad nedostaju---------sns-u i sps-u
i sad su napravili problem sami sebima
 
Ma vidi se po rezultatima da ih ima ne vidjeno puno

Cak 3 liste presle census,jedna od tih njihova 🤣🤣🤣
Па шта онда кмешчиш, као да ти живот зависи од тога?
mislim da nisi shvatio

3 liste presle cenzus

sns+sps vlast

spn+nada opozicija(nada donekle) cim je milos parandilovic napustio tu koaliciju sumnjivo je

i imas dr nestora----za koju sam rekao da je njihova

manjine ne ubrajam u liste


i ti kazes da ima puno ljudi koji nisu ni za naprednjake ni za gradjaniste
sve preliva koliko ih ima :ROFLMAO:
 
hahahaha pa tu je i problem

vi necete gradjaniste da vam srede zemlju,glasate protiv njih
logika u pm
Да среде? Сређивали су је деценију и више и тако су је средили, да немам речи. Да ја дођем теби тако да средим домаћинство, да можеш да ми доживотно захваљујеш због тога.

А ја, као и добар део гласачког тела, нисмо гласали, ни за ни против, ни једних, ни других ни овом приликом. Неће ти се свидети резултати гласања, ако буду морали да изађу и ови који то сада не чине.

i ti kazes da ima puno ljudi koji nisu ni za naprednjake ni za gradjaniste
sve preliva koliko ih ima
Важи, нека буде тако како кажеш. То значи да грађанери, које очито подржаваш, немају одакле више да извуку још неки проценат. То им је максимум - досежу до половине гласова напрдњачких весељака. За нешто више, морало би да се примени нешто као у случају Гуаидоа или Тихановске - да велики газда каже кога он, без обзира на реалност, сматра легитимним.
 
Да среде? Сређивали су је деценију и више и тако су је средили, да немам речи. Да ја дођем теби тако да средим домаћинство, да можеш да ми доживотно захваљујеш због тога.

А ја, као и добар део гласачког тела, нисмо гласали, ни за ни против, ни једних, ни других ни овом приликом. Неће ти се свидети резултати гласања, ако буду морали да изађу и ови који то сада не чине.


Важи, нека буде тако како кажеш. То значи да грађанери, које очито подржаваш, немају одакле више да извуку још неки проценат. То им је максимум - досежу до половине гласова напрдњачких весељака. За нешто више, морало би да се примени нешто као у случају Гуаидоа или Тихановске - да велики газда каже кога он, без обзира на реалност, сматра легитимним.
vec sam ti objasnio da gradjanisti bez ovih sto su sada na vlasti vladali samo 3 godine-2000/2003
dss posle ubista djindijica uzima vlast 2004 i sa draskovicem,dinkicem i ekipom vlada uz pomoc sps-a,gradjanisti ti ne vladaju tada 2004/2008

2008 godine sps bira sa kime ce vec tada praviti vlast
da li sa radikalima i to jos onim izvornim pa da opet imamo vlast kao 90tih ili sad gradjanistima(donekle jer su tu dinkic i ekipa za svaki slucaj,koja i prva napusta tu vladu 2010-te ili 11-te sad neznam tacno) 2008/2012

znaci ako nisi glasao dobar ti vucic

ako se ponove izbori u bg-u znam jedno

cenzus ce preci sns,sps i spn
 
Ok, da onda glasamo za grbovića, lazovića, ćutu i tepić?
Sa njima bi trebala da nam se smeška blistava budućnost dosta bolja od naprdnjačke..
 
vec sam ti objasnio da gradjanisti bez ovih sto su sada na vlasti vladali samo 3 godine-2000/2003
Ууууу..... онда и је просек још гори! Ако је тако, тј. имали су влас' у те три године, требало бих их фекално третираним моткама одучити од сваке помисли да се они дохвате "сређивања" било чега.
 
Ok, da onda glasamo za grbovića, lazovića, ćutu i tepić?
Sa njima bi trebala da nam se smeška blistava budućnost dosta bolja od naprdnjačke..
da li je blistava neznamo
da li je bolja od naprednjacke to sigurno

mada vidim kako pisete neki od clanova,pre ce se glasati protiv njih nego protiv vucica sto je meni za jedno ozbiljno istrazivanje razuma ovog naroda :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Jbg kada se meni čak sviđa kao vučko stručno keca ove 'građanere' .
Ne kapiram uopšte za šta se oni nadmeću. Narodnu korist ne pominju nigde, imam utisak da im je samo dinkićevski model u planu: da stave kapuljaču na glavu i ulete u narodni trezor.
Da ponovim: kada vidim vođe građanista(grbovića, lazovića ili tepic) neznam uopšte ko bi stao iza njih i šta bi od njih očekivao da urade za opšte dobro. Pa oni za sebe nisu u stanju uraditi bilo šta, a tek voditi državu..
Oni kad su krali onomad barem su stavljali kapuljaču i saginjali malo glavu. Ovi danas (uglavnom isti što su bili i nekad) ne stavljaju kapljaču i još nam se smeju u lice dok nas kradu.

i ti kazes da ima puno ljudi koji nisu ni za naprednjake ni za gradjaniste
sve preliva koliko ih ima :ROFLMAO:
Ima nas. Samo što mi uglavnom nismo ni izašli na izbore. Veruj mi da cak i medju ovima koji su glasali za SNS i gradjaniste ima onih koji bi podržali treću opciju, ali su iz jednog ili drugog razloga glasali su kako jesu.
 
Ima nas. Samo što mi uglavnom nismo ni izašli na izbore. Veruj mi da cak i medju ovima koji su glasali za SNS i gradjaniste ima onih koji bi podržali treću opciju, ali su iz jednog ili drugog razloga glasali su kako jesu.
procenat ne izaslih procentualno najvise ide u korist vlasti(bilo koja da je)
jer ovi sto ne predju cenzus,glasovi se dele a najvise dobija vlast

e sad neznam kako ne razumes da u politici imas VLAST i OPOZICIJU
ne postoji treca opcija(to sto sada glumi Nestorovic i ta lista)samo sto on sada nesme u vlast u bg-u jer bi to znacilo da ga vucic mora uzeti i u republici

oept ako nisi glasao za opozciju tj protiv vlasti logicno da ti onaj na vlasti ne smeta jer da smeta glasao bi ga skines
pa ako i sledeca vlast ne odgovara glasas ponovo za opoziciju i tako u nedogled dok i ameri i rusi shvate da je narodu pun **greška svega

to sto sedis kuci na dan glasanja,smatraj kao da si glasao za vucka jer nisi glasao da ga skines
 
@Lule28 - opet moram da te ispravljam . Parandilovoc je bio u Poksu a kada se Poks raspao bio je na strani Zike Gojkovica koji je sada na listi SNS . Ako bih plitko razmisljao kao ti rekao bih da AV sada ima svog coveka ( Parandilovica ) u zapadnoj opoziciji 👍
Dveri-POks-izborna-lista-foto-Dveri.jpg


@mirosti - kako se zove covek ili koja je njegova osobina ako jednog dana pljuje vlast i naciva bracu Vucic kriminalcima a sutradan ide sa njima da sadi tikvu ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh