Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
кесић и н1 и нова исто као и назови жута штампа и све телевизије дувају у исту тикву и сви раде за Вучића и западњаке. Никоме није до бољитка народа и државе.
И сву ти глумци и назови елитистичка интелигенција сви су ту да заглупе народ и да себи обезбеде повластице. Елита се буни не за свеопшти бољитак него да буде што ближе столу на коме је гозба па ко колико стигне да отме са стола или испод стола.
Срамота је какву интелигенцију имамо... Све до једног су поткупљиви било да су лекари, адвокати, судије, архитекте или инжењери...
И онда требам да стрепим шта ће неки глумац да каже да би се додворио неком амбасадору и да би добио народне паре да снима филм или серију....
Што пре схватимо да нам ти комунисти и деца комуниста из београдских отетих и поклоњених станова не мисле добро пре ћемо да се избиримо за бољу будућност наше деце.
Наше деце која ће да крваво отплаћују силне милијарде које је "елита" проћердала.
Прво што треба "порушити" је београдски универзитет који све ове године избацује најгоре политичаре који воде државу у безнађе.
Све ће бити лакше кад се схвати да и ови и они и они у средини да су сви радили против народа.

Земљорадника се сете кад буду избори а ни тада.... а ми се делимо на оне који су за ове и оне који су за оне...
Tacno opisujes stanje u Srbiji. Konfuzno i zbunjeno. Vise teorija i pravaca . Isprepleteni "prijatelji" i "neprijatelji" . Ne polazi se od jednog osnovnog pravca pa dalje , nego haoticni pogledi , djuvec od vizija . Jedina polarizacija vidljiva je ,za vucica i protiv vucica ,a odma dalje , djuvec.
Tesko vas je definisati , kao masu ,a isto apsolutno i nas ovde . Mozda , kao ljubitelji teorija zavjere.
 
Vlast mora da bude smenjiva i da se menja . Po tebi @vuxsd nema nade i sve ti jedno jer su svi isti ? Ajde onda da ih bar menjamo kada svi ili kada ce svi isto raditi 👍
 
Слажем се са тобом али знам шта је решење али не смем ни да напишем....
 
Tacno opisujes stanje u Srbiji. Konfuzno i zbunjeno. Vise teorija i pravaca . Isprepleteni "prijatelji" i "neprijatelji" . Ne polazi se od jednog osnovnog pravca pa dalje , nego haoticni pogledi , djuvec od vizija . Jedina polarizacija vidljiva je ,za vucica i protiv vucica ,a odma dalje , djuvec.
Tesko vas je definisati , kao masu ,a isto apsolutno i nas ovde . Mozda , kao ljubitelji teorija zavjere.
Нема ту ми и ви... Сви смо ми једно само је то њихов циљ да се делимо преко Дрине и Саве и Дунава и преко река и планина... Јер кад нас тако поделе лакше управљају нама....
 
Нема ту ми и ви... Сви смо ми једно само је то њихов циљ да се делимо преко Дрине и Саве и Дунава и преко река и планина... Јер кад нас тако поделе лакше управљају нама....
Da , to se slazem , i ove sto protestvuju ,pokusavaju da podijele, i narod na normalne i nenormalne, Bitno je da ih na vrijeme prepoznamo.
 
Poslednja izmena:
Deza vi se dogadja jer nam i tada i sada vlast drzi apsolutna ista bagra
nedostaju samo oni koji su na njihovu nesrecu crkli
Ја сам употребио реч "дежа ви", па ако си је употребио ти, онда изгледа да си коментарисао оно што сам написао Миру.

Мој "дежа ви" се односи и на ту групу "грађанера", "нормалних" и како себе већ декларишу, која покушава себе да наметне као неку прогресивну снагу у друштву. А током деценије и више, када су имали неограничену власт и мандат да ураде оно у шта су убеђивали народ, показали су да су им уста пуна празних речи, да су их 2012-те Шизоје и напрдњаци опајали на изборима, не што су они толико добри, него што грађанери нису ни за qooratz.

Због те деценије, када су били више него "неко moodo" у управљању државом, а показали да су ситне јајаре на даљинско управљање, све те аморфне грађанерске медиокритете презирем и то презирем толико да, ако буду тражили нове изборе, ја ћу изаћи на њих после више од деценије неизлажења, само да гласам против њих, да их случајно не видим као некога ко ће било шта одлучивати у овој држави.
 
Da li je baš tako? I ako su kontrolisani, politčari na vodećim pozicijama mislim da drže barem neku moć. E sad to može da varira od npr. pomenutog Bajdena koji pored toga što je debelo ucenjen čovek realno nema neku moć, a sa druge strane imamo nešto kao našeg Slobu koji je i te kako imao moć toliko čak da je u jednom trenutku pomislio da može prtiv pola sveta sam. Nakon nekih 5g je skapirao da ne može, ali je bilo kasno za pokajanje. U ostalom on je u svakom trenutku mogao da se povuče, ali to nije uradio dok nije bio primoran silom.
I dan danas slušam ljude koji govore kako je eto Sloba bio dobar , bio patriota, borio se za Srbiju itd. Bez da ulazim dublje u to njegova dela pokazuju totalno suprotno. Ne znam za nejgove namere, ali maltene sve što je radio bilo je loše po Srbiju i Srbe. I kad neko kaže da nije imao opcija... Imao je i to mnogo.
Mali sam bio u to vreme da razumem politiku, ali sam osetio posledice te Slobine politike! I ako neko kaže da bi sve bilo isto da je umesto Slobe tu bio neko drugi, ne mogu da se složim. Verujem da su te 90-te mogle da prodju mnoge bezbolnije za srpski narod da su stvari radjene drugačije.
Pametni ljudi (narodi) uče iz svojih grešaka mi izgleda ne. Ja bih ovo danas mogao da poistovetim sa Slobinom politikom sem što su bitne razlike da nema rata i da nema te totalne izolacije. E sad ako je sve ostalo isto, pitanje koliko nam treba da pokrenemo i ova druga dva.

Одговор на поруку из теме где није место оваквим мишљењима и расправама.

Није Слоба помислио да може против пола света него су му показали да нема краја њиховим захтевима (да ме неко не пита опет ко су то ОНИ...па газде, односно CIA и остале службе западних држава које спроводе операције у интересу компанија, а не америчке државе).

Слоба није схватио него су му то рекли када се потписивао Дејтонски споразум (нема шта Слоба да схвата када је знао шта ради али није знао где су границе тог „бизниса“).

Слоба није био патриота него је хтео да сачува сопствено д*упе (зезнуо се у процени јер није обезбедио савезнике – подржао је групцију против Јељцина...а још тупсон рекао Козирјеву да мисли да је нека јеврејска завера у питању – заборављајући шта је Козирјев).

Не може бити патриота када је опљачкао народ и створио банде, где су разбојници и кабадахије имали легитимације службе...итд. Наравно и био је члан екипе која је ратом требала да растури СФРЈ и тиме прикрије и општу пљачку на територији СФРЈ (да не помисли нео да мислим на екипу одавде него из свих република СФРЈ...уосталом, имате на интернету изјаву Туђмана о потреби за ратом, као средством да се створи нова НДХ).

Опције које је имао Слоба су биле да се склони са власти па да га убију „они оданде“ или његови...који опет раде за „оне оданде“ (стране службе).



Разлика оног времене и овог је што су људи (народ) имали понешто у оборима или неку кинту у сламарици...а подстицао је и црну берзу. А онда су дошли петооктобарски уличари на власт и уништили привреду до краја. У данашње време прогласе некакву епидемију па побију још свиња или живине па пољопривредницима остаје опција да продају производе по цени коју им одреде...али добар део народа то подржава из петиних жила и нема нам спаса.

Ови данас су само следбеници те политике која разара овај народ и државу. Многе ствари су горе него у време деведесетих...



ПС

Зашто мислиш да је Бајден само уцењен? Дуго је тај у политици и има сигурно свој клан који заступа. То ти је исто као и Џорџ Буш. Још су његови стари пословали са трећим рајхом. А дуго пословање ствара неки пословни клан.

Једино ако не мислиш да је био натпросечно паметан и велики државник па га поставили да среди ствари. Није тако – увек је бизнис у питању.
 
...
Tesko vas je definisati , kao masu ,a isto apsolutno i nas ovde . Mozda , kao ljubitelji teorija zavjere.

Ти си поставио видео где олош Кесић исмејава др Несторовића. И онда неписмене или полуписмене али надмене будале поверују да је „све тако како кловн Кесић каже“ (или како говоре слични смрадови).

Има баш видео који је исецкао исто на комаде и у том кесићевом с*рању се види и тај исечак (03:35 минут):

(03:35 минут)

За „ове што се праве глуви“ (односно глупи) има и текст онога што др Несторовић говори (да не цитирам шта је и како је рекао јер има у видеу). Али је занимљив да ови који су на нивоу хумора „повуци ме за прст да пр*днем“ не увиђају да је човек духовит и да народ и зато воли да га гледа и слуша. И на себи својствен начин је баш исмејао теорију о ванземаљцима коју њему приписују.

А реченица којом је ИСМЕЈАО те теорије које говоре о пореклу са Марса је следећа:

„Јел' тако? Ванземаљци имају плаве очи“ у преводу за тупаве који ово погрешно и злонамерно тумаче, човек каже да лупају јер би доказ био да ванземаљци имају плаве очи...само како? Осим ако их ти који наводе те теорије нису видели док су пили кафу са њима...и онда им још и мазнули геном да га проуче (у критичном моменту када су "ванземљци" отишли на шорање)...Он не каже да он мисли тако него да су неки "испљунули" те теорије...

Значи, не тупите без везе.



ПС

Остаје питање око тих око 2% гена тога племена у Индонезији којих нема нигде. Шта каже наука по том питању? Има ли наука одговор, сличан тврдњама од пре само пар деценија да нема планета у свемиру или их има мало а сада тврде да их има баш много (практично безброј)...Брља ли наука и по овом питању гена?
 
Poslednja izmena:
Ја сам употребио реч "дежа ви", па ако си је употребио ти, онда изгледа да си коментарисао оно што сам написао Миру.

Мој "дежа ви" се односи и на ту групу "грађанера", "нормалних" и како себе већ декларишу, која покушава себе да наметне као неку прогресивну снагу у друштву. А током деценије и више, када су имали неограничену власт и мандат да ураде оно у шта су убеђивали народ, показали су да су им уста пуна празних речи, да су их 2012-те Шизоје и напрдњаци опајали на изборима, не што су они толико добри, него што грађанери нису ни за qooratz.

Због те деценије, када су били више него "неко moodo" у управљању државом, а показали да су ситне јајаре на даљинско управљање, све те аморфне грађанерске медиокритете презирем и то презирем толико да, ако буду тражили нове изборе, ја ћу изаћи на њих после више од деценије неизлажења, само да гласам против њих, да их случајно не видим као некога ко ће било шта одлучивати у овој држави.
Dakle nikoga naprednjaci nisu opajali 2012te na izborima,neko te slagao ocigledno...beograd je dobio Djilas,Vojvodinu Pajtic...sps i dacic su birali sa kime ce praviti vladu a ne obrnuto(mislim na evropsku opoziciju),tu je jos pomogao i drug Dinkic u svemu tome....da ne govorim da Dss koji je vladao bez Zutih 3 pune godine,te 2012 skriveno kostunjavi pruza podrsku naprednima

Od 2000te do 2003 nemas Sps u vlasti
Vec od 2004 Sps ti se vraca i bez njega ni jedan zakon kostunjavi nije mogao da izglasa u skupstini....to ti je bio kraj
A pricati o nekom preiodu od 2000do2012 je samo spin naprednjaka o bivsem rezimu i nekoj dvanaestogodisnjoj vladavini koji im prosao a ocigledno prolazi i dalje
 
Ја сам употребио реч "дежа ви", па ако си је употребио ти, онда изгледа да си коментарисао оно што сам написао Миру.

Мој "дежа ви" се односи и на ту групу "грађанера", "нормалних" и како себе већ декларишу, која покушава себе да наметне као неку прогресивну снагу у друштву. А током деценије и више, када су имали неограничену власт и мандат да ураде оно у шта су убеђивали народ, показали су да су им уста пуна празних речи, да су их 2012-те Шизоје и напрдњаци опајали на изборима, не што су они толико добри, него што грађанери нису ни за qooratz.

Због те деценије, када су били више него "неко moodo" у управљању државом, а показали да су ситне јајаре на даљинско управљање, све те аморфне грађанерске медиокритете презирем и то презирем толико да, ако буду тражили нове изборе, ја ћу изаћи на њих после више од деценије неизлажења, само да гласам против њих, да их случајно не видим као некога ко ће било шта одлучивати у овој држави.
Pa u tom slučaju ćeš glasati za SNS jer ti je krug podobnih sužen.
 
Dakle nikoga naprednjaci nisu opajali 2012te na izborima,neko te slagao ocigledno...beograd je dobio Djilas,Vojvodinu Pajtic...sps i dacic su birali sa kime ce praviti vladu a ne obrnuto(mislim na evropsku opoziciju),tu je jos pomogao i drug Dinkic u svemu tome....da ne govorim da Dss koji je vladao bez Zutih 3 pune godine,te 2012 skriveno kostunjavi pruza podrsku naprednima

Od 2000te do 2003 nemas Sps u vlasti
Vec od 2004 Sps ti se vraca i bez njega ni jedan zakon kostunjavi nije mogao da izglasa u skupstini....to ti je bio kraj
A pricati o nekom preiodu od 2000do2012 je samo spin naprednjaka o bivsem rezimu i nekoj dvanaestogodisnjoj vladavini koji im prosao a ocigledno prolazi i dalje
Да, неко ме је преварио, а напрдњаци, са свим сателитима које су усисали, већ више од деценије yeboo у све рупе патетичне остатке Ђиласових, Чанкових, Пајтићевих и свих осталих постпетооктобарских интересних група. Аха, значи мене су мало преварили....

"Никад више мило моје..." што би певала Бисера. "Грађанери" су испушили за сва времена и не помаже им никаква медијска подршка нити спин доктори. Те форе "као сав нормалан свет", "европске вредности" и сличне флоскуле, за које су се шлепали и којима су покушавали да замене своју безидејност када се тиче решавања проблема у Србији, одавно не пале код становиштва Србије, што лепо показују резултати јавног мњења према тој истој ЕУ - подршка чланству Србије у ЕУ неумитно и незаустављиво пада. Ако ЕУ, као врх онога што нам рекламирају ови наши "грађанери", буде "хендловала" тако "успешно" неке будуће кризе попут миграната, короне и енергетике (а сигуран сам да ће у томе бити ништа мање "успешни" него до сада), падаће подршка и њима, заједно са овим нашим весељацима који су "ускочили у ЕУ вагон", што мене не може, а да не радује.
 
Nemas pravo onda nista reci protiv vucica i naprednjaka ako ti je sada bolje nego tada

A te dusevne bole koje su vam naneli pa vas kao izneverili okacite macku o rep

Ne bi oni ni isli sa Sps-om da ih taj isti narod ne glasa i dan danas na izborima,a onaj kostunjavi ih vrati u politicki zivot skroz

Ako neces gradjaniste kako ih nazivate onda uzivaj u zvalinoj vlasti i cuti
 
Да, неко ме је преварио, а напрдњаци, са свим сателитима које су усисали, већ више од деценије yeboo у све рупе патетичне остатке Ђиласових, Чанкових, Пајтићевих и свих осталих постпетооктобарских интересних група. Аха, значи мене су мало преварили....

"Никад више мило моје..." што би певала Бисера. "Грађанери" су испушили за сва времена и не помаже им никаква медијска подршка нити спин доктори. Те форе "као сав нормалан свет", "европске вредности" и сличне флоскуле, за које су се шлепали и којима су покушавали да замене своју безидејност када се тиче решавања проблема у Србији, одавно не пале код становиштва Србије, што лепо показују резултати јавног мњења према тој истој ЕУ - подршка чланству Србије у ЕУ неумитно и незаустављиво пада. Ако ЕУ, као врх онога што нам рекламирају ови наши "грађанери", буде "хендловала" тако "успешно" неке будуће кризе попут миграната, короне и енергетике (а сигуран сам да ће у томе бити ништа мање "успешни" него до сада), падаће подршка и њима, заједно са овим нашим весељацима који су "ускочили у ЕУ вагон", што мене не може, а да не радује.
Javno mnjenje ti je reper?
:unsure:
 
Poslednja izmena:
Javno mnjenje ti je reper?
:unsure:

Код нас је јавно мњење исто као и политика где се као не подржава политика да „еу нема алтернативу“. Углавном је то „расположење“ (сумњиво расположење) а не политика. Као политика се огледа у томе да бар 70 посто гласача гласа против Косова и Метохије и за ЕУ.

Када буде „Овај“ (да му не спомињем име) поставио на дневни ред у будућем сазиву скупштине, има 200 њих да гласа „како је лепо што смо отцепили“ Косово и Метохију а за ЕУ ће дићи и руке и ноге и д*упе ће окренути ка ЕУ да им се тури.
 
Аха...ал' мало сутра. Њихове фирме исто отвара и плаћа им да овде искоришћавају народ (када престану уплате од државе они лепо оду).. И удаљава се од ЕУ али у влажним сновима неких јер се „удаљава“ речима . Исто као што се не да Косово и Метохију „ни за живу главу“ а гура КиМ у велику Албанију поступцима. Колико знам то је политика бриселске бирократије.
 
Javno mnjenje ti je reper?
Јавно мњење је нешто што даје овај или онај резултат приликом избора.

Или мислиш да би требало да се ослонимо на "имање визије" код политичког естаблишмента или како се звало оно што је ономад рекао онај црногорски политичар, када су га питали зашто је Црна Гора, и поред неслагања са тим већине грађана, приступила НАТО-у?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh