Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma Bulatovic je shvatio da mora sam da pomogne paorima . Dok se sva udruzenja dogovore prodje voz . Zato je krenuo u akciju 😉
 
Гледа ли неко овај ријалити на ртс-у ? Људи моји, ми све оно плаћамо. Новинар фикус. Ово је спрдња, скоро да тему не спомињу. Сви они не знају за срамоту.
 
Onaj ko je najodgovorniji pusi kohibu negde gore i smeje se kako nam je prodao ciglu (bratstvo i jedinstvo).....
 
Гледа ли неко овај ријалити на ртс-у ? Људи моји, ми све оно плаћамо. Новинар фикус. Ово је спрдња, скоро да тему не спомињу. Сви они не знају за срамоту.
Nije čudo što Hrvati , Slovenci , Makedonci i ostali nisu više mogli sa nama , pa ni mi sami sa sobom ne možemo .
 
Neznam šta čoveka vuče da gleda tako nešto. Znatiželja? Dosada?
Nisam pogledao ove snimke već sama slika mi nagovještava sadržaj koji u meni izaziva odbojnost jer sam nekoliko puta, u pretraživanju kanala, naišao i vidio nekoliko scena koje su... Nemam riječi ali znam da u moju glavu neće da se usele dok je ove pameti.
Ipak to neko gleda i onda nije ni čudno što kao društvo tonemo sve dublje. Neznam dali to urednici rade po direktivi ili im je na umu samo profit ali nie dobro. Nikako nije dobro.
Ljudi neznaju da ono što im je u glavi određuje njihov život a ovi programi, zajedno sa svepopularnim serijama što ih prikladno nazivaju sapunicama, služe samo da izaperu um i da tako izaprani postanu još podložniji manipulacijama.
Neznam dali uopšte ima smisla o tom i razgovarati jer je to veoma raširena pojava u svim društvima ali neko ministarstvo bar ono za obrazovanje bi trebalo reagovati jer ako ovo smatraju za zabavu onda nam nema pomoći.
 
Ljenost kao korona . Sve više i više , na ovim prostorima ? Što ,neznam . I kad dodje do ležanja i gledanja , biraju šta je lakše gledati.
 
Већ писао, постоји радио дифузни савет. Једна столица је за представнике цркве. Јеси скоро чуо или икада да ли су се бунили?
У слободно време и у своја четири зида можеш да радиш шта хоћеш.
 
Lijenost znači da je stomak pun a glava prazna. To izaziva dosadu a bjekstvo iz te situacije je isuviše složen poduhvat za praznu glavu pa pribjegava naj jednostavnijem rješenju a to je da pritisne samo jednu tipku na daljinskom i glava može da se napuni događajima. Sve je to samo imitacija stvarnog života i nemože da zasiti čovjeka kao iskustvo stečeno u stvarnom životu ali zato ide repriza pa sutra sve ispočetka.
 
Sapatniče.
Nisam čuo da se neko bunio a u svoja 4 zida možeš da radiš šta hoćeš ali samo teoretski.
Misli vode čovjeka do onoga šta će uraditi ili ne a naše misli su opterećene sadržajem drugih umova i mi kao magnetom privučeni, mislimo, govorimo, i radimo o tim stvarima koje su nam usađene u glavu.
Dresirali su nas a i sad to čine ali ova dresura je veoma štetna.
 
Udruženje Stig je imalo sastanak sa ministarkom u ponedeljak. Danas je održan sastanak udruženja, odlučeno je da se ide na bojkot e agrara i da se krene u promociji bojkota
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh