Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo laserski štampač.Ink jet i slične bolje izgubiti nego naći.
Potpuno si u pravu. Ja pre dve godine kupio ink jet stampac zbog hitne potrebe i gledao da kupim najjeftiniji. Posto mi nije trebao narednih pola godine sve zapeklo i morao sam da kupim novi kertridz. Ali posto mi retko treba to ce se svaki put ponoviti a kertridzi skupi.
Obavezno kupi laserski.
 
Ali meni je Sapatnik hit . Cim se pokrene politicka tema on postavlja yutube videa koje ne gledaju ni ljudi koji ga postave 😉
Elem , ostavka je moguca ali na celu SNS - a . I onda krece prica koja se suska vec par meseci o srpskom frontu gde ce se ukljuciti mnogo ljudi sa strane ( Djilasi i kompanija ) . U SNS ce ostati desnicari koji ce dobiti razne tuzbe za silne kradje i narod ce shvati da je patriotama bitniji svoj dzep od napredka Srbije 🤔
 
Poslednja izmena:
ma kakva ostavka,on daje ostavku od 2017-2018 cini mi se

NAS problem je sto on kada ovo resi sa kosovom,kupuje sebi bar jos 5godina vlasti od evrope,tj njih ne zanima kako mi zivimo a to je zasluga njegove ocajne politike i vodjenja svih pitanja drzavi

njegov problem je kako ovce da sad uveri da je kosovo priznao upravo ON
sa njegovom desetogodisnjom losom politikom u svim sverama zivota
potpuno je razorio drzavu,gore nego milosevic(onaj je za izgovor bar imao sankcije)
ne postoji skupstina
ne postoji vlada i ministi,tj postavljeni su idioti,kurve i ostala bagra

neki novi front a da u njemu bude Djilas je jos veca budalastina

nedavno je Vucic kupio ovog sto je bio kod Djilasa--Bulatovica
ne bi kupovao poslanike i stranacke kolege a da im je plan da za nekih 6meseci budu zajedno u nekoj stranci+djilas im je jedini protivnik na politickoj sceni koje ovce koje glasaju za njega razumeju kao nesto strasno sto sprecava vucica da vodi srbiju ka "neverovatnom zivotu"
 
Банат013, какав си са енглеским језиком и разумевањем? Оно што прича за кину нама се сад то догађа. Маса људи одлази или је отишла у пензију а млади не долазе на њихово место. Неко треба и то да плати и надомести.
Само полако преслушати, разумети и онда се окренути мало око себе. Е то ми је овде привукло пажњу.
 
''Preslusati, razumeti'' eee, to je ono sto xebe nase kokoske i to sve bjelke bira ''marke'' Leghorn.
 
Gdje da nadjem aksijalne lezaje radilice u specijali za neki njuholand kombajn stariji malo sa nekim fordovim motorom ?
Neznam sad tacan model , uglavnom lezaji su Glyco A176/4 0.25mm

Ugradjivani su uglavnom na nekim starijim Ford kamionima Cargo
Ja ih u Evropi nemogu naci.
Komsija radi motor na tom kombajnu ,ja mu nasao sve , fale jos ti aksijalni .
Nema ni tikivent bg i nemogu poruciti.
Ja nasao u Litvaniji preko ebaya porucio .
Trebali stici oko nove godine , danas vratili pare .
Pretpostavljam da mozda niko mi nece moci reci gdje da gledam , pa onda pitam dali to neko mozda pravi ?
 
xpanewka-oporowa-glyco-a176-4-025.jpg.pagespeed.ic.GkR8T2XV6u.webp
 
@Sapatnik - sa engleskim stojim kao englez sa banatskim jezikom 😬 . Nikada mi nije isao .
@Lule28 - Odakle ti to za Bulatovica ? Cek imam jednu sliku . Pogledaj kako Bulatovic sedi sa Bozickom za istim stolom .
marinika-tepi-partija-i-bratija-v0-j0fdiqkbg25a1.jpg
 
Момо, зар у старту није било лакше заменити цео мотор са нечим другим. Мислим, да имам неку такву комбинацију мотор би летео напоље 1/1.
 
Tako je kako je .
Prvo ,nije bas tako olako zamijeniti motor , i naci odgovarajuci.
Drugo sve je obradjeno i svi dijelovi nabavljeni.
Nismo znali da ce obicni aksijalni praviti problem.
Moze li od starih sta da se uradi?
 
Можда радионице које машински обрађују моторе. Требало би да имају алате и машине са којим би могли урадити репарацију делова. Како другачије раде моторе на олдтајмерима. Само то кошта.
 
@Sapatnik - sa engleskim stojim kao englez sa banatskim jezikom 😬 . Nikada mi nije isao .
@Lule28 - Odakle ti to za Bulatovica ? Cek imam jednu sliku . Pogledaj kako Bulatovic sedi sa Bozickom za istim stolom .
marinika-tepi-partija-i-bratija-v0-j0fdiqkbg25a1.jpg
Prvo proveris odakle je ta slika,ko je sve bio tamo,pa pises nesto
Jos jedna ovca

A za bulatovica vidis sta je pricao,sta sad prica i gde se pojavio cim je izasao iz stranke,sa kime ima razgovore i sastanke u skupstini kao samostalni pslanik itd itd
 
Kako se provera koji je izvor slike ? Aj kazi da ne trazim . Ali priznaj da je lepa slika . Ja sa neprijateljem sigurno ne bih sedeo i jos bio nasmejan za istim stolom .
 
Za istim stolom sedeli jos Miroslav Aleksic(narodna),Djordje Miketic(moramo),Ksenija Markovic(ds),iz sps-a neznam ko je bio...itd itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh