Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Момо, да не покрећеш неки већи бизнис па испипаваш реакције друштва? Реално гледано зависи од посла није исто у канцеларији и физички посао. Физички радник то искористи и да мало одмори. Ко мисли да може изджати тих 7сати 30 минута од осмочасовног радног времена нека проба. Ево нисам физикалац па види. И ово је кад носим телефон са собом. И радим 7 сати.
8f42a57902d2fe7e29169694b96f0544.jpg
 
Гледао сам пре пар месеци, 70-так хиљада динара плата и стручно оспособљавање. Слично нуди и суботица транс.
A u Nemačkoj isti posao 2,9k€ bruto a Nemac neće da ga radi.Jedan iz komšiluka otišao sa ženom,on vozio u Arivi za 60k,žena radila kao medicinska sestra za 70-ak.Sad on neto ima 2k žena mu radi u staračkom domu neto plata 2,5k €.Plate stan 900€ njima ostaje 3,6k € za život mesečno.

Kakvi crni naši poslodavci možda ih je 5% fer i korektno ostalo iskoristilo 90te da uzmu poslove i pare i sad glume gazde.
 
A u Nemačkoj isti posao 2,9k€ bruto a Nemac neće da ga radi.Jedan iz komšiluka otišao sa ženom,on vozio u Arivi za 60k,žena radila kao medicinska sestra za 70-ak.Sad on neto ima 2k žena mu radi u staračkom domu neto plata 2,5k €.Plate stan 900€ njima ostaje 3,6k € za život mesečno.

Kakvi crni naši poslodavci možda ih je 5% fer i korektno ostalo iskoristilo 90te da uzmu poslove i pare i sad glume gazde.
Иначе се трудим да не читам **greška које пишеш ил бар да не реагујем,али нетто у старачком дому 2.500е? Толико излази медицинска сестра на хирургији на универзитетској клиници. Старачки дом раде преквалификовани и остали за 1600е нето и то ногом у **greška да се ударе. 900е су им једини трошкови? :haha: Трособан стан је сад 1300е топао плус доплата за грејање и плус струја.
Неко ко ово чита а не зна мислиће да знаш шта причаш у пм,а као и увек трла баба лан.
 
Хахха па људино ти рече да ћеш доћи сам,као знаш сва места у мали прст,није то Београд. :haha: Чекај и чекај и прође 2 мјесеца. Као што сам тада рекао,ништа друго нисам ни очекивао. Таквих лелемуда сам се нагледао у животу да ниси свестан. Све знају,у све се разумеју,најјачи су,не боје се ничега. Кад прц.
Елем,немој лупати **greška око горе наведене теме,неко ко не зна вероваће ти на реч,па ће се брукати негде друго. А приче су ти све ,увио мрмот чоколаду на крају.
 
Ma i zaboravio sam na tebe,al me dobro podseti :D da treba neko magare da se prošeta po Bratuncu :D Moram da ti posvetim više pažnje.
 
Хахах верујем да их имаш више којима треба да посветиш пажњу,мислим такав утисак одајеш по порукама. Јеси тужан што немаш пријатеље ил те нико не зове на славу? Није решење да глумиш Рокија или Бату Живојиновића,поради на себи као личности. Овакве поруке кад човјек погледа са стране су и више него тужне. Шта више забрињавајуће. Очекивао сам више од механичара-шпедитера возила из де-возача Камаза у Русији-власника и оператора мини багера-виљушкара-постављача водоводних цеви и вариоца. Вероватно сам и заборавио још нешто. Стварно сам очекивао више.

да да удварача и помагача средовечних Немица које му наручују пакете.
 
Их бре, имате толико занимљивијих тема за ћакулање, а ви баш одаберете...

Синоћ ми пре одласка у крпе долази мајка и пита има ли неких новости. Ја је питам зашто ме то пита тако касно, а она каже да је чула на ТВ-у да је Шизоје на састанку код напрдњака понудио (или је употребила неку другу формулацију, нешто типа да је рекао да ће дати оставку ако имају неког ко може да радио посао председника). И она наивна поверовала да би Шизоје дао оставку и да не би имало ко да буде председник који би радио у корист Србије.

'Бем ти, па како Шизоју не досади константни и драмљење у круг?
 
'Бем ти, па како Шизоју не досади константни и драмљење у круг?
Nije isključeno da hoće da izvuče guzicu , prebaci odgovornost na narod tako što će da predloži i raspiše referendum po pitanju kosova .
U ostavku ne verujem , samo plaši narod pričom " šta će te posle ako ja odem . . . "
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh