Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga još jedan koji tajnu zna :ROFLMAO:

Nastavi da guglaš, možda ti i uspe.

Samo jedan datum 28.11.1912 pa sad oderi Gugl.

Типичан одговор за оне који држе двадесету флашу пивчуге испред задруге...

Него ниси ми одговорио који су то „будући албанци“ били већина у турским вилајетима ако се баш позиваш на 28.11.1912...када су то Албанци имали државу па се сматрали Албанцима?



ПС

Иначе је тешко расправљати са Наташом Кандић и Соњом Бисерко у једној особи...особом која има знање ослоњено на пивчугу испред сеоске задруге, тачније речено:haha:...и комуњарске керефеке.
 
Типичан одговор за оне који држе двадесету флашу пивчуге испред задруге...

Него ниси ми одговорио који су то „будући албанци“ били већина у турским вилајетима ако се баш позиваш на 28.11.1912...када су то Албанци имали државу па се сматрали Албанцима?



ПС

Иначе је тешко расправљати са Наташом Кандић и Соњом Бисерко у једној особи...особом која има знање ослоњено на пивчугу испред сеоске задруге, тачније речено:haha:...и комуњарске керефеке.
Da da :D Ipak dajem tebi prednost,opasan je Balkan info :D Pa još kad patiš pa sam sebe titulišeš,uživaj dr :D

Bar smo saznali da nacija mora da ima državu da bi postojala :D

Ali moram ti priznati zanimljiv si dečko,došao na poljoprivredni forum 98% poruka mu na temama chat i kako je ivermektin lek protiv korone :D Doduše u početku si glumio i pčelara ali si brzo zaboravio tu košnicu što si imao :D
 
Poslednja izmena:
Negdje pise 166 miliona dolara vanjski dug , a na onoj listi wiki dosta vise 24 milijarde.
Srbija ima po tome skoro 7 puta veci vanjski dug nego bh npr
 
Da da :D Ipak dajem tebi prednost,opasan je Balkan info :D Pa još kad patiš pa sam sebe titulišeš,uživaj dr :D

Bar smo saznali da nacija mora da ima državu da bi postojala :D

Ali moram ti priznati zanimljiv si dečko,došao na poljoprivredni forum 98% poruka mu na temama chat i kako je ivermektin lek protiv korone :D Doduše u početku si glumio i pčelara ali si brzo zaboravio tu košnicu što si imao :D

Људи слабог морала и примитивни, одмах улазе у личне квалификације и набеђивање када немају појма. Nomen est omen па од лјаксе и не очекујем ништа друго. Али по интернет имену се не расуђује ко је ко и ко је шта (ја на основу твог понашања закључујем шта си)...шта би ти „робе“ да сам написао да ми је интернет име авион...јес' ти бре нирмалан? Искривио би врат гледајући горе...(иначе лјаксе није онај ко живи на селу него има скучен ум и пљује по улици).



А сад озбиљно...како неко може да се назива Албанцем када држава Албанија још не постоји. Не знам шта је ту тешко да се одговори.



» nacija • ženski rod Veća zajednica ljudi, nastala dugim zajedničkim životom, koja ima ova obeležja: zajednički jezik, državnu teritoriju, izgrađenu svest o zajedničkom životu, zajedničko istorijsko i kulturno nasleđe, ekonomsku međuzavisnost i specifičan mentalitet (lat.)



http://staznaci.com/nacija

ПС

За вас који који сте у служби накарадне западне пропаганде и тумачења, нација се одређује када треба срушити неку државу па се прогласе непостојеће нације.

А друга ствар која се тиче кошница ти је тупава. Немам једну кошницу него негде око 250 кошница и нисам дечко. Пчеларством се бавим од 1984-те.

Било је овде на форуму када је један колега, Мађар имао неспоразум са цариником и када су се расправљали о нацији. Убеђивали се јер је цариник инсистирао да је он Србин...значи, нација се односи на државу јер му у пасошу за националност пише Србија (ваљда ће се јавити колега којем се то десило). Е, сад, што ви комуњаре то тумачите накарадно....шта'ш.
 
Negdje pise 166 miliona dolara vanjski dug , a na onoj listi wiki dosta vise 24 milijarde.
Srbija ima po tome skoro 7 puta veci vanjski dug nego bh npr
Zanimljivo . Po onome nije onda Japan najduzeniji ( po BDP ) a negde sam cuo da jeste . Nema , mora doza nepoverenja u svemu da bude .
A pazi sta tamo pise za Srbiju . 28 milijardi i to je podatak iz 2017 godine . A trenutno smo kako vodje pricaju oko 34 milijarde . Kakva laz . A godinama je veliki deficit budzeta pocev od korone . Bice da smo mnogo vise zaduzeniji jer mozda krediti koji su uzeti sa grejs periodom od 10 godina sada ne ulaze u dug 🤔
 
Људи слабог морала и примитивни, одмах улазе у личне квалификације и набеђивање када немају појма. Nomen est omen па од лјаксе и не очекујем ништа друго. Али по интернет имену се не расуђује ко је ко и ко је шта (ја на основу твог понашања закључујем шта си)...шта би ти „робе“ да сам написао да ми је интернет име авион...јес' ти бре нирмалан? Искривио би врат гледајући горе...(иначе лјаксе није онај ко живи на селу него има скучен ум и пљује по улици).



А сад озбиљно...како неко може да се назива Албанцем када држава Албанија још не постоји. Не знам шта је ту тешко да се одговори.



» nacija • ženski rod Veća zajednica ljudi, nastala dugim zajedničkim životom, koja ima ova obeležja: zajednički jezik, državnu teritoriju, izgrađenu svest o zajedničkom životu, zajedničko istorijsko i kulturno nasleđe, ekonomsku međuzavisnost i specifičan mentalitet (lat.)



http://staznaci.com/nacija

ПС

За вас који који сте у служби накарадне западне пропаганде и тумачења, нација се одређује када треба срушити неку државу па се прогласе непостојеће нације.

А друга ствар која се тиче кошница ти је тупава. Немам једну кошницу него негде око 250 кошница и нисам дечко. Пчеларством се бавим од 1984-те.

Било је овде на форуму када је један колега, Мађар имао неспоразум са цариником и када су се расправљали о нацији. Убеђивали се јер је цариник инсистирао да је он Србин...значи, нација се односи на државу јер му у пасошу за националнtост пише Србија (ваљда ће се јавити колега којем се то десило). Е, сад, што ви комуњаре то тумачите накарадно....шта'ш.
Bar nauči da koristiš tastaturu ako već hoćeš ćirilicu :) Za ovo ostalo doktore moraš još dosta da guglaš, ili da se vratiš na temu o koroni, tu može da se prodaje magla ala Balkan info.

Moraš još da peglaš stavove i da više ideš u narod,pa bi onda znao da nacija nema veze sa time šta piše u pasošu, a da poseduješ isti znao bi da u istom nigde ne postoji stavka nacionalnost,već samo državljanstvo.Pa da si otišao dalje od tog svog Obrenovca znao bi da u Srbiji postoji podosta državljana koji nisu srpske nacionalnosti.

Ali mlad si ti,još par puta da te ubode pčela pa ćeš da bude nešto od tebe
 
Poslednja izmena:
Ko nama brani da nastampa pare podeli seljacima da uzmemo djubriva gomile, vrhunska semena, zalivne sisteme, i da najsen robom operemo lovu kolektivno kao drzava?
 
I onda nam zabrane da izvezemo tu robu. Čuo sam da su kod nas sve banke u stranom vlasništvu. Sve što strateški može biti vrijedno uzimaju stranci po principu ako nećeš prodati onda ide potkupljivanje, ucjena a nije isključena ni klasična otimačina.
U tim visoko pozicioniranim mafijaškim krugovima vrijede drugačiji zakoni od onih za obične smrtnike.
 
I sve su to krunisali korumpiranim tuziteljstvom i zbog toga nam se desava sta nam se desava .
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh