Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad bi svi nanjušili mišolovku a ne sir niko se nebi uhvatio.
Podavno negdje moj rođak kaže da je pronašao lutriju na kojoj nemože da izgubi. Onako na brzinu pogledam listić i to je tako. Reko ostavi da pročitam detaljno a ono.
Ako nemate ni jedan pogodak vraćamo uplatu.
Pa nemati ni jedan pogodak je isto kao pogoditi sve.
 
@MOMOSARIC - vrhunski si promenio temu 👏
Velika je briga oko KiM . Nas par nesto napisalo i to je to do sledeceg sastanka . Tako da lepo kaze Vesna Pesic - AV potpisuj . Smorila je narod tema KiM !
 
To ti je za virtuelni kazino :D Ja ne zalazim dalje od tiketa za 100din :D
Kako za virtuelni kazino kad kaze da je za sportsku ,pise moras odigrati 5 parova , itd ...
Naravno znam da je samo sir u misolovci besplatan , al mislio sam da nude bonus kao navlakusu za nove igrace , a znam da me nece navuci . Eto ako ko objasni kako i ako se dobije stagod dobitak uplacujem za forum ,za neko okupljanje ili humanitarno ...
 
Pa to je još gore,na prvu uplatu dobiješ taj depozit i onda možeš da igraš tih 5 parova,ali mečeve koji ti oni odrede iz liga koje oni odrede :D A za te lige niko živ nije čuo :D
 
Vučić priča kako će se još pregovarati o Sporazumu a Borelj kaže da su se dogovorili da više neme potrebe da se pregovara. Nešto mi se čini da ću više da verujem Borelju.
" Pošto su obijica lidera pristala da nisu potrebni novi pregovori, tekst sporazuma biće objavljen, rekao je Borel. "
 
Pa to je taj EU plan o kome se vec dugo prica . Mislim da se nista novo nece saznati . Ali vrhunski mi je to ( nisam znao do skoro ) da su potpisani medjunarodni ugovori jaci od Ustava zemlje . Kakva budalastina . To znaci da se moze svasta potpisati i kada dodje sledeci ne moze nista . Pa mi nije jasno kako je AV kao najbolji student prava onomad pricao kako ce vratiti KiM i ponistiti sve sporazume zutih .
 
Пар месеци пред крај свог живота Јасер Арафат је рекао: Од онога што су нам нудили пре 40 година добили смо око 8% а изгубили преко
90%. Додуше,није рекао колико су инкасирали Он ,његова породица и блиски му сарадници.Спекулише се са сумом од око 3,5-4 милијарде долара.А Палестински народ?С времена на време гледамо путем телевизије како им је и даље"лепо".
 
Samo da sutra ne bude..... bolje rat nego pakt.
Zeznuto skroz . Problem je sto niko od nas ne zna desavanja u visokim krugovima za razliku od par politicara . Tako da ja vec duze vreme ne pricam sta bi trebalo jer samo lupamo . Ali jedino pravilno razmisljanje je neko jebeno pravo i Ustav zemlje . Uzgled da su nasi dedovi bili mlitavci , Vojvodina bi danas bila u nekoj drugoj drzavi .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh