Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Indeed ....sta je ovo sa zemljotresima ....prvo u Turskoj pa posle jos na ko zna koliko mesta....
 
Tema se otključava, a deo poruka koji se odnosio na rat u Ukrajini je obrisan.

Koliko sam mogao primetiti, problem je u temi nsatao jer neki članovi nisu baš najbolje primili opciju da neko ima drugačije mišljenje, pa su vređali.

Uglavnom bi bila preporuka da preskočite pisanje oko tog nesretnog rata, jer i niste baš neki stručnjaci a realno ljude baš ne zanima mnogo šta mislite na temu tog rata.
 
Nzm koliko je ovo tacno,ali bez zarade maltene na toliko hektara ,zavise jedino od subvencija,kojih nema koliko sam razumeo na brzinu.Nisam ovo pre gledao,sad sam odgledao jedan video pre ovoga i nesto su spominjali subvencije,navodno gubi 80k funti,tako nesto ...
 
Tema se otključava, a deo poruka koji se odnosio na rat u Ukrajini je obrisan.

Koliko sam mogao primetiti, problem je u temi nsatao jer neki članovi nisu baš najbolje primili opciju da neko ima drugačije mišljenje, pa su vređali.

Uglavnom bi bila preporuka da preskočite pisanje oko tog nesretnog rata, jer i niste baš neki stručnjaci a realno ljude baš ne zanima mnogo šta mislite na temu tog rata.
Ljude ne zanima ni prethodna stranica ove teme tako da ....i nisi morao brisati
 
Bice ovo dobra ministarka paora . Voli domace debele kobasice 💪
thumb3-1.jpg
 
Да је барем намотава к'о продужни кабл, око лакта и шаке, да се јадна не мучи. ;)
 
Ovaj izgleda potpisuje danas .
Jednostavno , sva atmosfera u vezi toga već par dana upućuje na to .
Na svaki mogući način se opravdava taj postupak .
Ide se tako daleko da sada tvrde kako je sve potpisano pre 10-tak god . a eto sada samo počinje da se primenjuje .
Naravno upakovace vest tako kao da je to u stvari nasa ( Srpska ) veeelika pobeda
 
Nece se nista danas potpisati . Treba "samo" da se prihvati novi plan i da krene da se radi po njemu . Priznanje ce neko drugi objaviti posto nije bas sve tako jednostavno . Takvo prihvatanje ove vlasti otvara bure baruta po svetu u svim nezadovoljnim regionima a to mnogim zemljama ne odgovara . Kada se potpise nece biti po prici AV mira i stabilnosti vec obrnuto .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh