Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po mom iskustvu hrvati imaju najprefinjeniju kuhinju na balkanu..
Mislim da je u srbiji i bosni najmaksimalnija, ali u hr zaista ima dobrih specijaliteta.
CG i Makedonija onako osrednje.
Slovenija mi je tu najmršavija..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ne znam gdje bih pitao ovo. Arma 853 ili Belarus 892? Koji od ova dva bi uzeli? Nemam dodira ni sa jednim a cjenovno bi mi otprilike odgovarala oba. Cijena je slicna mozda 100 eura skuplji belarus.
 
Koga god nazovem da pitam oko cene pšenice i đubriva, svi na Zlatiboru. Opet neko okupljanje i seminari tj. pijanke.
 
Јесам, код амера постоји развијена подкултура мини кросерица па на даље. Праве мини верзије свега што има точкове. Погледај где иду на трку са тракторским косачицама. Купују за децу и на крају одрасли возе.
 
Aj' то је у Јакутији, ал' ја гледао канал неког типа који током зиме ради на терену као "одмрзивач" кола у не тако хладним условима, типа у "континенанталној Русији". Носи тип дизел-пушку да греје, којекаве цераде, акулуматоре, бустере, сетове каблова и свећица и којешта друго, а људи га зову када ујутру не могу да покрену ауто, а треба им то хитно.
 
Ово је да се мало подсетимо и упола ових температура. Једне године кад је било -27°С вадио сам жар из пећи, стављао у лимени лавор и под мотор.
Забава загарантована.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh