Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
-50 напољу, -50 и у гаражи. Изваде акумулатор и пале само по потреби.
 
Нисам знао где је боље место да поставим ово, да ли у хуморну тему или овде, али ипак сам решио да је ово боља тема, мање хуморна.

"Сасо манге" огласи, листам ради занимације шта се нуди од нових мотоцикала и налетим на оглас за НОВ "Томос" АТХ 50 - https://sasomange.rs/p/112312592/prodajem-nov-atx-enduro .

ОК, виђао сам "тајм капсуле", када мотоцикл произведен пре ко зна колико година, џеџи расклопљен у сандуку, док га неко не нађе и стави на точкове или просто у оригиналном стању стоји деценијама у буџаку неке гараже, али овај из огласа није ни једно, ни друго, али то није спречило продавца да за њега тражи 3 'иљаде евра и у огласу напише и овакву фантазмагорију:
Da bih ostvario svoje dečje snove iz Muzeja u Kopru za 10.000eura odkupio nov ATX 2020 godine ➕ oko 2000 eura carina i porez na promet. Ugradio kufer. Srebrne ručice i presvukao sedište kožom. Prešao je samo 4485 km.Za izložbu u Parizu 2003 godine u saradnji sa Aprilijom ručno su sklopljeni 4 komada. Dobio sam garanciju od 5 godina ili 50.000 km. A Vaš �� skuter ili Tomos raspada se na 50.000 km.
'Леб те греб'о, па је л' то интернет пост'о препоручено место терапије социјализације особа са Ф дијагнозом?
 
Чекај мало, нов атх а старе таблице? Ако гледам добру слику и читам пратећи текст. Глупо сада писати шта има да се купи за те паре. Али мислим да је реално написати да су га пресвукли кад је куповао. Што им не понуди да га откупи музеј.
 
Ja bi se zainatio i prodao drugom muzeju , nek puknu.
Ima tako ovde kod mene jedan stavio zetora na oglase (pik)
Pita ga neki u javne poruke , koja je cijena Kaze , nije na prodaju , stavio sam samo da vidim komentare.
 
Nista oni ne mijenjaju. Lidl je bio trgovina cija je strategija , dobra snabdjevenost, brza usluga i jeftina roba za siroke mase . Tako ce biti i od sada . Nego je meso postala luksuzna roba a oni to izbjegavaju.
😀
 
Hvala kolegi mikimiki , objasnio mi je u pp .
Ujedno da napomenem , ne u vezi ovog , nego inace , nije mi jasno zasto ljudi nesto pitaju ili odgovaraju u privatne poruke ? Zar nije bolje javno , zato valjda forum i sluzi .Prvo jos bi neko saznao osim mene , drugo , drugi bi znali da sam dobio odgovor i da se ne muce , itd itd.
Hvala u svakom slucaju
 
Rijetko koristim youtube kao aplikaciju , uglavnom idem u tzv desktop verziji najvise zbog toga sto uglavnom slusam muziku a na aplikaciji se nemoze slusati u pozadini kad predjes u nesto drugo.
Drugi razlog je sto sam popustio u vidu nablizu a mrzi me da nosim cvike , pa u desktop verziji mogu da razvucem ako su sitna slova .
Vrtio sam se tu , oko spiska subskrajbera , i drzao dugo ikonicu , i isao na podesavanja , al nisam potrefio ici na all ...
 
Momo ja ne klikcem ono sto ne znam sta je pa nema problema . Ne znam ni gde je taj subskribe 🤣
 
Kazem slucajno.
Izaslo neki snimak svadje iz vase skupstine pa aj da pogledam , malo , i slucajno taknem , kad ono pretplatu ukljuci na neku stranku stali je , kad onda krenuse da bombarduju njihovi uradci...
 
Ovo juce je bilo interesanto , inace ne pratim.
Primjecujem da oni iz sns planski , organizovano dizu galamu iz nekog razloga , vidi se na silu galame , a predsj skupst ih uopste ne opominje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh