Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neznamo ali često upadnemo u zamku da tvrdimo ko je Isus ili bilo ko drugi. O kako lako i neprimjetno kliznemo u to dokazivanje.
Um je problem a to je tema za drugu kafu ako neko bude zainteresovan.
 
Sta hoces tacno da kazes prvom recenicom ? Da ne treba pricati o nikome iz istorije dok ne odgovorimo na pitanje ko sam ja ?
 
Da Srdjan nije dao seme zivota ne bi bilo ni Noleta . Nauci biologiju 😉 . Salim se ali malo ljudi zna da je Srdjan zbog Noleta bio u dugovima do guse . Malo je falilo da od Noleta ne bude nista .
Stariji se secaju, na banjici gde je Novak odrastao, kako ga je Srdjan drzao u gepeku automobila, kada izgubi kao klinac neki mec koji je mogao lako da dobije. Pa sami zakljucite...
Da, bio u dugovima do guse, ja ne bih mogao na taj nacin.
Kod njega je upalilo.
 
Zar verujete u te price zelenasi, dugovi?
Koliko znam valjda su oduvek imali neki restoran na Zlatiboru ako sam dobro informisan.

Kada je bilo ratno stanje Nole iznajmljen teren na kopu trenira.U ono vreme kada je bila besparica oni iznajmljuju teren.

Tata mu je jajara belosvetska, jedan covek iz susedong sela mu je popravljao vodene skutere.Nikada mu nije platio.

Mali je folirant, leci vodu mislima lupeta nesto covek da se prekrsti.Ide kod onog prevaranta Indijana Dzons iz Bosne.Ceo svet im se smejao kada su ga uhvatili da je muljao sa papirima za Australiju.Dupelizci vlasti oduvek bili, malo imaju para se rade prljave radnje sa sns sektom.
 
Au kralju gde ti ode . Mislim da bi ti bilo pametnije da obrises post . Glupo mi je da ti ista drugo napisem jer takvima kao ti da napises doktorat nece prihvatiti .
@nimrod - postavi sebe u tu situaciju . Da li bi ocu bio zahvalan za uspeh i da ti je to radio ?
 
Ali igra tenis, to mu ne mozes osporiti. Trenutno imamo dvojicu sportista koji su na dobrom putu da budu naj bolji u istoriji u svojim sportovima. Sigurno da bez odredjenih napora i odricanja od malih nogu i njih samih, a i porodice to ne bi uspeli. Neko uspe neko ne. Primer ti je Jelena Dokic i njen otac Damir. Slicna prica kao i sa Noletom i njegovim ocem. Disciplina, odricanje, svadja i Jelena nije izdrzala. Nole jeste i verovatno je zahvalan i ocu i celoj porodici sto su debelo uticali i potrudili se da bude ono sto jeste.
 
Au kralju gde ti ode . Mislim da bi ti bilo pametnije da obrises post . Glupo mi je da ti ista drugo napisem jer takvima kao ti da napises doktorat nece prihvatiti .
@nimrod - postavi sebe u tu situaciju . Da li bi ocu bio zahvalan za uspeh i da ti je to radio ?
Necu, imam kompleks nize vrednosti. :LOL:

Nemoj neko slucajno da kritikuje svevisnjeg nola. Gotivio sam ga dok se nije poceo njusiti sa sektom i dok nije poceo lupati gluposti o nekim vudu magijama.Vegunjara.
 
Neces nego je vecina ljudi koja je primila upravo zamrzela Noleta jer on nije . Dok su mnogi zarad putovanja pristajali da se bocnu , Nole je zbog principa bio spreman da najebe skroz . To je trn u oku mnogim ljudima . Verovatno je i tebe tada iznervirao .
 
Nemoj da si smesan.Ne bockam se zbog putovanja.

To je njegov izbor.

Zna se sta je radio za vreme karantina.
 
Naravno to je svaciji izbor ali nama koji je nismo primili nije bilo bas svejedno . Ipak je bilo raznih zabrana i velikog pritiska .
Samo je malo smesno danas da onaj ko je smarao da se primi , ne ide da primi cetvrtu dozu a doktori je preporucuju . Napade Putin Ukr. i za nedelju dana prosla korona . Pakao sta su nam radili 😡
 
Sta hoces tacno da kazes prvom recenicom ? Da ne treba pricati o nikome iz istorije dok ne odgovorimo na pitanje ko sam ja ?
O svemu se treba razgovarati ako nađeš sagovornika koji je spreman razgovarati o određenom predmetu interesovanja.
Za mene je pitanje ko sam ja na prvom mjestu kad se radi o duhovnosti, religiji, filozofiji jer kako da znam ko je neko drugi ako neznam ko sam ja. Mogu o njemu svašta ćuti, pročitati pa i vidjeti ponašanje ali to su sve vanjske karakteristike. Mene interesuje suština čovjeka a ne ono kako su ga oblikovali.
Postojali su ljudi koji su postali svjesni suštine i zato proučavam njihovu ostavštinu. Istorijski podatci o njima su nešto drugo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh