Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se tice djilasa i slabog secanja, eto sto je ostalo u pamcenju je bus-plus i razvaljivanje pkb i naravno bilo ga je vise u medijima nego bilo kog politicara u to vreme. Za blic i medijsko muljanje je posebna prica. Tadija i on se nisu mogli dogovoriti ko ce biti glavni pa tadija popizdeo i rekao bolje da propadnu nego da on ne bude glavni. Tako i bilo...

Jeste ruzna kampanja kada se dele pare glasovima i vuku drva penzionerima ali takva ista prljava kampanja je bila dok je ds bio na vlasti. Kampanje od vrata do vrata, deljenje kecelja, solja, rukavica, romima paketi pomoci, penzionerskim udruzenjima paketi pomoci, brojanje sigurnih glasova, davljenje sigurnih glasaca sa pozivima i pitanjima jesu li bili da glasaju i to sve na dan glasanja. Spiskovi komplet ukucana pa prozivanje ko je tu ko nije i hoce li glasati.
Novac za sigurne glasove. Organizovan prevoz do birackog mesta... Nista to nije novo vec su to demokrate radile diskretnije. Ovi su drski
 
moje biracko mesto 194/257 izaslih
za predsednika prva tri----AV 85---Ponos 63---Branka Stamenkovic 13
za parlament necu sve navesti ali AV 65---Tepic 36---SPS 10---Zajedno za Vojvodinu(Hrvati) 31-----SVMadjari 5
8 glasaca je glasalo van birackog mesta i to su svi bili za AV jer imamo jednog avanturistu koji je pre jedno 2 godine usao u SNS i regulise za njih pomoc,drva itd...
ako oduzmem te stare i jos neke koje znamo da su u stranci sigurno,gotovo 50/50 AV i opozicija
Hrvati su uzeli glasove Tepic za skupstinu sto je razumljivo
Za dlaku 50-50???? U tu pricu vise ni Djilas ne veruje.
 
 
Је л' се фалиш ил' кудиш? :)
Nemam komentar.Najviše sam postavio zbog načina kako se dovode glasači.Ali o nepravilnostima niko iz opozicije nije progovorio.Znači da mi opoziciju nemamo i svi koji smo tako razmišljali s pravom nemamo šta da tražimo ni na izborima ni na protestima poljoprivrednika-koji su isto nameštaljka.
 
Meni nešto nije jasno ili mi je baš sve jasno,naime 90 posto ljudi sa kojima sam divanio svi su bili protiv a.v.. Sad na nivou sela dobio oko 60 posto. E sada da li su ljudi stvarno tako pokvareni ili "uslovljeni" da za njih glasaju, ne verujem da je baš u takvom velikom procentu. I sada posle izbora kazu da nisuu glasali za njih. Ili lažu ili ima neki sistem koji moramo provaliti.
 
Evo ti sistem.I kod nas je isti slučaj.Preslikano Slobino vreme.Niko ne glasa a on stalno pobeđuje.
Mislim da ne treba više da lupamo glavu o politici.Zlo nas tek čeka.Drugo nismo ni zaslužili.
 
Isti slucaj i kod nas!
Jbt sto vise razmisljam sta se desilo pocinjem sumnjati i u sebe!
Jesam li stvarno glasao za druge ili sam nesto zajebo prilikom zokruzivanja!😂
Kako god, zgazio je Vucko na takav nacin da se popisao ko nikad do sad po celoj opoziciji koja je dokazala da ne vredi, aman ni toliko da usta vise otvaraju!
 
Isti slucaj i kod nas!
Jbt sto vise razmisljam sta se desilo pocinjem sumnjati i u sebe!
Jesam li stvarno glasao za druge ili sam nesto zajebo prilikom zokruzivanja!😂
Kako god, zgazio je Vucko na takav nacin da se popisao ko nikad do sad po celoj opoziciji koja je dokazala da ne vredi, aman ni toliko da usta vise otvaraju!
U Beogradu se "opozicija" bori za vlast.Biće ponovljeni izbori na oko 20% biraćkih mesta.Sad narod treba da sedi kući i to smo trebali i u nedelju uraditi pa neka vlada više ko hoće.Nama bolje biti neće.
 
Vidim da su vam potonule ladje skroz
za Bg ce odlucivati ponovljeni izbori na nekim birackim mestima gde je bilo ne pravilnosti...lista Ajmo ljudi ima veliku sansu da predje cenzus a onda opozicija uzima vlast jer ce imati 56 naspram 54 mandata vlasti...BG je specifican jer kao sto sam pisao to je bukvalno firma i tamo cak i ovi Jovanovic,Bosko pa cak i zavetnica ne bi trebalo da zajebu narod jer sigurno nisu dobili glas da bi usli u vlast sa Goranom Vesicem,Sapicem i ostalima ali videcemo
opet na republici duzan je SPS koji ga je pogurao na ovaj broj glasova i pobedu u prvom krugu a opet on mora uvesti sankcije Rusiji a sa jakim Sps-om u vladi neznam kako ce+nije se lista SPS zvala Dacic premijer tek tako....ima rok 3 meseca da odluci vladu(ako ga zapad ne pozuri)
2014. Vucic 158 poslanika 2016. Vucic 131 poslanika 2020. Vucic188 poslanika 2022. Vucic 119 poslanika
radoslav je vec pisao da je bio na veselijoj sahrani nego sto je slavlje i cuvenoj velikoj pobedi vucica👇
 
Ceo zivot sam na ulici i 90 tih je bilo izuzetno jasno da SPS nosi npr 50 posto a svi ostali zajedno 50 posto i to je bila neka realna statistika.U Titovoj drzavi iako je bio jednopartijski sistem komunisticka partija je je verovatno bila vecinska sa npr 80 do 85 posto ali ono sto je sada veoma zbunjujuce i nema objasnjenja a to je da populacija od 18 do 50 godina a smem da kazem i vise nije medju simpatizerima vladajuce stranke a za penzionere ok od 1 300 000 sigurno je 1 100 000 za njega i ima simpatzera po ruralnim sredinama i tamo je 80 pa i 90 posto za njega ali sve ovo ostalo po gradovima a da ne pominjem dijasporu gde se nalazi stanovnistvo koje je pobeglo od njega npr Amerika, Kanada Australija ,Engleska ,Holandija tu nema simpatizera SNSa zatim radnici iz srafciger hala sto rade za 1300 dinara dnevno tu nema njegovih simpatizera ,medicinsko osoblje ogorceno nema simpatizera ,prosvetni radnici nemogu da ga smisle ,poljoprivrednici u septickoj jami ali tu ima sadomazohista bas bas dosta zatim radnici svih profila u krecani zatim Bosnjaci su protiv 90 posto dobro Romi ga podrzavaju a ja jos nisam upoznao osobu od 20 do 40 godina koja je za vladajucu sektu TAKO DA JE OVO POD GARANCIJOM NAJVECA KRADJA U ISTORIJI SRBIJE ::lose:: 🚾 a vidim DAJE I AMBASADOR AMERIKE U BEOGRADU ZA NJEGA I JOS MU JE CESTITAO :sta: a ne secam se da je ambasador Amerike cestitao Slobi na pobedi ili Lukasenku ❓❓ali sponzoru KRVAVE FONDACIJE KLINTON ICOVEKU KOGA JE SAVETOVAO TONI BLER A GERHARD SREDER MU PRILJATELJ I POCASNI GOST VIDIM DA GA ZAPAD PODRZAVA BEZGRANICNO 🚾
Jadna moja Srbijo sta si docekala a vrh ledenog brega je bio juce dok je psihopata cmizdrio od uzbudjenja pa kaze u veoma siromasnim i pasivnim sredinama mi smo odneli jednoglasnu pobedu a tamo gde su imucni nismo ❓::lose:: gledam i nemogu da verujem a kao da je rekao TAMO GDE IH DANONOCNO SILUJEM I SPROVODIM PSIHICKU TORTURU NAD NJIMA ONI ME NAJVISE VOLE ❓🪠🪠🪠🚾 Ovo je vec BIZARE sa uriniranjemi povracannjem po psihicki ubijenom i potrosenom narodu ali kako god bilo 60 posto ❓❓❓❓❓❓❓❓.......ipak je ovo najveca kradja u istoriji drzave ne vidim drugo objasnjenje
 
Mornar(a i svi ostali)ukucaj na ytubu-Ne okreci se tigre
Produkcija N,snimljeno nesto pre izbora...ljudi zaista glasaju za njega iako im je lose,"ubio" ih je u pojam preko televizije(kako oni kazu)...za opoziciju pitanje da li su i culi uopste osim mantre Djilas lopov
 
Mornar(a i svi ostali)ukucaj na ytubu-Ne okreci se tigre
Produkcija N,snimljeno nesto pre izbora...ljudi zaista glasaju za njega iako im je lose,"ubio" ih je u pojam preko televizije(kako oni kazu)...za opoziciju pitanje da li su i culi uopste osim mantre Djilas lopov
Sve mogu da razumem ali ako najveci deo naroda posle primljene plate ili penzije 3 ili 4 dan nema prebijene pare u dzepu a treba do kraja meseca jos 27 dana ❓ ❓ a pritom ovaj psiho uzeo od zelenasa 20 000 000 000 dvadestet milijardi eura a narod u septickoj jami u drzavi jedino sto radi to su banke ,zalagaonice ,kockarnice ,naplate poreza ,grobarske radnje i farmacija sa lekovima 🎪
Sleteli smo mnogo duboko u ambis niz liticu ovo je gore nego najgori kosmar a i ovi zuti olosi da su se ponasali adekvatno i normalno ne bi nikada ni dosao ovaj sljam na vlast i sad se i oni kao kandiduju DA KAZU JOS NESTO STO NISU 🪠e sad je dusevni bolesnik zajahao i nema da sjase do smrti samo se postavlja pitanje zaovo malo normalne populacije KAKO ZADRZATI OPTIMIZAM I MIRNOCU I KAKO OSTATI POZITIVAN I VEDAR SA OVAKVIM OKRUZENJEM I U DRZAVI SA OVAKVIM MORALNIM STANDARDIMA ❓❓❓❓❓❓❓❓🆘
 
Ceo zivot sam na ulici i 90 tih je bilo izuzetno jasno da SPS nosi npr 50 posto a svi ostali zajedno 50 posto i to je bila neka realna statistika.U Titovoj drzavi iako je bio jednopartijski sistem komunisticka partija je je verovatno bila vecinska sa npr 80 do 85 posto ali ono sto je sada veoma zbunjujuce i nema objasnjenja a to je da populacija od 18 do 50 godina a smem da kazem i vise nije medju simpatizerima vladajuce stranke a za penzionere ok od 1 300 000 sigurno je 1 100 000 za njega i ima simpatzera po ruralnim sredinama i tamo je 80 pa i 90 posto za njega ali sve ovo ostalo po gradovima a da ne pominjem dijasporu gde se nalazi stanovnistvo koje je pobeglo od njega npr Amerika, Kanada Australija ,Engleska ,Holandija tu nema simpatizera SNSa zatim radnici iz srafciger hala sto rade za 1300 dinara dnevno tu nema njegovih simpatizera ,medicinsko osoblje ogorceno nema simpatizera ,prosvetni radnici nemogu da ga smisle ,poljoprivrednici u septickoj jami ali tu ima sadomazohista bas bas dosta zatim radnici svih profila u krecani zatim Bosnjaci su protiv 90 posto dobro Romi ga podrzavaju a ja jos nisam upoznao osobu od 20 do 40 godina koja je za vladajucu sektu TAKO DA JE OVO POD GARANCIJOM NAJVECA KRADJA U ISTORIJI SRBIJE ::lose:: 🚾 a vidim DAJE I AMBASADOR AMERIKE U BEOGRADU ZA NJEGA I JOS MU JE CESTITAO :sta: a ne secam se da je ambasador Amerike cestitao Slobi na pobedi ili Lukasenku ❓❓ali sponzoru KRVAVE FONDACIJE KLINTON ICOVEKU KOGA JE SAVETOVAO TONI BLER A GERHARD SREDER MU PRILJATELJ I POCASNI GOST VIDIM DA GA ZAPAD PODRZAVA BEZGRANICNO 🚾
Jadna moja Srbijo sta si docekala a vrh ledenog brega je bio juce dok je psihopata cmizdrio od uzbudjenja pa kaze u veoma siromasnim i pasivnim sredinama mi smo odneli jednoglasnu pobedu a tamo gde su imucni nismo ❓::lose:: gledam i nemogu da verujem a kao da je rekao TAMO GDE IH DANONOCNO SILUJEM I SPROVODIM PSIHICKU TORTURU NAD NJIMA ONI ME NAJVISE VOLE ❓🪠🪠🪠🚾 Ovo je vec BIZARE sa uriniranjemi povracannjem po psihicki ubijenom i potrosenom narodu ali kako god bilo 60 posto ❓❓❓❓❓❓❓❓.......ipak je ovo najveca kradja u istoriji drzave ne vidim drugo objasnjenje
Kolega,ovo sa penzionerima više ne pije vodu.Nemoj na osnovu par baba koje se vrte na društvenim mrežama formirati stav penzionera.Ni njima nije dobro.Da uzmemo da je i taj podatak tačan-Ko su ovih milion.Ili su sa duplih spiskova ili su umrli....
 
Ovde neki potcenjuju uticaj medija koji je ogroman, precenjuje se pamet ovog naroda koji je oko 80% retardiran. Moj starac npr kao prati politiku i do izbora nije imao pojma ko su neki učesnici ovih izbora, zna samo ove iz sekte i Đilasa kog pljuju jer gleda samo mejnstrim kanale na kablovskoj u vlasništvu Žvalonje. Ja sam u subotu sedeo u dva društva po 20 ljudi, jednom na roštilju i drugi put neki sastanak. Od nas 39 bio je jedan obrazovan ali alkoholičar i ostalo mi mentoli. 35 su za Vučića, jedan za Jovanovića i dvojica za Ponoša, ja protiv Vučića i satelita. Te izgovore koje su ovi prosipali, to je strašno...Četvorica su oduševljeni napretkom crknutog tigra, trojica su bivši komunisti mehaničari koji ne znaju da broje do 10 i samo su pričali kako podržavaju Vučića jer ne dozvoljava da ljudi kao ja budu gazde i da im sirotinja opet radi za kašiku masti. Jedno pet njih , ovih najretardiranijih su protiv Vučića jer je DOSADAN ali se boje novih jer će još više krasti jer su sirotinja???:sta::sta::sta::haha::haha::haha:Desetak idiota iz ovog društva su za Vučića jer su svi isti a navikli su se na njega i sviđa im se jer je protiv EU? HAhahaha. Na kraju, najgluplji je naravno najviše pričao, žalio se kako su sve jedni te isti pa kad je Vučić već tu nek ostane još malo i neko pusti sa jutjuba onu Branku Stamenković iz DJB, ja mu od zajebancije kažem glasaj za ovu, ona je relativno nova a on će: Kako kad nisam nikad čuo za nju? :haha::haha::haha:Definitivno smo retardirani...Vidim da i ovde nije nekima jasno da Vučić ne bi sa ovakvom medijskom mašinerijom dobio ni 45% da su se kandidovali Miljacka,Bunga Banga Re i Pastorak i malo im što je taj Ponoš u ovakvoj situaciji dobio 18 % ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh