Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene zaista interesuje kakav je psihološki profil prosečnog dačićevog glasača.
Mislim, dali je moguće da postoji 300000 takvih ljudi u srbiji?:sta:
Dali bilo ko može navesti nešto korisno što je taj čo'ek uradio za ovih 35 godina na leđima ovog naroda..
Artefakt komunizma, a za vređanje inteligencije normalnih ljudi u stilu: ko vas 'ebe nemožete mi ništa, jahaću vas k'o konje do kada ja 'oću..
Miloševićev kapital + Palma.A i uvek naplate svoj rezultat.
 
aha dosli smo do toga da sada relativizujes taj postotak i da to nije problem odjednom ko je za njega....jedno biracko mesto kod vas 941 glasac preko 920 glasova Sns i AV...mrzi me sada da trazim mislim da je Doboj
pisao sam jer sam zeleo da makar jedan glas oduzmem vucicu,ako sam to uspeo a mislim da jesam ja zadovoljan
ovo je forum gde pise nas koliko mozda 200do300ljudi...clanova ima vise ali aktivnih mislim da nema...mozda gresim
pisao sam i gluposti samo da ljudima objasnim kako i za sta glasaju
 
aha dosli smo do toga da sada relativizujes taj postotak i da to nije problem odjednom ko je za njega....jedno biracko mesto kod vas 941 glasac preko 920 glasova Sns i AV...mrzi me sada da trazim mislim da je Doboj
pisao sam jer sam zeleo da makar jedan glas oduzmem vucicu,ako sam to uspeo a mislim da jesam ja zadovoljan
ovo je forum gde pise nas koliko mozda 200do300ljudi...clanova ima vise ali aktivnih mislim da nema...mozda gresim
pisao sam i gluposti samo da ljudima objasnim kako i za sta glasaju
Па како то представља проблем за тебе и у осталом ако је проблем како би га решио,тј шта би урадио са тих људи који гласају за њега?Побио их,киднаповао за изборе,претио,не разумем. То о томе свему размишљаш и представљаш то као него дериште од 15 година,и још тврдиш и давиш око тога што ми је највише сметало. Човече имаш свој став,гласаш за кога хоћеш и то је то,то се поштује,ал не можеш ти очекивати да ћеш све око себе убедити у то исто. А њега није могао скинути онај пропали генерал ни под тачком разно,то само будала није видела.
 
Opozicija je nula. Opoziciju je pojeo alavi djilas. Zasto covek jednostavno ne ukapira da ga nece narod? Toliko je los rep prosle vlasti da ko god da udje sa njim u dil, propao je. Razbucao je ds u mali milion sitnih stranaka. Zbog njega su i nakupci glasova (sps) okrenuli se sns-u. Dzaba mu i marinika. Toliko ima putera na glavi da sns nije ni morao mnogo da se trudi da nadje nekoga koga ce da satanizuje
 
Opozicija je nula. Opoziciju je pojeo alavi djilas. Zasto covek jednostavno ne ukapira da ga nece narod? Toliko je los rep prosle vlasti da ko god da udje sa njim u dil, propao je. Razbucao je ds u mali milion sitnih stranaka. Zbog njega su i nakupci glasova (sps) okrenuli se sns-u. Dzaba mu i marinika. Toliko ima putera na glavi da sns nije ni morao mnogo da se trudi da nadje nekoga koga ce da satanizuje
Па и кад си опозиција па макар и пропала имаш користи од тога. Сви ти лопови своје приватне фирме гурају на основу политике и веза,макар и пропале политике,увјек се нешто убаци са стране од пара.
 
Aha, za druga bunga-bunga sam skroz zaboravio..
Nego, ko njega sj'ba, pa se čovek živ ne čuje? Dali mu je proces završen ili je gurnut u fioku..
To je ono što jebe Dačića pa se sinoć onako naguzio.Vučić može bez njega svuda osim u Beogradu.Dačić mnogo traži,a realno malo vredi zbog Palme.

Očigledno Dačić nema keca u rukavu da udari kontru.

Sad je samo pitanje koliko je SNS-u stalo do Beograda.
 
Samo mora se priznati da je marinika vrlo talentovana.. Da je kod vučka, rasturila bi..
Gazda đilas je odrešio kesu i platio je debelo, ali mu ne vredi, kada njega narod neće..
 
putine kazi mi za koga bi ti glasao ili si mozda glasao od ponudjenih? i ko je to bio bolji kandidat od kako kazes propalog ponosa,gde vec iz pisanja vidim mantru

nesko apsurd je da je Djilas vodio Bg u prosloj vlasti,nije bio u vladi,nije on razbucao DS nego Tadic upravo izlazenjem iz DS(januar 2014) i osnivanjem SDS(jul 2014) uoci vanrednih parlamentarnih izbora 2014,uzeo mandate u skupstini Ds-u(mart 2014) ali ko ce se sad toga secati
 
Obrtni okreni najgore je Vučiću.Dokazano ne ume da se kocka i izabere stranu kao na primeru Tramp-Bajden.

I sad ne zna šta da radi sa svojim čedima Zavetnicima i Dverima,da ih gurne u opoziciju šta ako Putin pobedi,da ih stavi na sisu šta ako Rusi puknu.
 
Opozicija je nula. Opoziciju je pojeo alavi djilas. Zasto covek jednostavno ne ukapira da ga nece narod? Toliko je los rep prosle vlasti da ko god da udje sa njim u dil, propao je. Razbucao je ds u mali milion sitnih stranaka. Zbog njega su i nakupci glasova (sps) okrenuli se sns-u. Dzaba mu i marinika. Toliko ima putera na glavi da sns nije ni morao mnogo da se trudi da nadje nekoga koga ce da satanizuje
Neško, pošto očigledno je narodu omrznut, sem što je kažeš da je razbucao ds, što verovatno narodu nije ni žao, šta još ne odgovara.
Ovako prijateljski pitam, ako želiš da ukažeš šta mu je napravilo loš rep. Može i na pp, ako ne želiš javno. Ne ulazim u polemike, živo me zanima kako je dobio loš rep, na kojim potezima.
 
putine kazi mi za koga bi ti glasao ili si mozda glasao od ponudjenih? i ko je to bio bolji kandidat od kako kazes propalog ponosa,gde vec iz pisanja vidim mantru

nesko apsurd je da je Djilas vodio Bg u prosloj vlasti,nije bio u vladi,nije on razbucao DS nego Tadic upravo izlazenjem iz DS(januar 2014) i osnivanjem SDS(jul 2014) uoci vanrednih parlamentarnih izbora 2014,uzeo mandate u skupstini Ds-u(mart 2014) ali ko ce se sad toga secati
Била то мантра или не,истина је.
Рекао сам већ 10 пута да сам могао гласао би за Стаматовића,овако за Стаменковић.
 
mantra koja je iz AV kuhinje nikako ne moze biti istina
sve ok


samo jos za BG izbore
kao sto smo rekli odlucivace Jovanovic kako je i sam sinoc rekao
On koji je dobio glasove na osnovu teme protiv EU+monarhisti(kraljevina)+desni patriotski naboj a Beograd ustvari bukvalno tako reci firma gde se odlucuje o komunalnim,saobracajnim,sportskim,gradjevinskim pitanjima
 
Čudite se nekome ko je i zašto glasao za nekog...
A ja se čudim vama....iste ste kao i ti
Izbori su farsa i služe da se lagalizuje vlast , ideja i lopovluk
Da li je demokratija nešto što vi verujete
Da li je pobedio Tramp ili Bajden u Americi
Pre održavanja izbora se zna ko i kako , posle se samo malo šteluje
Ako želite promene suštinske u bilo kom smislu mora se žrtvovati , mora pasti krv...mora se buniti na sve i na svakom koraku,a ne ćutati i povijati rep a takvih nema puno ....e zato nam ja tako kako je..
Mi smo okupirana zemlja i strani faktor određuje političku scenu....u vlasti su izdajnici i lopovi
A policija i vojska su u službi izdajnika , nisu u stanju zemlju sačuvati ali zato svaku vlast jesu
Jer su pičke od ljudi jer si **greška...
Sve to treba pozatvarati i uvestii smrtnu kaznu vešanjem , pa kad se budu punili zatvori i visili na banderama onda će već biti manje onih koji bi u politiku...
Ali nema ko...jer je narod jadan i bedan

Da hoće kod nas da se zapuca pa da mogu da poravnam neke račune i stvari ...jer i od ovog života nema veće kazne
Bolje živeti i jedan dan kao Lav negoceo žibot kao miš
 
Samo mora se priznati da je marinika vrlo talentovana.. Da je kod vučka, rasturila bi..
Gazda đilas je odrešio kesu i platio je debelo, ali mu ne vredi, kada njega narod neće..
Još nije kasno za nju,da osvane u nekoj koaliciji,ako ne sad onda za 4 godine :D

Da imaju trunku odgovornosti izašli bi i lepo rekli ljudi pukli smo najstrašnije,od prognoziranih ~30% imamo 13%,od drugog kruga predsedničkih imamo to da nas je ubedljivo pobedio.

Ponoš sinoć izjavi da je zadovoljan jer je glasao krug dvojke i urbane sredine za njega,pa to da je rekao pred izbore ne bi ni kukavnih 13% sakupio.

Šta je njima,a boga mi i meni bilo u glavi da verujem da će da urade nešto :ROFLMAO:

Bio sam u dva rata,gutao suzavac 2000 i sa ovim izborima red je da završim sa glasačkom karijerom.2 miliona ljudi je 2 miliona ljudi i šta tu dalje da se priče,možeš da nateraš par % da glasa za tebe isto toliko da ukraden,ali 60% da ukraden,malo teže.
 
malo realnosti @SeljakizGrada na ovu medijsku scenu nije se ni moglo drugacije...ponavljam da je ponos dobio ozbiljan broj glasova za koliko jedva 2 meseca pojave na politickoj sceni,preko 700 000glasova nije malo
na kraju krajeva i treba da vlada...ocigledno da nas recu mozda malo grubu rec "normalnih" i nema toliko u srbiji
ne znam sto si sad toliko iznenadjen i ljut na njih
mesto donje nedeljice(poznato po Rio Tintu,blokadama itd)
AV lista 109----SPS 28----Marinika 9----Zavetnica 20 glasova
a lista Moramo-pokret ili stranka koja je i nastala zbog rio tinta(blokade u bg,Sava Manojlovic,Cuta) 2 glasa
aj sad ti objasni sizofreniju naseg naroda...blokira se autoput zbog njih da im ne kopa rio tinto oni daju 109 glasova listi SNS od nekih 170-180 glasaca
 
Lebe mekani gledam u selu naso na netu koliko ko ima glasova.Mica zavetnica i ludi bosko sa nestorom imaju vise od Ponosa i Marinikine liste.Blizu je ali ima neki glas vise.

Dobro i misa pisa ima 3 glasa. Tadiceve stranka 0 glasova nekada ga obozavali.

U spisku 554 ljudi 361 glasalo. Al smo se smanjili za 10 godina ima da nas ostane 300 u selu, dok pomru ovi starci.
 
Опет ја са својим догодовштинама.

Јесте ли видели оне рекламне банере по форумима, баш какве имамо и на овом форуму?

Лопатам тему на војном форуму о Украјини и тамо наравно постоје банери које размешта админ форума, а постоје и они које ту поставља... "Гугл" или ко већ и то тако да буде убачен без некакве логике по сред нечијег поста и то без икакве везе са историјом вашег претраживања по Нету, већ ако вас заинтересује, ОК, ако не, нема везе - паре за рекламирање су плаћене.

И ево од јутрос ме прати насмејано лице ове бринете, на које нисам обраћао пажњу до малопре јер.... то је некакав рекламни банер и нема никакве везе са алатом или којекаквом машинеријом.

Ал' задржи ми се поглед на симпатичном лицу и нешто ми се учини да ту није у реду (мислим, јесте у реду и то о-хо-хо, али не баш за рекламу на јавно доступним ресурсима), погледам у текст који је очито превео "Гугл транслејт" и на тренутам мозак остане да ми ради "на леру" и прво што ми се јавило је "Как'и су ово лудаци...!"

Baner.jpg


Да парафразирам стихове Џејеве песме, јер ми се чине најпримеренији датом банеру: "Ала сам те ала, испрскао мала...." :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh