Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BG je pao
nikad u istoriji nije bilo da RIK ode bukvalno kuci i da se ne oglasi vise
nazalost dobio je izgleda u prvom ali videcemo kada se oglasi koliko je ta pobeda zaista velika i da li je pobeda
sns nema sam vecinu u skupstini
evo napisao radoslav veliki uspeh
svi osim ludog raduleta u skupstini za sada
Velika nam je to uteha da je veliki uspeh.
 
Да, а замисли нису добили мандат од савета безбедности ун-а за то. Као ни нато 1999 године.
Зоран, сад свако од учесника може да прогласи победу док се рик пробуди.
A za Irak su dobili odobrenje... ili Libiju, Siriju....🤔
 
evo dok se jos obraca pisem
predsednik je posle prvog
SNS kao sto sam reako bez vecine....ocigledno ljut na SPS i Dacica koji mozda ostaju bez mesta u vladi(ovo cemo jos videti)
BG je pao ali ce neke manje stranke koje su "navodna opozicija" odluciti ko ce formirati gradsku vlast i dati gradonacelnika

ono sto sada vec znamo i to SIGURNO je da su izbori prosli pa vas necu vise smarati sa istim u narednom periodu :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
u to ime 🍻 :)

PS:
iako jos neznamo nista ocekujte nove izbore vrlo brzo,ako je i pobedio,sama stranka je dobila cini mi se najmanje glasova od 2012te,kupio je pobedu,narod nezadovoljan
 
A šta će biti sa tučama,spiskovima ispred glasačkih mesta i ostalih nepravilnosti.Znači da je sve jedna tikva i dok naši mentori ne odluče drugačije,tako će nam biti.Ali sada nam sledi haos sa cenama,kada se puste sa lanca.Neka nam je Bog u pomoći.Sad će i novac za kampanju pasti na leđa građana.Šećer 100 din kg.I njemu cena porasla zbog Ukrajine i korone.
 
Sve u svemu, nešto očekivano, nešto i nije.
I dalje najebandus za obične ljude. Bratija uživa, i dalje je Vlast.
Teško uz sav medijski mrak. Da li će mlada politička kurvica - bivša metlica pokazati kičmu i obraz, ili tradicionalno prodati guzicu, videćemo u narednim danima.
 
@aca74
nazalost ima metlica da se proda sve ima da se pusi...koja bruka da ce na kraju on izgleda odlucivati

ko je pratio obracanje neznam da li ste primetili jednu do dve recenica AV gde je indirektno priznao da je bukvalno ali bukvalno preterao sa medijskim unistavanjem Djilasa,Marinike,Vuka
toliko ih je ugnjetavao da je i njemu sad postalo jasno da je preterao
 
Ех, шта ти је подсвест...

Скролујем страницу на "Временској прогнози" и на десној страни стоји вертикални банер сервиса "Глово" и пише овако:

"Храна ти
стиже топла
на адресу"

А ја крајичком ока региструјем:

"Храна ти стиже на топлесу".

:ROFLMAO:
 
Vućić ima 59% a Ponoš 17-Lule,šta se sad tu desilo.A velika izlaznost.
Pa dogodilo se to da je Djilas konačno shvatio gde mu je mesto_On je najviše trubio o tome kako velika izlaznost skida Vučića,kad ono medjutim.Žalosno malo su osvojili,svi skupa.

Jedino služba nije zatajila i progutala tačno gde treba da ima Vučić čime da maše gazdama u EU.
 
Pa dogodilo se to da je Djilas konačno shvatio gde mu je mesto_On je najviše trubio o tome kako velika izlaznost skida Vučića,kad ono medjutim.Žalosno malo su osvojili,svi skupa.

Jedino služba nije zatajila i progutala tačno gde treba da ima Vučić čime da maše gazdama u EU.
A da li će opozicione stranke ćutati na nepravilnosti zbog kojih su trebala biti zatvarana biračka mesta.
To znači,da se obratim LULETU,da su svi Vučićevi i od mene je ovo bilo zadnje glasanje u životu.Izašao sam zbog dece.I ne verujem u ove rezultate izbora ili je naš narod skup lažova-trećeg nema.Deljenje paketa,kupovina glasova,Birački spiskovi u rukama SNS aktivista,van biračkog mesta i niko ne snosi odgovornost za ta dela.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh