Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A da li će opozicione stranke ćutati na nepravilnosti zbog kojih su trebala biti zatvarana biračka mesta.
To znači,da se obratim LULETU,da su svi Vučićevi i od mene je ovo bilo zadnje glasanje u životu.Izašao sam zbog dece.I ne verujem u ove rezultate izbora ili je naš narod skup lažova-trećeg nema.Deljenje paketa,kupovina glasova,Birački spiskovi u rukama SNS aktivista,van biračkog mesta i niko ne snosi odgovornost za ta dela.
Opozicija sinoć nije izašla ni sa jednim rezultatom.Oni su mučeni verovali da će RIK da broji za njih.Nažalost Ponoš je bačen glas,žao mi što sam glasao za njega.Ono sinoć nakon izbora je sramota za opoziciju koja hoće da menja neku vlast.

Opoziciju je očigledno neko debelo lagao kakvi su im %,sinoć su dobili šamarčinu koja im je pokazala gde su i šta su.

I oni iz Moramo,vidi se taj elitizam koji je samo čekao da se dokopa Beograda bez obzira na %.

Sa druge strane služba 5+.Tačno su znali ko apstinira, a to je desnica.

Zavetnici pokupili Šešelju,Dveri se vozile na Nestoroviću.Taman sad Vučić ima brisan prostor kod šefova da pokaže ko mu je alternativa Dveri i Zavetnici i da je to Srbija bez njega.
 
Ma znali su oni to.Kad smo mi kao obični smrtnici znali oni su znali još bolje.Nego,meni se samo nameće pitanje regularnosti,otkud tolike gužve pred zatvaranje biračkih mesta ( to nisu SNS glasači).Tolika izlaznost sigurno nije u korist SNS.
 
Jasno je da je kampanja SNS bila pokvarena i niska, kao sto je i jasno da razne nepravilnosti nisu drasticno uticale na krajnji rezultat. One opozicione stranke od kojih se naj vise ocekivalo pokazale se kao nesposobne sto smo i predpostavljali. Moj glas na obe liste otisao je Milosu Jovanovicu. Bar je pokazao kulturu prilikom obracanja. Takva mu je bila i cela kampanja.
 
Uopšte se ne slažem da je bačen glas za Ponoša.
Miloš Jovanović je pokazao kulturu obraćanja, kao i onaj beogradski vaterpolista, ima koalicioni potencijal za jezičak za svaku vlast.
A da je cela opozicija razorena i ne složna to stoji, ako se ne mogu ujediniti, onda će uvek ovakvi biti rezultati.
Ne mogu zaboraviti i lanjski bojkot, pa su iz tog bojkota posle spuštanja cenzusa na 3% na izborer izašli i kulturni Miloš, glumac, i suvereni radule. Eto koliko ima sloge opozicije, kao i narod, svi se prodaju, samo je pitanje cene.
 
Ja sam bio juče na kutijama i evo šta sam video:

glasača ukupno malo više od pola
od 18-30 godina starosti manje od 10 glasača
od 30-40 god. malo više od 10 glasača
penzionera bar 60% od izašlih
ostali nek budu od 40 do 60 god. starosti
za AV glasalo malo više od pola

Znači da nisu čak ni svi penzioneri za njega glasali. Ima ih koji stvarno veruju, koji su uslovljeni.... od ovih ne penzosa.

Mlađi i radno sposobni praktično nisu ni izašli na izbore. Ti radno sposobni su i vojno sposobni.

Ništa ne mogu da tvrdim, ali verovatno je dobar deo "kuka i motika" sa gov***im motkama. Da li će ikad doći taj trenutak... al verujem da AV kalkuliše sa tim, zato i ne odmara sa propagandom na TV.
 
Uopšte se ne slažem da je bačen glas za Ponoša.
Miloš Jovanović je pokazao kulturu obraćanja, kao i onaj beogradski vaterpolista, ima koalicioni potencijal za jezičak za svaku vlast.
A da je cela opozicija razorena i ne složna to stoji, ako se ne mogu ujediniti, onda će uvek ovakvi biti rezultati.
Ne mogu zaboraviti i lanjski bojkot, pa su iz tog bojkota posle spuštanja cenzusa na 3% na izborer izašli i kulturni Miloš, glumac, i suvereni radule. Eto koliko ima sloge opozicije, kao i narod, svi se prodaju, samo je pitanje cene.
Da su ovo prvi izbori pa i da ne bude bačen glas,ovako Vučić jaše 10 godina on priča o nekom izlasku iz mraka i ostale gluposti.

Veću izlaznost od ove neće nikada dočekati,a samo su o tome pričali.Dakle Djilas je iskoristio sve opcije i zvanično sahranio bilo kakvu opoziciju u Srbiji.Jedino što su dobili je sopstveno uhlebljenje.Čak i koalicija i BG im ne znači ništa sve dok je SPS-a.Jedino ako se Vučić odrekne Dačića koji je uživo sinoć primio **greška u **greška i to ne krije.
 
Mene zaista interesuje kakav je psihološki profil prosečnog dačićevog glasača.
Mislim, dali je moguće da postoji 300000 takvih ljudi u srbiji?:sta:
Dali bilo ko može navesti nešto korisno što je taj čo'ek uradio za ovih 35 godina na leđima ovog naroda..
Artefakt komunizma, a za vređanje inteligencije normalnih ljudi u stilu: ko vas 'ebe nemožete mi ništa, jahaću vas k'o konje do kada ja 'oću..
 
nazalost opozicija je dobila malo glasova na parl. listi i bilo kakvo pricanje o nepravilnosti sa ovim postotkom skoro pa nema ni svrhu
Vucicu ne odgovara ovolika desnica u skupstini(oni jesu njegovi Bosko,Zavetnici i Jovanovic) ali biraci nisu,to su glasaci koji su nezadovoljni i gotovo razocarani njegovi bivsi tj liste SNS-a....njih osim mutavog Jovanovica nemoze zvati u koaliciju
neodgovara mu ni to sto sad posle svega nema koga da napada,ostao je sam na pol sceni...toliko je unakazio djilasa da ovaj nije mogao preko 14% 15% sto je strasno jednostavno
Sps navodni pobednik izbora a u stvari mozda i najveci gubitnik...drmaju se fotelje....Vucic ce se morati odluciti za EU ili Rus a neodgovara mu ni jak SPS(bajatovic i ekipa ruska) a ni jaka desnica koji su upravo navodnim napadom na Vucica oko EU a za rusiju dobili ove silne glasove
Medijska scena u srbiji je takva da su glasaci SNS-a glasali za Milicu Zavetnicu koja je SNS filijala
tadic ponovo uzeo 2% glasova opoziciji bacenih totalno
Ponos osvojio ozbiljan broj glasova posle 2 meseca jad i bede kampanje...ozbiljan uspeh
SPS uzeo vise glasova sto je pokazatelj koliko su oni ustvari uhlebljeni u javna preduzeca...Dacic juce drhtavim glasom pricao na konferenciji,opet kazem pirova "pobeda" posle svega za njih
Lista moramo slavi uspeh sto je usla u parlament..komedija
Vucic je toliko uspeo da unisti takozvanu gradjansku-evropsku opciju da ona nemoze da prebaci 18% na izborima

PS
Bosko i Nestorovic(vucic dozvolio da ovaj povuce listu) odradili posao...usao u skupstinu
prvi put da je zadovoljan posle ovakvih rezultata,sasvim dovoljan pokazatelj
 
Mene zaista interesuje kakav je psihološki profil prosečnog dačićevog glasača.
Mislim, dali je moguće da postoji 300000 takvih ljudi u srbiji?:sta:
Dali bilo ko može navesti nešto korisno što je taj čo'ek uradio za ovih 35 godina na leđima ovog naroda..
Artefakt komunizma, a za vređanje inteligencije normalnih ljudi u stilu: ko vas 'ebe nemožete mi ništa, jahaću vas k'o konje do kada ja 'oću..
Cuj, pa oni koji imaju koristi.
I oni malobrojni crveni u genima, nevaljaju, al jbg moji su, i zaokruže sps. Imao prilike da to čujem od akademski obrazovanog 60-togodisnjaka.
 
Što misliš da nepravilnosti nisu ili su malo uticale na rezultat.Ja baš mislim suprotno.Pogledajte malo po društvenim mrežama gde su ljudi snimali a policija je reagovala samo u Zrenjaninu na 1 biračkom mestu.Nisu sankcionisane nepravilnosti.Videćemo-šta će "opozicija" izjaviti i preduzeti povodom toga.Ako prećute i kao ulože prigovor RIK piši propalo jer RIK neće ići protiv SNS.
nazalost opozicija je dobila malo glasova na parl. listi i bilo kakvo pricanje o nepravilnosti sa ovim postotkom skoro pa nema ni svrhu
Vucicu ne odgovara ovolika desnica u skupstini(oni jesu njegovi Bosko,Zavetnici i Jovanovic) ali biraci nisu,to su glasaci koji su nezadovoljni i gotovo razocarani njegovi bivsi tj liste SNS-a....njih osim mutavog Jovanovica nemoze zvati u koaliciju
neodgovara mu ni to sto sad posle svega nema koga da napada,ostao je sam na pol sceni...toliko je unakazio djilasa da ovaj nije mogao preko 14% 15% sto je strasno jednostavno
Sps navodni pobednik izbora a u stvari mozda i najveci gubitnik...drmaju se fotelje....Vucic ce se morati odluciti za EU ili Rus a neodgovara mu ni jak SPS(bajatovic i ekipa ruska) a ni jaka desnica koji su upravo navodnim napadom na Vucica oko EU a za rusiju dobili ove silne glasove
Medijska scena u srbiji je takva da su glasaci SNS-a glasali za Milicu Zavetnicu koja je SNS filijala
tadic ponovo uzeo 2% glasova opoziciji bacenih totalno
Ponos osvojio ozbiljan broj glasova posle 2 meseca jad i bede kampanje...ozbiljan uspeh
SPS uzeo vise glasova sto je pokazatelj koliko su oni ustvari uhlebljeni u javna preduzeca...Dacic juce drhtavim glasom pricao na konferenciji,opet kazem pirova "pobeda" posle svega za njih
Lista moramo slavi uspeh sto je usla u parlament..komedija
Vucic je toliko uspeo da unisti takozvanu gradjansku-evropsku opciju da ona nemoze da prebaci 18% na izborima

PS
Bosko i Nestorovic(vucic dozvolio da ovaj povuce listu) odradili posao...usao u skupstinu
prvi put da je zadovoljan posle ovakvih rezultata,sasvim dovoljan pokazatelj
 
Sta bi sa dr Jovanom? Pusiona?

Ovaj Aleksic nije u vinklu, da razgovara sa zavetnicima? https://rs.n1info.com/izbori-2022/a...icima-stojkovic-izneverili-bismo-nase-birace/


Ovaj metla, nada kako vec izgleda vuckov covek.

Moramo - iznervirao me onaj bangavi Zelenovic koji u nekoj emisiji nije hteo da komentarise nato agresiju, cutao ko **greška.

Tadic je standardno odigrao za vucka, pazi debila ide da pegla sto je Maric i ona voditeljka rekla za studente, umesto da pusti da studenti izadju u sto vecem broju on ih kao tera da se izvine studentima.Jajara

Dacic se nije kandidovao da bi vucko pobedio u prvom krugu.
 
nazalost opozicija je dobila malo glasova na parl. listi i bilo kakvo pricanje o nepravilnosti sa ovim postotkom skoro pa nema ni svrhu
Vucicu ne odgovara ovolika desnica u skupstini(oni jesu njegovi Bosko,Zavetnici i Jovanovic) ali biraci nisu,to su glasaci koji su nezadovoljni i gotovo razocarani njegovi bivsi tj liste SNS-a....njih osim mutavog Jovanovica nemoze zvati u koaliciju
neodgovara mu ni to sto sad posle svega nema koga da napada,ostao je sam na pol sceni...toliko je unakazio djilasa da ovaj nije mogao preko 14% 15% sto je strasno jednostavno
Sps navodni pobednik izbora a u stvari mozda i najveci gubitnik...drmaju se fotelje....Vucic ce se morati odluciti za EU ili Rus a neodgovara mu ni jak SPS(bajatovic i ekipa ruska) a ni jaka desnica koji su upravo navodnim napadom na Vucica oko EU a za rusiju dobili ove silne glasove
Medijska scena u srbiji je takva da su glasaci SNS-a glasali za Milicu Zavetnicu koja je SNS filijala
tadic ponovo uzeo 2% glasova opoziciji bacenih totalno
Ponos osvojio ozbiljan broj glasova posle 2 meseca jad i bede kampanje...ozbiljan uspeh
SPS uzeo vise glasova sto je pokazatelj koliko su oni ustvari uhlebljeni u javna preduzeca...Dacic juce drhtavim glasom pricao na konferenciji,opet kazem pirova "pobeda" posle svega za njih
Lista moramo slavi uspeh sto je usla u parlament..komedija
Vucic je toliko uspeo da unisti takozvanu gradjansku-evropsku opciju da ona nemoze da prebaci 18% na izborima

PS
Bosko i Nestorovic(vucic dozvolio da ovaj povuce listu) odradili posao...usao u skupstinu
prvi put da je zadovoljan posle ovakvih rezultata,sasvim dovoljan pokazatelj
У принципу десило се све контра од онога што си ти причао и давио овде 2 месеца.
Нек вам овај форум буде узорак,колико чланова има,активних,а од свих њих максимално 20 је против Вучића(међу њима сматрам и себе) а то бар јавно исказују.
 
Zoki ne postoji RIK....ovo je mafija na vlasti
PUTINE ne javljaj se molim te...pokazala se RSrpska koliko je protiv vucica na glasanju
90% izaslih 95% za vucka
iskreno ovako slab ucinak liste broj 5 niko nije ocekivao pa ni sam Vucic
 
Људи су за њега,и шта је сад ту проблем,дал неко има неке користи од тога или једноставно гута ту медијску шараду као истину.Шта је ту чудно. Исто као што си ти против њега и имаш своје разлоге исто тако има људи који су за њега и имају своје разлоге. Није решење да се узме пушка и поубијати се међусобно.
И уосталом то је мизеран проценат наспрам Србије.
Питам ја тебе онако народски,шта би људино са оним што си причао до сада?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh