Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eTako je mislio i Milosevic da se ne menja, mada mu se desio 5,oktobar, mozda si i u pravu.
Misliš da je Milošević smenjen zbog mehanizama/poluga demokratije?
Nešto mi se tu ne uklapa dinkić sa maskom i filmskim upadom u trezor..
Ili čedino naglo bogaćenje..
Da neko nije 'odrešio kesu' nebi on sjahao nikada..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Па на њега сам и мислио, погледај Мила вратиће се на велика врата и ко ће му шта моћи икада више. Чим се врати почеће обрачун са неистомишљеницима који ће бити за многе погубан. Зато кажем није само циљ збацити га из седла него треба то седло и задржати да се више не врати у њега.
Jeste tako ali od necega se poceti mora. Pa da je najbolji 10 godina je dosta. Jer covek kad dugo vlada malo pogubi konce... Zar ne?
 
Misliš da je Milošević smenjen zbog mehanizama/poluga demokratije?
Nešto mi se tu ne uklapa dinkić sa maskom i filmskim upadom u trezor..
Ili čedino naglo bogaćenje..
Da neko nije 'odrešio kesu' nebi on sjahao nikada..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
DA nije izaslo na glasanje 3750000 ili oko 60%, i da nas nije otislo u BG od 500000 do 1.000,000 (nepouzdani podaci) 5.10. mogli su da drese kesu kao i 96-te i 97-me koliko hoce. Dok se ne desi narod nista.
A lopovi uvek iskopriste priliku. I presvuku dres...
 
Pa zemljak znaš da su onda iz naših krajeva krenuli i oni što su uvek podržavali miloševića i policija za pojačanje, pa ih ekipa na rudniku presrela i rekla da tu ćute jer je služba/duboka država znala šta će biti..
Mislim sve je moguće kada se formira kritična masa, ali do tada neko mora da plati početak..
Kasnije kada se pridruže patriote ide lako..
Mislim, znaš i sam kako se finansiraju stranke.. iz budžeta sigurno ne..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
ugrabice svi jer ce se promeniti dosta toga
van politike sam totalno,nikad clan ni jedne stranke....cak mi se zet naljutio jer nisam hteo da potpisem da budem clan DSHV pre nekih 15godina
Ako mislis na sveopste dobro onda ok, samo da prestane kradja, nista drugo da ne rade, osetili bi svi. Druze i ja sam van toga jer licno smatram da se politikom bave vecinom ljudi koji nista drugo u zivotu ne umeju ili ne mogu da rade.
Ali ako se ne bavis polkitikom bavice se ona tobom.
Samo uzmi poljoprivredu, pa da li je normalno da Srbija uvozi mleko u prahu. Mora ga uvoziti kad je godinama cena mleka jeftinija od destilovane vode, a suvencija smesna i po litru i po hektaru i kako hoces. Da nista drugo ne pominjem osim mleka, zato se moramo baviti politikom da bar pokusamo izabrati ljude koji ce domacinski voditi ovu zemlju. I menjati ih cesce da se ne obahate.
A 5.10. nisu bogami posli oni sto ga podrzavaju, osim policije.

Koliko primera osim mleka ima u ovoj zemlji...
 
Poslednja izmena:
Pa zemljak znaš da su onda iz naših krajeva krenuli i oni što su uvek podržavali miloševića i policija za pojačanje, pa ih ekipa na rudniku presrela i rekla da tu ćute jer je služba/duboka država znala šta će biti..
Mislim sve je moguće kada se formira kritična masa, ali do tada neko mora da plati početak..
Kasnije kada se pridruže patriote ide lako..
Mislim, znaš i sam kako se finansiraju stranke.. iz budžeta sigurno ne..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Prvo su nas zaustavili na Tavniku, Novovaroska policija, tu je bio pis, u uniformi surak, drug, komsija itd, lepo se dogovorili nas 3 autobusa i par kombija oko 200 ljudi, njih 10 ak, aj pomerite kola da ne prevrcemo bez vez i tako i bi. Na mackatu na petlji Cajetinska policija zamisli istera iz asutobusa 50 Cajetinaca i ljudi odu peske put Uzica a Uzicani im posalju bus. Kad smo mi naisli na Cajetinsku policiju hteli su i nas tako ali bio lep cirkus i mi tu naravno prodjemo.
Tad je bilo vec gotovo i ta policija i da je dosla do Bg ne bi mogla nista ni da su hteli.
Kako se lepo podsetih...
 
Хантер, па нема гладних у србији, рекао вођа. Само би комплетан идиот дао глас за црвену-две и сендвич...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh