Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nebudite u zabludi ljudi, boškova stranka je njegova privatna fitma kao i stranke ostalih 'lidera'.. Pričaju malo drugačije ali kada dođu na vlast rade potpuno identično..
Pa vidite da je onog svog čoveka noga pustio niz vodu, a on nekim slučajem posle onolike frke i cepanja sakoa uopšte nije sankcionisan, nago se malo primirio i ne galami više na šefa..
Što reče seljak, zna služba..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Dveri su još Tadićev projekat,zna se na kom fakultetu su držali govorancije i ko je to aminovao.Isto je i sad čist poligon službe pogotovo sa Nestorovićem koji će da skine do 2% blesavom Raduloviću svojom dolaskom kod Boška.

A što je najbolje taj Nestorović se predstavlja kao nestranački čovek koji je eto došao tek tako,a on čovek bio kod Draškovića,pa zamenik ministra kod Miloševića,pa bio kod DOS-a i sad se kao pojavio kod Boškića.

Služba radi punom parom i ne staje nikad pogotovo kod tih stranaka koji se predstavljaju kao desno orejntisane jer tu ima najviše apstinenata i zarobljenih glasova.

Ja glasao za Ponoša ne zato što mi je simpatičan već jedini ima izgleda da koliko toliko uskomeša stvar,jer SNS zna da je dosadio narodu,zato služba samo štancuje opoziciju.Da su svi iz opozicije stali iza Ponša danas bi razgovarali o tome dal će odmah ubedljivo da pobedi ili ide drugi krug,ovako služba lepo usmeri dobrih 20% na svoje projekte.
 
А шта је вредело опозицији у Црној Гори кад су се ено распали као кула од карата. И опет Мило долази на чело државе. Каква корист од уједињења опозиције када им се страначки програми разилазе ту нема опстанка. А ићи само на то да га скинемо, а после пола године да дође још јачи и бескурпулознији ни то није решење већ пропаст.
 
dolazi jer mu je upravo Vucic pomogao preko Demokratskog fronta gde su ona dva krljavca Mandic i Knezevic nikad nisu pruzala podrsku Krivokapicu,a realno i Jokovic iz SNP,plus dritan se prodao verovatno su mu albanci stisli muda

Prosecna zarada Februar 2022:
Srbija 603 €
Crna Gora 706 €
Hrvatska 975 €

Minimalna zarada, mart 2022:
Hrvatska 495,3€
Crna Gora 450€
Makedonija 293€
BiH 277,4€
Srbija 273,8€
 
Glasanje i demokratija su prevara
Da se glasanjem nešto može menjati , glasanje ne bi bilo dozvoljeno
Sve je već sve dogovoreno , izašli ili ne
I da opozicija dobije značajni broj politika se ne menja
Max 30 % ljudi upravlja sa ostatkom populacije
Svakako sam prov Vučićija i SNS sekte ali ne vidim opoziciju
Ja sam više za REVOLUCIJU !
 
Ма то у црној гори је мување са статитистиком целе прошле године им је плата просек око 530 евра и они скоро да немају раднике у индустрији
 
Ja glasao za Ponoša ne zato što mi je simpatičan već jedini ima izgleda da koliko toliko uskomeša stvar,jer SNS zna da je dosadio narodu,zato služba samo štancuje opoziciju.Da su svi iz opozicije stali iza Ponša danas bi razgovarali o tome dal će odmah ubedljivo da pobedi ili ide drugi krug,ovako služba lepo usmeri dobrih 20% na svoje projekte.

Potpisujem...
 
Glasanje i demokratija su prevara
Da se glasanjem nešto može menjati , glasanje ne bi bilo dozvoljeno
Sve je već sve dogovoreno , izašli ili ne
I da opozicija dobije značajni broj politika se ne menja
Max 30 % ljudi upravlja sa ostatkom populacije
Svakako sam prov Vučićija i SNS sekte ali ne vidim opoziciju
Ja sam više za REVOLUCIJU !
Za pocetak izadji i glasaj... a revolucija u sredu
 
Погледајте шта гласача долази са косова. Има на јт неколико снимака где после обављеног гласања гласачи иду код особа са гласачким списком и евидентира се.
 
Lako brate ,sutra upotrebi pola vijuge u mozgu
:ideja: :ideja:

А шта је вредело опозицији у Црној Гори кад су се ено распали као кула од карата. И опет Мило долази на чело државе. Каква корист од уједињења опозиције када им се страначки програми разилазе ту нема опстанка. А ићи само на то да га скинемо, а после пола године да дође још јачи и бескурпулознији ни то није решење већ пропаст.
Samo da mi je videti da li uopste ima jaci i bezskrupulozniji u ovoj zemlji od prvorodjenog... Pa nek bude i propast i ovako je tu to negde.
 
Samo da mi je videti da li uopste ima jaci i bezskrupulozniji u ovoj zemlji od prvorodjenog... Pa nek bude i propast i ovako je tu to negde.
Па на њега сам и мислио, погледај Мила вратиће се на велика врата и ко ће му шта моћи икада више. Чим се врати почеће обрачун са неистомишљеницима који ће бити за многе погубан. Зато кажем није само циљ збацити га из седла него треба то седло и задржати да се више не врати у њега.
 
Glasanje i demokratija su prevara
Da se glasanjem nešto može menjati , glasanje ne bi bilo dozvoljeno
Sve je već sve dogovoreno , izašli ili ne
I da opozicija dobije značajni broj politika se ne menja
Max 30 % ljudi upravlja sa ostatkom populacije
Svakako sam prov Vučićija i SNS sekte ali ne vidim opoziciju
Ja sam više za REVOLUCIJU !
eTako je mislio i Milosevic da se ne menja, mada mu se desio 5,oktobar, mozda si i u pravu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh