Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зар није неки од високо позиционираних страначких кадрова изјавио да ове године нема оваквих гостовања него народ из локала, као да се покаже колико имају гласача и симпатизера?
Ovo i jeste dobar deo lokalnih buseva, zeleni busevi su ATP Pančevo, privatizovan od strane mladjeg bate, koji jadan nema ništa u Vojvodini, a svašta mu prišivaju.
 
Ацо, ја сам ономад, када су се појавили зелени аутобуси, чуо да имају везе са батом, али и неке демантије и немам појма шта је истина. Има ли конкретних доказа који потврђују да је то неки батин пос'о?
 
Rade oni to preko trećih lica , levih kompanija i sl . pa nisu tolike veverice da se pojavljuju imenom i prezimenom .
Uostalom , gde mu je zvanično zaposlen bata ili je možda na birou rada ?
Jel to beše onaj što je podigao na desetine miliona dinarskog kredita i onda je sudski utvrđeno da je po sredi kradja identiteta !
Kad to spomenuh , šta je odlučio pomenuti sud , KO CE DA VRATI TE MILIONE . Ovaj na čije su ime ili onaj što mi je maznuo identitet ?
Neko valjda mora BANKA CEKA !
 
Rade oni to preko trećih lica , levih kompanija i sl . pa nisu tolike veverice da se pojavljuju imenom i prezimenom .
Uostalom , gde mu je zvanično zaposlen bata ili je možda na birou rada ?
Jel to beše onaj što je podigao na desetine miliona dinarskog kredita i onda je sudski utvrđeno da je po sredi kradja identiteta !
Kad to spomenuh , šta je odlučio pomenuti sud , KO CE DA VRATI TE MILIONE . Ovaj na čije su ime ili onaj što mi je maznuo identitet ?
Neko valjda mora BANKA CEKA !

 
Изгледа да можда неће бити изгубљна година за ратаре, барем на територијама где је руска војска.
Питање је ко ће сејати а ко ће пожњети?
Са телеграм канала:

🇷🇺 ❗️Российские войска помогают аграриям Херсонской области провести посевную кампанию вовремя

Для этих целей в отдаленные населенные пункты региона, в сопровождении Россгвардии, организованна доставка дизельного топлива, необходимого для работы сельскохозяйственной техники.

Сообщают, что на данный момент доставлено более 1 тыс тонн дизтоплива в Чаплинку.
 
Ima na Google prevod.
Руске трупе помажу пољопривредницима Херсонске области да на време спроведу сетву

У те сврхе организује се достава дизел горива неопходног за рад пољопривредне механизације у удаљена насеља региона у пратњи Руске гарде.

Саопштено је да је тренутно у Чаплинку испоручено више од хиљаду тона дизел горива.
 
Ацо, ја сам ономад, када су се појавили зелени аутобуси, чуо да имају везе са батом, али и неке демантије и немам појма шта је истина. Има ли конкретних доказа који потврђују да је то неки батин пос'о?
Ja nemam bas 100% tačnu informaciju. Ali sve na to navodi. Mada me mnogo ni ne interesuje, no plac autobuske je veoma zanimljiv za snove, tu se ledara Stare pivare već srušila za izgradnju stanova, a realno je kulturno blago, ne bitno jer zaštićeno ili nezaštićeno.
 
Za neki dan miting i u našem gradu .
U firmi ( javno preduzeće ) delili kačkete a našlo se i po neko pivo .
Zapalo me i jedno i drugo.
be66e5d44ca64444f050c6f890b5b146.jpg


Sent from my RMX2155 using Tapatalk
Posle ljaga na penzionere.
 
Pa jel nije gotovo , evo francuzi pripremaju cvijece za docek kad ruski car Putin umarsira u Pariz da ga pozdrave.
Не верујем да би Путин ишао у Париз због санкција. Њега у иностранству може заступати "заменик министра спољних послова" Топољ:haha:. Јесте пред пензијом, али штета да се (не) баци.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh