Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dobro Pit, jel treba mi srbi da se stidimo što smo srbi u srbiji?
Da se izvinemo tvom američkom policajcu Đuri što nas je morao tući?
I još nešto, penis je valjda zelenski jer je to njemu alat za sviranje po klaviru..


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ne razumem Peet-a, ubacuje u pricu Nato zemlje koje su izvrsile 10x vise zlocina nego Rusija i koje su do pre 100 godina imale na centralnim trgovima ljudske zoloske vrtove sa jadnim ljudima iz Afike, i od njih pravi neke bastione demokratije.

Valjda misli da ce se slabljenjem Rusije produziti jos koja godina NATO dominacije i terora nad neduznim nerazvijenim zemljama, a dovoljno je samo pogledati slike Berlina, NY i Pekinga i videti ko kosi a ko vodi nosi. Za 40 godina EU ce biti nebitna na mapi sveta, kao sto je danas slucaj sa nekadasnjom imprerijom UK gde su ljudi do skoro bili bez benzina i hrane.
 
Mnogo ste vi teski i tvrdoglavi. Izlazite lako iz konteksta namerno i preokrenete pricu u vasem smeru plus daleko znate otici i uz glupe pa cak i uvredljive optuzbe izbegavate priznati ko je zaista kriv, agresor ili zrtva!
Na neka postavljena pitanja ni jedan ne odgovarate vec napadate nekim vasim argumentima i ne zelite strpati u isti kos svakog agresora ne bitno ko je!
Ne vredi!
 
Не могу да верујем да не могу да поставе камере и да се најебу маме говнима која то раде. Значи да им одбију бубреге и изломе руке да више им никада не падне на памет да руше споменик.😠
 
Ево шта рећи на ову одлуку осим потез очајника.
 
Mnogo ste vi teski i tvrdoglavi. Izlazite lako iz konteksta namerno i preokrenete pricu u vasem smeru plus daleko znate otici i uz glupe pa cak i uvredljive optuzbe izbegavate priznati ko je zaista kriv, agresor ili zrtva!
Na neka postavljena pitanja ni jedan ne odgovarate vec napadate nekim vasim argumentima i ne zelite strpati u isti kos svakog agresora ne bitno ko je!
Ne vredi!
U ovom slučaju je agresor žrtva agresora ako hoćeš da razumeš.Ja ti ništa uvredljivo nisam pisao.Samo pokušavam da ti na neki način uporedim mnoge dosadašnje agresije gde niko na forumu nije ni spomenuo-niti je ko od agresora sankcionisan kao Rusi.I ne samo na forumu nego uopšteno.Pa te sankcije trpi Ruski narod kao i mi što smo prošli.Jel Srbija bila agresor pa su nam uveli sankcije i sa tim svim dešavanjima su nas šutnuli 200 godina u nazad a sad treba da se sa istim tim takmičimo na tržištu pod jednakim uslovima.
Da li bi Srbija sada bila agresor kada bi ušla na Kosovo-za zapad bi a za nas....
 
Mnogo ste vi teski i tvrdoglavi. Izlazite lako iz konteksta namerno i preokrenete pricu u vasem smeru plus daleko znate otici i uz glupe pa cak i uvredljive optuzbe izbegavate priznati ko je zaista kriv, agresor ili zrtva!
Na neka postavljena pitanja ni jedan ne odgovarate vec napadate nekim vasim argumentima i ne zelite strpati u isti kos svakog agresora ne bitno ko je!
Ne vredi!
Ja jasno osuđujem svaki rat i agresiju.
Ali mi vrlo smeta licemerje svake vrste pa i tvoje kada rusiju osudiš za agresiju, a istovremeno ne želiš da se izjasniš u pogledu glavnog svetskog agresora:amerike.
Mada do sada po tom pitanju nisi uopšte hteo da se izjasniš, evo opet pitam:
Kako tumačiš agresiju amerike na vijetnam, irak, siriju i libiju? Dali postoji ikakav smislen razlog za to? Čak se ni jedna od tih država nije ni graničila sa njima, već su bile udaljene desetinama hiljada kilometara.
I dalje nisam čuo tvoj stav po pitanju bombardovanja tvoje i moje zemlje. Jeli postojalo ikakvo opravdanje za to?
 

 
Како на друштвеним мрежама једноставно и сликовито Кинези објашњавају рат у Украјини

У Кини, већина заинтересованих за политику инстинктивно подржава Русију, а посебно Путина у сукобу са Украјином. Истовремено, многи чак и не схватају суштину и дубину догађаја. Један од кинеских аналитичара створио је своје фигуративно објашњење у форми параболе за лење.

Дакле, пре 20 година Украјина се развела од мужа (Русија).

Она је наследила децу из овог брака.

Бивши је био великодушан и оставио јој много новца, имовине, а потом отплатио све њене дугове од 200 милијарди!

Након растанка са мужем, жена је одмах почела да флертује са сеоским насилником (САД) и бандом разбојника (Запад). На овај или онај начин, почела је да слуша само њихово мишљење и са њима напада свог бившег мужа.

Бивши муж се наљутио и силом одузео једно дете – Крим.

Тада је бивша жена била увређена и сањала да се уда за НАТО клан како би силом извршила притисак на свог бившег мужа и узме Крим назад. Али амерички сеоски хулиган није ни хтео да је ожени, надајући се да ће искористити и уз њену помоћ понизити њеног бившег мужа - Русију.

Повремено је шамарала своје друго двоје деце - Луганск и Доњецк. Деца су плакала и тражила оца, који је долазио да помогне и свађао се са бившом супругом, али није давало резултата... Главни хулиган је наставио да изазива свађу, користећи је и желећи њено богатство, и хушкао је на свађу и давао јој робу (војну опрему којој је најчешће истекао рок трајања).

Жена је мислила да има на кога да се ослони и почела је дрско да провоцира бившег мужа. Његово стрпљење је пукло. Уз помоћ рођака, кренуо је у борбу да заштити своју децу.

Онда се она, заједно са хулиганима, уплашила, али главни насилник и хулигани су је оставили на цедилу у даљој свађи са бившим мужем, који јој сада контролише и новац који јој је оставио и децу...

Тада су Кинези све схватили..
 
Ja jasno osuđujem svaki rat i agresiju.
Ali mi vrlo smeta licemerje svake vrste pa i tvoje kada rusiju osudiš za agresiju, a istovremeno ne želiš da se izjasniš u pogledu glavnog svetskog agresora:amerike.
Mada do sada po tom pitanju nisi uopšte hteo da se izjasniš, evo opet pitam:
Kako tumačiš agresiju amerike na vijetnam, irak, siriju i libiju? Dali postoji ikakav smislen razlog za to? Čak se ni jedna od tih država nije ni graničila sa njima, već su bile udaljene desetinama hiljada kilometara.
I dalje nisam čuo tvoj stav po pitanju bombardovanja tvoje i moje zemlje. Jeli postojalo ika
Osudjujem svaki vid rata i napad na svaku suverenu drzavu ne bitno s cije strane.
Eto to je moj stav ako do sad nisi hteo videti iako sam u vise navrata napisao!
Razlika izmedju mog stava i vaseg je prilicno VELIKA jer vi ne osudjujete agresora nad UK vec samo drugu stranu i ucinjene teske agresije vec ste cak ponosni time sto tamo pored toga sto se infrastruktura unisti, gine i neduzna deca isto kao i kod nas.
Ne, po vama rusi imaju pravo jer navodno su vasi miljenici. Ponasate se kao kad ste na fudbalskoj utakmici navijate za vaseg favorita ne shvatajuci tezinu svake agresije!
Tu se razlikujemo!
 
Poslednja izmena:
Ok, znači osuđujemo bilo koji vid agresije obojica.
Ali i dalje ne odgovaraš na pitanje koje sam ti direktno postavio:
Kako tumačiš agresiju amerike na vijetnam, irak, siriju i libiju? Dali postoji ikakav smislen razlog za to?
I dalje nisam čuo tvoj stav po pitanju bombardovanja/agresije tvoje i moje zemlje. Jeli postojalo ikakvo opravdanje za to?
 
Како на друштвеним мрежама једноставно и сликовито Кинези објашњавају рат у Украјини

У Кини, већина заинтересованих за политику инстинктивно подржава Русију, а посебно Путина у сукобу са Украјином. Истовремено, многи чак и не схватају суштину и дубину догађаја. Један од кинеских аналитичара створио је своје фигуративно објашњење у форми параболе за лење.

Дакле, пре 20 година Украјина се развела од мужа (Русија).

Она је наследила децу из овог брака.

Бивши је био великодушан и оставио јој много новца, имовине, а потом отплатио све њене дугове од 200 милијарди!

Након растанка са мужем, жена је одмах почела да флертује са сеоским насилником (САД) и бандом разбојника (Запад). На овај или онај начин, почела је да слуша само њихово мишљење и са њима напада свог бившег мужа.

Бивши муж се наљутио и силом одузео једно дете – Крим.

Тада је бивша жена била увређена и сањала да се уда за НАТО клан како би силом извршила притисак на свог бившег мужа и узме Крим назад. Али амерички сеоски хулиган није ни хтео да је ожени, надајући се да ће искористити и уз њену помоћ понизити њеног бившег мужа - Русију.

Повремено је шамарала своје друго двоје деце - Луганск и Доњецк. Деца су плакала и тражила оца, који је долазио да помогне и свађао се са бившом супругом, али није давало резултата... Главни хулиган је наставио да изазива свађу, користећи је и желећи њено богатство, и хушкао је на свађу и давао јој робу (војну опрему којој је најчешће истекао рок трајања).

Жена је мислила да има на кога да се ослони и почела је дрско да провоцира бившег мужа. Његово стрпљење је пукло. Уз помоћ рођака, кренуо је у борбу да заштити своју децу.

Онда се она, заједно са хулиганима, уплашила, али главни насилник и хулигани су је оставили на цедилу у даљој свађи са бившим мужем, који јој сада контролише и новац који јој је оставио и децу...

Тада су Кинези све схватили..
Da li je zena ostala u kontaktu sa muzevom sestrom koja je takodje razvedena, a deca joj oduzeta? Koja se kurva i ima jeba.a koliko hoces, a svaler one one prvospomenute je silovo 1999.
 
Ok, znači osuđujemo bilo koji vid agresije obojica.
Ali i dalje ne odgovaraš na pitanje koje sam ti direktno postavio:
Kako tumačiš agresiju amerike na vijetnam, irak, siriju i libiju? Dali postoji ikakav smislen razlog za to?
I dalje nisam čuo tvoj stav po pitanju bombardovanja/agresije tvoje i moje zemlje. Jeli postojalo ikakvo opravdanje za to?
Sta da osudi kad mu je zivotni san bio da zivi u americi, da zivi Amerikan life style, da mi bace bombu u spavacu sobu opet bi ih volio. Ima neki naziv u psihijatriji za to. Kod njega i nazalost mog zemljaka, ima jedna karakterna crta koja je identična. E sad sam proceni koja🥴
 
Ok, znači osuđujemo bilo koji vid agresije obojica.
Ali i dalje ne odgovaraš na pitanje koje sam ti direktno postavio:
Kako tumačiš agresiju amerike na vijetnam, irak, siriju i libiju? Dali postoji ikakav smislen razlog za to?
I dalje nisam čuo tvoj stav po pitanju bombardovanja/agresije tvoje i moje zemlje. Jeli postojalo ikakvo opravdanje za to?
Sto si tako tezak kad u naj jednostavnijoj slozenoj recenici napisao sam ti da osudjujem i prezirem svaki vid agresije!
Valjda razumes sta to znaci! Ako takav stav ne umes da rastumacis onda stvarno imas problem!
Jel osudjujes ti i ovaj bolesnik sto nosi nickname diktatora rusku agresiju na UK?
Ti bas nesto i nisi dao neki konkretan odgovor!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh