Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta ocekivati od izbora kad se već licitira da će Vučić davati 5000 za glas.Ovo kod nas je sprdačina.Jednostavno Amerika ga želi na vlasti jel ko zna sta je sve izobećavao i dužan im je.Mi se samo zaluđujemo da kao nesto odlucujemo, a ustvari se sve već zna. Jahaće oni nas još dugo.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
pa gresis...preko 7% glasova ne moze da ukrade na izborima tada krecu demonstracije gradjana
e sad tu postoje oni koji su kao protiv njega a uzece tih 5hilj i glasati za njega a neki nece izaci jer su eto svi isti i ovo sto ti navodis-vec se sve zna a stanje je totalno suprotno
 
Daj boze da je tako kako kazes, al ja mislim da ce velika vecina ljudi uzeti tih 5000 i glasati za njega, pa gde su onda jos pokradeni glasovi. Namace oni sebi i citavih 15%.
Ne kazem ja da netreba izaći i glasati, al ovo stanje te ubija u zdrav mozak. Gomila klinaca ce uzeti pare i glasati, bole njih uvo. Imace taj dan za izlazak, a sutradan mozda ostane nesto i za kladionicu.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
pa gresis...preko 7% glasova ne moze da ukrade na izborima tada krecu demonstracije gradjana
e sad tu postoje oni koji su kao protiv njega a uzece tih 5hilj i glasati za njega a neki nece izaci jer su eto svi isti i ovo sto ti navodis-vec se sve zna a stanje je totalno suprotno
Misliš da ti koji demonstriraju ne uzimaju pare?
Ne postoje demonstracije koje su otpočele bez para. Samo naivni se pridružuju besplatno..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Дали неко од колега има проблема са Куковима и дали знате неког ко је оперисао а да је наставио посао у Пољопривреди...вожња трактора,комбајна итд.
 
Znam jednog starijeg coveka, sve radi kao i pre, (stocar, po ceo dan taba po dvoristu, oko stoke, seje-bere) ali i sam kaze da nije bas to to.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da, radi covek skoro pun gas a oba kuka vestacka.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Misliš da ti koji demonstriraju ne uzimaju pare?
Ne postoje demonstracije koje su otpočele bez para. Samo naivni se pridružuju besplatno..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Ne razumem sta si ovde hteo da kazes...znaci blokade poljoprivrednika pre 10tak godina su bile placene po tebi?
 
Na male demonstracije ne mislim. Ali ta vrsta demonstracija retko i ostvaruje cilj..
Ove veće se obavezno organizuju novcem. Možeš malo i sam da istražiš.
Političke demonstracije oduvek počinju nečijim novcima.
Prvi demonstranti se plate, do kritične mase, a kasnije se ovi besplatni učesnici pridruže.
 
Дали неко од колега има проблема са Куковима и дали знате неког ко је оперисао а да је наставио посао у Пољопривреди...вожња трактора,комбајна итд.
Mislim da to neće biti to a sigurno nije ni preporučljivo.Sam ćeš videti i doneti odluke.Ja znam dvojicu koji su sa oko 60 godina operisani.Obojica su bili profesionalni vozači.Poljoprivredu su batalili.Auto,voze.
 
@mirosti
ako pokrade izbore demonstracija ce sigurno biti,stranke dobiaju svakako novac bilo da su na vlasti ili opozicija to nemoj da ti neko palamudi da nije tako...razlika je samo od koga i koliko
 
vama su izgleda komunisti valjali...svi cekaju oca nacije
sama demokratija se i zove volja naroda
od 2000do2012 menjala se vlast 4 puta od tada samo jednom kod autokrate i diktatora

pre nedelju dana prica ima slamarice,ima gasa,nafte i jos cemo napuniti skladista citiram ga "do cepa"
sinoc u emisiji govori sva skladista su nam prazna
pita ga voditelj o izjavi belivuka koji se nudi kao svedok-saradnik u ubistivima ivanovica,rusenju savamale i o cvijanu(koji se navodno utopio) on nista ne demantuje nego govori ovo:
 
@mirosti da li ti shvatas da sve sto pises ide meni u korist tj potvrdjue ono sto ja govorim a ne tebi

nista uzmi ti najbolje tih 5000 i kukaj kako nista nije dobro al krivi su ovi sto ne vladaju i sve je isto

lebe mekani kakav narod
 
Vidi, suviše sam mator za ostrašćenost bilo koje vrste, ali prilično sam saznao kako stvari funkcionišu.
Drago mi je što sam pisanjem doprineo tvojoj stvari, i rado ću ti opet napraviti korist i podržati te.
Evo, ako se kandiduješ, glasaću za tebe sigurno. Čak ću slikati listić da ti dokažem, ali sam i dalje siguran da nećeš proći iako i ja i ostali koji te glasamo znamo da si ispravan i pošten čovek.
Jednostavno, 'demokratija' drugačije funkcioniše..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh