Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nego ljudi ,gde nam je Momo ?
Da li se ozbiljno rasrdio ili ne piše u ovoj temi ?
 
Svašta ,aj znaj šta je istina ?
То није тако страшно - неко погледа снимак, па се присети тих кадрова које је видео раније, објави то, па се појави и такав снимак са "проваљивањем", али има и другачијих начина за медијски рат.

Ево јутрос сам погледао снимак "Скај њуза" у коме екипа иде аутом преко неког надвожњака (иначе, пре него камерман залегне, види се да је срушен), како кажу у Кијеву и говоре како су чули да има руских саботера да изазивају терор, да постоје "одреди смрти" који пуцају на цивиле који хоће да напусте град и да су се уверили у то и онда почне акција: прангијање, они беже из кола, како наратор каже, камерман добије два метка у панцир, али они успешно побегну до неког магацина, где их приме магационери који ту раде.


Значи, испада да руски саботери држе у шаци читав Кијев и да ни оне јединице украјинске армије које су граду, ни било ко од оних 18.000 људи којима је расподељено оружје, нису кадри да очисте и обезбеде излазе из града од руских саботера и могуће евакуацију из града оних који то желе, којих сигурно има на хиљаде хиљаде.

Легитимно је да свака страна води свој медијски рат и да наводи јавно мњене на своју страну, али и поред тога што ће већ наредног сата да нас гледаоце да затрпају са новим и новим информацијама и да се на овај снимак нико више неће освртати, мало ми је провидан начин овог "информисања".
 
Ma obecace oni i beduinima kupace gace ako treba samo da se docepaju vlasti.
Ovakve izjave samo vredjaju normalan narod i proizvode kontra efekat
 
Danas zovem za gvoždje,na jednom stovarištu kažu zovi za 10 dana,drugi kažu nema formirane cene jer je dva puta poskupelo za par dana i kažu da će ponovo.Treči opet sve im rezervisano stiže u sredu,pa tad da zovem i za cenu.

Ovo za gradjevinsko.

Cev 5/4 2mm pre dve nedelje 1800 din,danas nezvanično preko 3 hiljade opet kažu nena formirane cene,samo naručeno prodaju.

Pa majku mu **greška.
 
И ја се надам да се само најозбиљније јебава са оним "вебастом" на ескаватору или где му је већ цркло грејање.

Него, гледам јуче "аутопсију" филма "Кингсмен: почетак" и у оквиру приче да се и у филмовима који обрађују некакву алтернативну историју, неки људи, Амеро-британске иконе, конкретно је Рузвелт поменут, ни у лудилу не стављају у било какав негативан контекст. Као један пример чујем тврдњу типа који је говорио о поменутом филму, да се Бени Хил, онај комичар чијим смо се скечевима смејали, једном нашалио са тадашњим британским премијером, Маргарет Тачер и да су га моментално каширали са британског ТВ-а, што је временом довело да се човек пропио у на крају умро. Не знам биографију Бенија Хила, ал' ако је истина то што човек тврди, то је баш лицемерно од "бастиона демократије".
 
Имаш документарни филм о њему, мислим да је bbc снимао. Гледао сам га давно. Живео у монтажној кући/контејнеру.
 
И ја се надам да се само најозбиљније јебава са оним "вебастом" на ескаватору или где му је већ цркло грејање.

Него, гледам јуче "аутопсију" филма "Кингсмен: почетак" и у оквиру приче да се и у филмовима који обрађују некакву алтернативну историју, неки људи, Амеро-британске иконе, конкретно је Рузвелт поменут, ни у лудилу не стављају у било какав негативан контекст. Као један пример чујем тврдњу типа који је говорио о поменутом филму, да се Бени Хил, онај комичар чијим смо се скечевима смејали, једном нашалио са тадашњим британским премијером, Маргарет Тачер и да су га моментално каширали са британског ТВ-а, што је временом довело да се човек пропио у на крају умро. Не знам биографију Бенија Хила, ал' ако је истина то што човек тврди, то је баш лицемерно од "бастиона демократије".
I on našao da se zajebava sa "čeličnom ledi", kod njih je demokratija samo kad njima odgovara.
 
Taj izum nazvan parlamentarna demokratija je najobičnija šarena laža za prost neuk narod i izmišljotina je, naravno čija druga, nego engleza..
Da se kao narodu da malo osećaja samovažnosti što on kao bira vlast.
A od toga nema ništa niti je kada i bilo..
Moje lično mišljenje je da svako ko se gura da postane vlast, i to i postane, mora dušu prodati i od njega kao čoveka nema ništa.
Gubi svaki ljudski kvalitet. Postane prepotentan do te mere da ne želi nikakav dodir sa normalnim običnim narodom.
Mislim na ovu 'parlamentarnu demokratiju' pre svega koja je uspostavljena kao sistem u poslednje vreme.
Kako vreme ide, sve više sam ubeđen da je neki model monarhije bolji, realniji i pošteniji..
Recimo, naš Djoković bi sada bio idealan vođa, predstavnik nacije. Ostvario se materijalno, ima ličnu satisfakciju realnog uspeha. Ako bi bio motivisan i podržan, bio bi odličan predsednik pa čak i kralj ali na duže staze obavezno..
 
Mirosti, samo je pitanje može li pojedinac, kakav bi bio Đoković, da postane predsednik, a da se nije priklonio ni jednoj političkoj struji. Meni prosto neverovatno deluje. A da bi ga ljudi zaokruživali, to da, možda nedovoljno za pobedu u prvom krugu, možda čak ne bi ni mogao pobediti. Demokratija jeste dva loša ubiše miloša.
 
Pa to i jeste problem sa sistemom koji je danas uspostavljen kao parlamentarna demokratija, i koji ne dozvoljava nikakav drugi model, nego sebe štiti gomilom 'propisa' ..
Uzmite samo na šta liči izborni sistem u najdemokratskijoj državi na svetu-USA.
Elektorski glasovi.. Čista lakrdija gde pojedinac zaista nemože ič uticati na bilo šta ..
 
Taj izum nazvan parlamentarna demokratija je najobičnija šarena laža za prost neuk narod i izmišljotina je, naravno čija druga, nego engleza..
Da se kao narodu da malo osećaja samovažnosti što on kao bira vlast.
A od toga nema ništa niti je kada i bilo..
Moje lično mišljenje je da svako ko se gura da postane vlast, i to i postane, mora dušu prodati i od njega kao čoveka nema ništa.
Gubi svaki ljudski kvalitet. Postane prepotentan do te mere da ne želi nikakav dodir sa normalnim običnim narodom.
Mislim na ovu 'parlamentarnu demokratiju' pre svega koja je uspostavljena kao sistem u poslednje vreme.
Kako vreme ide, sve više sam ubeđen da je neki model monarhije bolji, realniji i pošteniji..
Recimo, naš Djoković bi sada bio idealan vođa, predstavnik nacije. Ostvario se materijalno, ima ličnu satisfakciju realnog uspeha. Ako bi bio motivisan i podržan, bio bi odličan predsednik pa čak i kralj ali na duže staze obavezno..
Nemoj leba samo biljojed da bude nekakva vlast, ima da nas teraju da grlimo drvece.Od one njegove ionako mi se prevrece zeludac kada pocne sa lupetanjima.Ima da lecimo otrovnu vodu mislima.A u ekipi tetkin iz Kande, Vesic i ostala bagra iz sns.
 
Државне елите се школују темељно, да знају који им је позив, шта треба да ураде се државом коју ће водити, а не да долазе ад-хок неки ликови у чије не само компетенције можеш да посумњаш, већ што је и горе, и у њихову мотивацију.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh