Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да ли је реално ово?
Зорге, може превод? Нешто сам нашао у коментарима као ситна крађа или покушај али нисам сигуран.
 
Јесте, почели су да (наводне) лопове (мародере) ухваћене на делу стреч фолијом гологузе везују за бандере. Ја сам видео барем туце таквих фотки. Ал' ту у кадру видиш и ове саморганизоване, што су им поделили оружје, без неког правила и команде - ти су ти најопаснији за све "и за наше, и за њихове". Тип на крају говори на украјинском, али и без превода се разуме да каже да лоповлук неће дозвлити у њиховом месту и још пар речи које нисам разумео.
 
Па такве екипе ординирају по Кијеву и праве срања обичним грађанима - ено има клипова где ти којима је подељено оружје лове "диверзанте" по кијевским улицама, па ако никога не упуцају, утврди се да су скембали неке цивиле који лук нису ни јели, нит' мирисали.

Ал' чешљајући преподне други форум, видим да људи пишу о медијској хистерији у европским медијима о томе како Руси бомбардују атомску електрану у Запорожју. Исто помињање некаквих нуклеарних сценарија као и пре неколико дана са електраном и складиштима радиоктивног материјала у Чернобиљу. Епилог тога знамо - ено тамо заједно Руси и Украјинци обезбеђују Черобиљ. А овде у Запорожју јутрос ватрогасци угасили пожар започет синоћ на некој згради поред централе, пуцњаве нема, блок који је радио, ради и даље... Не знам како људи замишљају да су направљене те атомске електране. Као да мисле да је то хала од блокова са лименим кровом у коју је смештена линија за производњу пелета за грејање.
 
Рихарде ајде узми неке овце пчеле као хоби да ти испуни дан да изађеш напоље то због тебе друже изгледаш ок али незнам да ли си светан колико времена проводиш за екраном тако ћеш пући а и снајка није задовољна сигурно прекидај то и излази напоље то ти другарски
 
Та мани га у красни! Право кажеш! Ал' пчеле нећу да помислим да држим. :) Потрефило се да у исто време је још зимска пауза и да немам посла ван куће и ово срање у Украјини.

Ево јутрос се пробудим и до доручка погледам вести о Украјини на Нету (и кад сам већ ту, и форум наравно) јер сам заборавио на ТВ одавно, намирио то ситно што имам, отишао прво до поште, па после тога до пумпе, па сео да погледам вести са Нета. Онда одем да мељем и замешавам концентрат, па довучем угаљ у котларницу и упалим пећ, па поново погледам вести на Нету, Послажем обашка канистере пуне и канистере празне, раздвојим евро-палете од оних које то нису, па их послажем да заузимају што мање места и онда одем, погађаш, да видим вести на Нету.

Уто дође и ручак, па док га варим, погледам вести на Нету. После те паузе одем у веркштет да ископам премерим неке старе необичне (провалио да ипак нису необичне; већ наобичније са четвртком 3/8"; лепо кажу - човек се учи док је жив) пољске гедоре, да неком следећом приликом пазарим носач за њих и онда у стару кућу, која служи као магацин, да послажем неке керефеке које сам ту донео. Завршим то, изађем напоље да почистим по ко зна који пут оне опале иглице од борића иза куће које се разнесу ама баш свуда, кад оно "пуше" 'ладно и почиње киша да промиче и ја налево круг.... да погледам вести на Нету.

Штагод да радим у ових задњих недељу дана, стално ме тера да видим има ли добрих вести и да л' се смирује ситуација. Овај режим ће ме сатари скроз! Ево сад кад прелистам теме које ме интересују на форуму, идем да видим вести на Нету.

Још ћу да се намолим да сутра везујем метле, пун комби, које ми је донео ујак.
 
И онда падне у шест мрак а ти седнеш за комп и буде после пола један а ти устанеш и одешда спаваш а снаша бесна заспала
 
@Зорге
A koji su ti vasi i njihovi bas ne mogu da rastumacim😜
Po tvojim izjavama opet ispadne ceo svet nenormalan a agresor u pravu za sve sto cini. Ne listaj vise diktatorske sajtove a i ako viris u ta lazna sranja bar pokusaj procitati i vesti ostalog normalnog sveta!
Za tvoj dobro!😀
 
Prijatelju moj.Kod tebe je samo problem što si proevropski orijentisan.Nema u tome ništa lošeg.Ali ti to automatski ubija realnost.Moraš sagledati krizu u Ukrajinu od početka i onda zauzeti stavAli saslušati obe strane medalje.Videćeš da ćeš videti stvari srugačije.Posle ćeš reći dobro je ona budala rekla.Za svađu je potrebno dvoje.Još jedno nedelju dana i moraće to da stane.I ovo je već predugačko.
@Зорге
A koji su ti vasi i njihovi bas ne mogu da rastumacim😜
Po tvojim izjavama opet ispadne ceo svet nenormalan a agresor u pravu za sve sto cini. Ne listaj vise diktatorske sajtove a i ako viris u ta lazna sranja bar pokusaj procitati i vesti ostalog normalnog sveta!
Za tvoj dobro!😀

Kao što sam i mojoj deci rekao da će predsednik do večeras da se obrati oko mešetarenja sa ograničenjem kupovine goriva.I u velikom stilu se pojavio i rešio problem.I sad me zajebavaju da sam gori od Tarabića.
 
Та мани га у красни! Право кажеш! Ал' пчеле нећу да помислим да држим. :) Потрефило се да у исто време је још зимска пауза и да немам посла ван куће и ово срање у Украјини.

Ево јутрос се пробудим и до доручка погледам вести о Украјини на Нету (и кад сам већ ту, и форум наравно) јер сам заборавио на ТВ одавно, намирио то ситно што имам, отишао прво до поште, па после тога до пумпе, па сео да погледам вести са Нета. Онда одем да мељем и замешавам концентрат, па довучем угаљ у котларницу и упалим пећ, па поново погледам вести на Нету, Послажем обашка канистере пуне и канистере празне, раздвојим евро-палете од оних које то нису, па их послажем да заузимају што мање места и онда одем, погађаш, да видим вести на Нету.

Уто дође и ручак, па док га варим, погледам вести на Нету. После те паузе одем у веркштет да ископам премерим неке старе необичне (провалио да ипак нису необичне; већ наобичније са четвртком 3/8"; лепо кажу - човек се учи док је жив) пољске гедоре, да неком следећом приликом пазарим носач за њих и онда у стару кућу, која служи као магацин, да послажем неке керефеке које сам ту донео. Завршим то, изађем напоље да почистим по ко зна који пут оне опале иглице од борића иза куће које се разнесу ама баш свуда, кад оно "пуше" 'ладно и почиње киша да промиче и ја налево круг.... да погледам вести на Нету.

Штагод да радим у ових задњих недељу дана, стално ме тера да видим има ли добрих вести и да л' се смирује ситуација. Овај режим ће ме сатари скроз! Ево сад кад прелистам теме које ме интересују на форуму, идем да видим вести на Нету.

Још ћу да се намолим да сутра везујем метле, пун комби, које ми је донео ујак.
Ti i ja samo ne idemo u iste biblioteke ali sam slično radio kada sam bio sposoban.Samo što sam imao malo obaveza oko stoke i zimi u firmi.Jedino što posle ručka odmaram jer se držim onoga što su stari rekli-svako jelo kune telo.... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh