Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zamisli kako bi oni tepali Putinu i tapsali po ramenu da su sproveli plan kad su govorili kako nije "Fer da samo Rusija raspolaze tolikom teritorijom" i da bi oni to pravednije iskoristili.
 
Bio sam ima godina.
Jos je to sve bilo u fazi uredjenja i uvodjenja u red, ali narod opusten, cvrsto veruju da je sutrasnji dan bolji i iskreno veruju u drzavu i sistem. Dok im ista drzava ne dere kozu porezima,placanjem parkinga,akciza na gorivo,subvencije na proizvodnju i ostalo.
 
Ko je sta reko protiv Rusa ? Mi smo nekad imali neka upoznavanja sa nekoliko Ruskih porodica . Sad da ne objasnjavam ,sestra preko fakulteta imala neke pripreme za tzv razmjenu studenata pa su neki dosli studenti a pripreme su bile pola godine ... kontakti njih i porodica sa nama slike , dopisivanje , razgovori....
Uglavnom steko sam utisak vecina izuzetno pristojni kako bi reko kulturni ljudi , skromni , iskreni sve najbolje . Problem je u putinu .
Al da iko kaze pretjero je , koji mu je ,... nemogu da se nacudim.
 
Ko je sta reko protiv Rusa ? Mi smo nekad imali neka upoznavanja sa nekoliko Ruskih porodica . Sad da ne objasnjavam ,sestra preko fakulteta imala neke pripreme za tzv razmjenu studenata pa su neki dosli studenti a pripreme su bile pola godine ... kontakti njih i porodica sa nama slike , dopisivanje , razgovori....
Uglavnom steko sam utisak vecina izuzetno pristojni kako bi reko kulturni ljudi , skromni , iskreni sve najbolje . Problem je u putinu .
Al da iko kaze pretjero je , koji mu je ,... nemogu da se nacudim.
Nije to samo jedan covjek , mora postojati i elita koja vlada s njime tu mislim i na vojsku , ne na regrute vec visi kadar, koji zive dobro i nece to lako ispustiti iz ruku.
 
I da se povuče do Urala opet bi ga za nekih 50-tak godina tjerali dalje.
Problem je u sistemu koji je zasnovan na širenju. Mora svijet pronaći sistem koji može djelovati u zatvorenom prostoru jer zemlja je okrugla.
Šta će biti kad dođu do kraja? Gdje pronaći indijance koje bi mogli protjerati da se prošire?
 
Tko ti je rekao olovkom i papirom , pa jel zvao Lavrov da krenete , ali izgleda jos muda nisu narasla.
Kako te nije sramota da ovako komentarišeš...celi život mašete zastavom osvjača..cela istorija konjušarska. Podli i zli, nema izuzetaka.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Kako te nije sramota da ovako komentarišeš...celi život mašete zastavom osvjača..cela istorija konjušarska. Podli i zli, nema izuzetaka.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
Nebi dabranim nikoga al nisi grabika cini mi se bas razumio sta je htio da kaze .Muda i nisu organ koji bi trebalo da vodi narod. Najgore bi bilo sad poslusati lavrova ili putina
 
Ma razumeo sam ja njih odavno..nikad od njih ljudi neće biti. Kod mene u gostima su bile razne nacije..čak su i šiptari dolazili sa porodicom. Moja majka ima dosta žena koje je zaposlila u inostranstvu, dosta njih su hrvatice, slovenke, bosanke..ljutila se kada sam rekao da su podli i mali u duši..do pre nekoliko meseci kada je javno priznala da nikada gore ljude nije srela od hrvata.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Ma razumeo sam ja njih odavno..nikad od njih ljudi neće biti. Kod mene u gostima su bile razne nacije..čak su i šiptari dolazili sa porodicom. Moja majka ima dosta žena koje je zaposlila u inostranstvu, dosta njih su hrvatice, slovenke, bosanke..ljutila se kada sam rekao da su podli i mali u duši..do pre nekoliko meseci kada je javno priznala da nikada gore ljude nije srela od hrvata.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
Ma kakvi narod ko narod bar smo mi ovde umijesani to su predrasude . Hriscanski je prastati naidje vrijeme kad budale dobiju oruzje npr 2.svjetski rat kad su se ogrijesili al kad je alternativa samo osveta onda dodje da i vjera ima nekog smisla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh