Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
opet nisi u pravu
vlade Djindjica i Zivkovica jedino demokratske
Vlada Kostunice vraca SPS u zivot jer im podrzava manjinsku vladu sa strankama G17+(dinkic),SPO(draskovic) i NS(Velja ilic)...u toj ne ucestvuje DS ili kako ovi kazu "zuti"
sve to se desava jer "narod" glasa kako glasa i jedini krivac,ne demokrate i stranke opozicije
vec 2008 opet narod glasa za povratak u 90te ali EU tada mesa prste i tada se sklapa cuveni dogovor DS i SPS,da toga nije bilo imali bi SRS i SPS opet na celu drzave....2012 narod ponovo glasa za sada presvucene radikale i SPS bira sa kime ce praviti vladu i bira SNS i Dacic postaje premijer
Prst na celo je tada trebalo staviti, pre nego sto su zaokruzili za sve ovo sto nam se desava. Svako ko je pomislio da oni koji su sjebali sve zivo od '90 do 2000 g. mogu doneti dobro koliko ima crnog ispod nokta grdno su se zajebali!
Neke posle samo kratkog vremena grize savest a neki se prodali djavolu ubrzo za jeftine pare.
Trenutna je situacija takva da im niko nista ne moze i da nisu ugrozeni gubitkom vlasti ni u najmanju ruku!
Ko suprotno misli grdno se vara.
 
Proglase okupiranu teritoriju i kraj... sto je trebalu u startu da se uradi...
Siptari napustaju, ne radja se vise dece kao nekad, menjaju se neke stvari u svetu pa ce doci dan i za kosovo...
Mozda ce taj dan i doci onda kad opet bude rusija u sastavu kojem je nekad bila (sssr)ili Nemacka velicine '43, ali za ovog zivota necemo takvog filma pogledati.
 
nisam bas siguran da im niko nista nemze....ukoliko bude veca izlaznoste nece biti dobro po njih,spremili su ozbiljnu kradju glasova koja se jos nije videla cak ni kod slobe
primer cu ti navesti Mali Zvornik koji 2016 ima oko 11700 stanovnika,ove godine na izborima PRAVO glasa dakle punoletnih gradjana ima 14569 navodnih biraca tj stanovnika...samo to mesto 3hiljade vise
 
Izlaznost bi trebalo biti preko 80% za neko moguce desavanje, ali kao sto znas ukupno nece izaci vise od 56-57% Ono govno SM je cak verovao i u izlaznost od 90% za vreme njegove vladavine. Mislis li da ce neko biti iznenadjen ili osramocen ako rezultati kazu da je izlaznost preko 80% a glasovi u njihovu korist preko 60%.
Karace i zgazice sve zivo, pogotovo ove danasnje giliptere iz opozicije.
 
iznenadices se posle izbora,naravno ukoliko izadjes i glasas za opoziciju
pre 2godine skupio je 50hilj potpisa na brzinu,ove 35hilj
takodje za 4sata ove skupili jedva 10hilj
pre 2 godine za 4 sata skupili 30hilj
ovo oni objavljuju

nas ni nema toliko koliko pise navodno u birackom spisku
referendum je pokrao ozbiljno
 
iznenadices se posle izbora,naravno ukoliko izadjes i glasas za opoziciju
pre 2godine skupio je 50hilj potpisa na brzinu,ove 35hilj
takodje za 4sata ove skupili jedva 10hilj
pre 2 godine za 4 sata skupili 30hilj
ovo oni objavljuju

nas ni nema toliko koliko pise navodno u birackom spisku
referendum je pokrao ozbiljno
LULE28-izvini što se kačim na tvoj post a razlog je tvoj optimizam i to je jedna od boljih osobina.I ja sam bio optimista ali su mi možda godine šapnule drugačije.Ja sam bio za Vuka 90-ih.Mnogi će sada skočiti i olajavati ga ali on je drmao kavez Slobi.Glavni Slobin advokat je bio Šešelj koji je napadao Vuka sa svih strana.Znamo da su oni kumovi i da su bili u istoj stranci.Šešelj je prešao na stranu režima a Vuk u opoziciju.Da su uspele demonstracije 9 marta-možda bi istorija bila drugačija.I poprilično sam bio siguran.Ali lobi o raspadu Juge je bio jači.Nakon toga su nas Sloba i Šešelj jašili...Takve demonstracije su istorijske i ne dešavaju se često.
Ovo sam naveo iz razloga što su onda bile 4 jake stranke a sada ih ima 5x više i šta se dešava.Razvodnjavaju se glasovi,plus se malo krade,malo glasaju umrli-naročito što se sad elektronski šalju glasovi.Mnoge stranke su sateliti režima.Ako bude drugi krug predsedničkih izbora u šta sumnjam ja ću izaći na glasanje.Samo ne znam-ko će biti taj drugi.Sada da sprovedemo anketu na forumu,videlo bi se koliko ima rrazličitih opcija.A SNS uvek ima stalan broj uslovljenih birači i to sve radno sposobni.Kada bi se malo skinula anatema sa penzionera koji kao glasaju za SNS a hajka prebacila na radno sposobne i izvesti ih na čistac-onda možda nešto i bude.
 
Normalno je da je čovek sa godinama konzervativniji. Zbog toga mnogo penzionerima i ne zameram. Plus medijski mrak i eto. Znalac je mindžasan za to, još od 90 - tih.
A radikali su uvek bili revnosni u izlasku na glasanje, bar u novijoj istoriji.
 
Mi smo jedina bivsa komunisticka zemlja koja nije otvorila dosije-e posle pada istog
SRS je napravljen od strane DB-a(seselj radio za isti jos ranije),ima i anegdota da je Milosevic rekao Stanisicu napravite neku stranku koja ce biti "gora" od nas
pa opet je narod kriv sto glasa i baca glasove na satelite Dosta je bilo,POKS,Zavetnici itd...,napisao sam vec ko je opozicija
napisao sam delimicno Dveri tada ali oni su juce potpisali koalicioni sporazum sa jednim delom POKSA-Zika Gojkovic(druga strana je deo gde ce predsednicki kandidat biti Milos Jovanovic,sve jedno koji POKS placa ih svakako Vucic tako da i Dveri otpadaju sa te liste opozicije i svaki glas za njih je bacen glas)
 
iznenadices se posle izbora,naravno ukoliko izadjes i glasas za opoziciju
pre 2godine skupio je 50hilj potpisa na brzinu,ove 35hilj
takodje za 4sata ove skupili jedva 10hilj
pre 2 godine za 4 sata skupili 30hilj
ovo oni objavljuju

nas ni nema toliko koliko pise navodno u birackom spisku
referendum je pokrao ozbiljno
A zasto mislis da je referendum pokraden a da ce na izborima biti sve u redu i bez kradja?!!!
Te cifre i nedokazani materijal iz tvojih pisanih prvih redova apsolutno nista ne znace.
Bice spremniji ko nikad do sad pa ces tek posle izbora biti iznenadjen.
Kao sto sam rekao, samo izlazak od preko 80% “MOZDA” bi nesto znacilo a to nece se desiti jer nikad se nije desilo.
Spominjes Obradovica, pa taj je gori nego Seselj kad je bio u naj jacem sastavu, ako vam je do sankcija ili ne daj Boze opet bombardovanja onda izglasajte ga!
Bez neke ozbiljne politike i unistenje i najmanje korupcije i puta u onom pravcu koji je totalno laziran danas, nema buducnosti ove drzave. Tako je vec 30 godina i ostace jos mnogo dugo tako, svidjalo se to nekome ili ne kad ovo cuje ali na zalost tako je!
Mozda posmatram i ja stvari kao i Zoran jer smo tu negde sa godinama ali sigran sam da ne gresim.
 
na referendum je izaslo nepunih 30% ukupnih biraca,bar 4% posto je on namestio,u nekim mestima izlazak od 98% i 95% za navodno Da...ogroman broj ljudi koji su za opoziciju medju njima i ja nisu bili glasati,sada hocemo...posle 10 godina vlasti on je izgubio poverenje u neke od svojih biraca,njegov vrhunac je prosao...opstu kradju glasova tj vise od 7% nije moguce namestiti tada krecu demonstracije...bitno je da glasaci opozicije ne prespavaju ove izbore
sto se tice Obradovica i dveri ako pogledas sta sam napisao shvatices sta mislim,e sad ima caka da jedini koji nije bio ama bas nikada u vlasti je upravo samo on(Vladan Glisic i Srdjan Nogo bivsi clanovi dveri su kupljeni od strane Vucka kako bi unsitili stranku,on nije),pokusace sada da predje cenzus sa poksom ali videcemo,po meni bacanje glasa za njega
 
na referendum je izaslo nepunih 30% ukupnih biraca,bar 4% posto je on namestio,u nekim mestima izlazak od 98% i 95% za navodno Da...ogroman broj ljudi koji su za opoziciju medju njima i ja nisu bili glasati,sada hocemo...posle 10 godina vlasti on je izgubio poverenje u neke od svojih biraca,njegov vrhunac je prosao...opstu kradju glasova tj vise od 7% nije moguce namestiti tada krecu demonstracije...bitno je da glasaci opozicije ne prespavaju ove izbore
sto se tice Obradovica i dveri ako pogledas sta sam napisao shvatices sta mislim,e sad ima caka da jedini koji nije bio ama bas nikada u vlasti je upravo samo on(Vladan Glisic i Srdjan Nogo bivsi clanovi dveri su kupljeni od strane Vucka kako bi unsitili stranku,on nije),pokusace sada da predje cenzus sa poksom ali videcemo,po meni bacanje glasa za njega
„Бертолд Брехт“ је добар познавалац политичких прилика. Ја бих њега предложио за преЦедника. Човек је рођен за политику и наружио је оне који су политички неписмени. А ја бих га само питао: зашто брехте „ниси бити изаћи“ на гласање за Акт о уставним променама? Зашто брате брехте када је основна политичка писменост (и једина могућност грађанина) да гласа...

Брехт је, погађате, Lule28...Иначе брате брехте промашио си пенал, на гласању о уставу. Разматраш изборе а ниси изашао на шутирање пенала (ти би и без голмана промашио)...

ПС

Наравно, пре него што те изгласамо за преЦедника стани на чело жутих у различитим агрегатним стањима (али углавном у гузи и узици ЕУ) са стилизованом ружом коју је Мира носила у коси на свом обележју (мислим на ССП и њихов „грб“).
 
da se o ustavu glasa tako sto je potrebno izaci bar 80% izasao bih..ovako od ukupnnog broja izaslih jedan za vise i prolazi nema sta da se izlazi
ta utakmica je bila resena pre nego sto je pocela,da su ovi "moji" postupili kao ja bila bi bruka ogromnih razmera sto se tice glasova
29,6 odsto birača, od kojih je 57,4 odsto glasalo za, dok je 41,6 odsto bilo protiv
na njegov referendum izaslo bi jedva 15% cak i manje
 
Колико год да изађе гласање би било исправно али то не оправдава да се седи уз ТВ и гледа шта се дешава, а после кука шта се то десило. Зато је требало да се изађе што масовније јер ту није било питање о странчарењу или размишљању за кога гласати него се радило о државном питању.

Када ниси изашао на гласање о уставу, гласао си посредно за Вучића (и по питању устава и по питању предстојећих избора). Тако ћеш и на изборима да гласаш опет за њега. Честитам...победили сте...

И пуно грешиш што о прошлом времену говориш да би било 15%...о прошлом времену говориш као о садашњем или будућем времену...има ли то смисла...мислим сада разматраш ШБКБ тада...

ПС

Иначе, занимљива ми је твоја математика о томе да би изашао да је потребно 80%...па било је потребно 2006-те више од 50% и једва народ изашао једва негде око 54 %. Зато немој да се вадиш на проценте. Одавно сам ти препоручио да пажљивије прочиташ Брехта а ти поново цитираш, а не знаш о чему се ради...није довољно знати напамет него знати шта то значи...

Као што рекох, победићете на изборима за...Вучића.
 
Pa sta je lakse namestiti 80% 50% ili ne bitan broj ukupan izaslih na glasanje? Ja sam da se zakonski donese da svako od 18 do 65 godina mora izaci na izbore

Samo ti izadji i glasaj za opoziciju i nemas brige
Iznenadices se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh