Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoj tako ,do juce se u ovu doktorku i njeno misljenje mnogo njih klelo a i jos uvek se kune.
Mozemo pricati sta hocemo ali se mora priznati da je a.v. opasan strateg ,za svaku ciljnu grupu glasaca ima trojanskog konja.
kakav crni strateg,covek napravi bar 3 greske u jednom danu,jedini razlog njegove vladavine su mediji koji su totalno pod njegovom kontrolom od pocetka vladavine...pricam o nacionalnim frekvencijama rts,pink,hepi,b92,prva,opozicija ne postoji na tim kanalima
 
kakav crni strateg,covek napravi bar 3 greske u jednom danu,jedini razlog njegove vladavine su mediji koji su totalno pod njegovom kontrolom od pocetka vladavine...pricam o nacionalnim frekvencijama rts,pink,hepi,b92,prva,opozicija ne postoji na tim kanalima
Pa zar nije i to deo strategije ili mislis da su mediji slucajno podpali pod nj.kontrolu?
Doneses zakon o izlasku drzave iz medija i cist si pred lopovima iz EU ,preko stranke podelis nase pare iz budzeta svojim pajtosima ,pokupis sve medije u Srbiji ,ali bukvalno sve do lokalnih radio stanica ,one koji su ostali da se nesto koprcaju zatrpas bezveznim tuzbama i iscrpis ih sudskim postupcima.
I nisu bas svi mediji bili pod kontrolom od samog pocetka ,potrazi malo po arhivi i pogledaj sta je samo sarapa izjavljivao na pocetku vladavine naprdnjaka.
Opozicija i da ima medije ovakva kakva je ne bi znala sta ce sa njima.
 
Pa zar nije i to deo strategije ili mislis da su mediji slucajno podpali pod nj.kontrolu?
Doneses zakon o izlasku drzave iz medija i cist si pred lopovima iz EU ,preko stranke podelis nase pare iz budzeta svojim pajtosima ,pokupis sve medije u Srbiji ,ali bukvalno sve do lokalnih radio stanica ,one koji su ostali da se nesto koprcaju zatrpas bezveznim tuzbama i iscrpis ih sudskim postupcima.
I nisu bas svi mediji bili pod kontrolom od samog pocetka ,potrazi malo po arhivi i pogledaj sta je samo sarapa izjavljivao na pocetku vladavine naprdnjaka.
Opozicija i da ima medije ovakva kakva je ne bi znala sta ce sa njima.
pa gde je radio Sarapa u to vreme kada je pricao to sto je pricao? :rolleyes: to nije strategija vec medijska diktatura
 
Kad ste vec u politici..gledam sada..federativna televizija opet navatala ove iz pdp stranke da pljuju po Dodiku..veceras je to Ivanic
 
Ne treba da se pitaš.Jedna je to tikva.Inače bi i izbori prošli i referendum bili poništeni da su oni opozicija.Samo narod je opozicija i niko više.
 
Sve od Miloševića do danas treba izbrisati.Pa valjda imamo mi intelektualce i stručnjake koji se do sada nisu bavili politikom.Ako tako ne bude onda nam je sasvim sve jedno ko će vladati.Na žalost-ta mantra je tačna.Izuzetno sam protiv ovih.Na glasanje ne idem odavno.Ali ako nam gladni dođu iz ove grupe od 90-ih mislim da će nam biti još gore.
 
Ali ako nam gladni dođu iz ove grupe od 90-ih mislim da će nam biti još gore.

nisam ovo bas razumeo?
trenutno na vlasti svi koji su vladali u 90tima+plus olos iz DS,DSS,G17 a kazes bice nam gore ako dodju KO???
ne ides na glasanje dakle bolje ti je ovih 10 godina nego od 2000 do 2012 te
 
Sa sve Dacicem i Sps strankom
Li1nhAq.jpg
 
Nije bolje,ali može biti i gore ako dođu ovi što si ih naveo kao opoziciju.DS,SSP,NS,donekle i Dveri
 
sve sto sam napisao si sa ovim tvojim poslednjim postom potvrdio
pa cak i da bude gore(sto nece ali ajde neka bude) ponovo promenis tu vlast da dodje sledeca,posle 2godine vlade se zna da li valjaju ili ne,i biras ponovo
ovako evo 10godina znas da padas i propadas ali ne menjas nista+govoris nesto sto neznas sta bi bilo vec pretpostavka i to zasnovana na lazima ovih sto vladaju
 
Sve od Miloševića do danas treba izbrisati.Pa valjda imamo mi intelektualce i stručnjake koji se do sada nisu bavili politikom.Ako tako ne bude onda nam je sasvim sve jedno ko će vladati.Na žalost-ta mantra je tačna.Izuzetno sam protiv ovih.Na glasanje ne idem odavno.Ali ako nam gladni dođu iz ove grupe od 90-ih mislim da će nam biti još gore.
Milosevic > ili Milosevic ≥ ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh