Chat 11

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
И мени је механички исправан ауто, сваки дан се вози. Али су браници попуцали на све стране. Како год мораће да попусте кад почну да зивкају мало јачи и то се прочује.
 
Jel koristi neko aplikaciju za dizanje slika quickimgur ? Inace odlicna brza i jednostavna . Sve bilo u redu a sad kad uplodujem sliku javi invalid client id ?
 
Danas odem kupiti bocu plina i vidim dvojicu gdje diskutuju o cjepljenju protiv ovih virusa. Jedan tvrdi da su mu u firmi rekli da se svi, u toj firmi, moraju cjepiti do 15 augusta. Ko se ne cijepi dobija otkaz. Ako se ko razboli a nije cjepljen snosi troškove liječenja. Ne znam dali ovo vrijedi samo za bolest vezanu za kovid ili su u pitanju bilo koja oboljenja.
Interesuje me.
Dali tako nešto ima uporište u zakonu ili je to samo još jedan pritisak da se ljudi cijepe?
 
Danas odem kupiti bocu plina i vidim dvojicu gdje diskutuju o cjepljenju protiv ovih virusa. Jedan tvrdi da su mu u firmi rekli da se svi, u toj firmi, moraju cjepiti do 15 augusta. Ko se ne cijepi dobija otkaz. Ako se ko razboli a nije cjepljen snosi troškove liječenja. Ne znam dali ovo vrijedi samo za bolest vezanu za kovid ili su u pitanju bilo koja oboljenja.
Interesuje me.
Dali tako nešto ima uporište u zakonu ili je to samo još jedan pritisak da se ljudi cijepe?
 
Danas odem kupiti bocu plina i vidim dvojicu gdje diskutuju o cjepljenju protiv ovih virusa. Jedan tvrdi da su mu u firmi rekli da se svi, u toj firmi, moraju cjepiti do 15 augusta. Ko se ne cijepi dobija otkaz. Ako se ko razboli a nije cjepljen snosi troškove liječenja. Ne znam dali ovo vrijedi samo za bolest vezanu za kovid ili su u pitanju bilo koja oboljenja.
Interesuje me.
Dali tako nešto ima uporište u zakonu ili je to samo još jedan pritisak da se ljudi cijepe?

Radi se pritisak da se ljudi cijepe , navodno da ce subvencije za kovid dobijati samo firme koje imaju cijepljene ljude , pa ce onda i firme da rade pritisak na zaposlenike itd. To rade i u drugim zemljama , pa cak i u Rusiji.

Cijepljen sam cak i clan familije kronicno jako bolestan se dobrovoljno cijepio, a ja sto znam koji se nisu cijepili spadaju vecinom u "ravnozemljase" ili manji dio koji se boji igala i izbegavaju doktore i zubare u sirokom luku;) Ovaj pritisak je vecinom na "ravnozemljase" jer za ove sto se boje "igala" treba radikalniji pristup.
 
Prije vise od godinu sam zavrsio u bolnici , teska upala pluca , vjerojatno posledica kovida. Tako da mi je poznato da nece da te lijece dok ne potpises , X rey snimanje pluca ,CT, punktiranje , infuzija za sve traze potpis, antibiotike.

Potpisao sam i za vakcinu , imao sam nus pojave koje sam imao i kod vakcina koje sam primao u bivsoj JNA , pa me niko nije ni pitao da li hocu da se vakcinisem ili necu , nisu rekli ni za sta su vakcine. A ne znam nikog da je imao neke ozbiljne posledice po zdravlje od kovid vakcina.

Na jesen cemo vidjeti da li nesto znace te vakcine kad virus opet bukne.
 
Ovo su pisanja iz Hrvatske-da li je moguće da svi lažu-ima oko 70 slučajeva
Nemoj porediti one iz JNA i ove novokomponovane.
 
Zoki i dalje se mlatis tim glupostima.Mnogo si opterecen vakcinama.
Naprotiv.Ne zanimaju me
Cijepljen sam cak i clan familije kronicno jako bolestan se dobrovoljno cijepio, a ja sto znam koji se nisu cijepili spadaju vecinom u "ravnozemljase" ili manji dio koji se boji igala i izbegavaju doktore i zubare u sirokom luku;) Ovaj pritisak je vecinom na "ravnozemljase" jer za ove sto se boje "igala" treba radikalniji pristup.
Zbog ovakvih komentara sam samo reagovao i uvek ću.Zbog uvreda onih koji drugačije misle.To je ono što mene sve vreme nervira.Ako si se vakcinisao,baš te briga-ti si ubeđen da si zaštićen.Dobićeš još jednu i šta te briga za ravnozemljaše i one koji se boje vakcine.Ti si bezbedan.
 
Da ali nije fer da se svi mucimo zbog ogranicenja dok ovi skontaju da se treba vakcinisati
Kad misliš da će se to desiti.
Čekamo polovinu avgusta jer već polako rastu brojke.Prolaze godišnji polako.I cirkus Kolorado ponovo u našem gradu.Sve je u napred najavljeno.Videćemo,dokle se može tako.
Kao i ubica deteta na Karaburmi -pušten da se brani sa slobode kao i Mitrovićev sin.
Što lepo ne narede obaveznu vakcinaciju i reše problem-ima svi da poletimo.I to se nikad neće desiti.Ne zanima njih Ustav nego stalna tenzija a i donošenjem takve odluke bi dovelo do anarhije po ulicama a to im ne ide u prilog-idu predsednički izbori sledeće godine.
 
Kad misliš da će se to desiti.
Čekamo polovinu avgusta jer već polako rastu brojke.Prolaze godišnji polako.I cirkus Kolorado ponovo u našem gradu.Sve je u napred najavljeno.Videćemo,dokle se može tako.
Kao i ubica deteta na Karaburmi -pušten da se brani sa slobode kao i Mitrovićev sin.
Što lepo ne narede obaveznu vakcinaciju i reše problem-ima svi da poletimo.I to se nikad neće desiti.Ne zanima njih Ustav nego stalna tenzija a i donošenjem takve odluke bi dovelo do anarhije po ulicama a to im ne ide u prilog-idu predsednički izbori sledeće godine.
Nedavno slusao nekog sefa u bolnici i on je izjavio da imaju 5% vakcinisanih koji su na lijecenju u bolnici, zbog komplikacija kovidom, a ostalih 95% su oni ne vakcinisani koji su na bolnickom lijecenju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh