Chat 11

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svi imaju neke svoje "sindikate-udruzenja" pa cak i ovi sa teh pregledima (kako se lako dogovorise, pa ni manje ni vise no duplo) jedino mi seljaci nemamo nista, svak mudar za sebe i izgleda da nam je lepo!!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
E moj druže predstavnik tehničkih pregleda je ni manje ni više nego zastupnik Hofman opreme za tehnicki pregled koi je i učestvovao u donošenju zakona o tehničkim pregledima i koi je kumovao tome da mora nova oprema. Isto i kada odu predstavnici poljoprivrednik na pregovore pa se svaki od njih vrati sa novim kombajnom ili traktorom a seljacima kažu nema ništa od većih cena.
 
E moj druže predstavnik tehničkih pregleda je ni manje ni više nego zastupnik Hofman opreme za tehnicki pregled koi je i učestvovao u donošenju zakona o tehničkim pregledima i koi je kumovao tome da mora nova oprema. Isto i kada odu predstavnici poljoprivrednik na pregovore pa se svaki od njih vrati sa novim kombajnom ili traktorom a seljacima kažu nema ništa od većih cena.
Ajd da ja odem sa zahtevima napismeno,a javno će sve ponude biti objavljene.
E kako bi bilo lepo kad bi dobio poverenje manjih seljaka da sednem onima preko stola.
 
Ко зна колико таквих и сличних покретних радионица има по свим буџацима екс-СССР-а, нових, неупотребљаваних.

А вазда по таквим аукцијама видим и којекакве интересантне приколице. Да им се ураде горње странице и шарке како треба, послужиле би за по атару само тако.

Него, јесу л 'коме у очи упале вести из Немачке и број погинулих и несталих у поплавама? Помињу десетине и стотине несталих и погинулих. То к'о да су Амери почели да им уводе демократију.
 
Sto Ameri da im uvode demokratiju , kad je imaju ?
Nego ovi nasi klosari , ne kazem mi , narod , nego klosari nasi vlast , trebalo bi da se pokazu sad , bar formalno , neku pomoc , recimo neko ljudstvo , vojska , vatrogasci ili slicno ,.. kad vec para nema , jer licno sam vidio , 2014 kad su bile poplave ovde , Njemacka je bila br 1 u pomoci i to nakon 2 dana . Moralno bi bilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh