Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najvise volim ove sto se sami javljaju bez da ih iko proziva pa sam posle ja svakojaki i vredjam ljude,mozda bi i tebi bilo slatko kad bi probao

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Mornar , zivis u jednom od najlepsih dijelova Evrope . Naravno doskora. Od BG ,preko Grocke , SD , pa jos ,... fantazija od prirode . Nisu dzaba "prvi ljudi "bas tu odbrali . Pa bili kreativni , prvi trgovci, prvi tekstil, prva igla , prva pec , na svijetu , ej .
Rastjerajte tu ciganiju , malo ocistiti deponije , srusiti udzerice i jebes Kaliforniju ...Tu se angazuj.
Vidis kako se ja ne ljutim kada mi saopstavas da zivim u deponiji pored zelezare i aglomeracije i nisi mnogo pogresio ali te nisam najbolje razumeo sta ti ovo znaci RASTERAJTE TU CIGANIJU ❓ U Smederevu ima 90 posto Srba i 10 tak posto nacionalnih manjina i zive i druze se mnogo dugo i u harmoniji tako da nisam najbolje razumeo KO DA KOGA RASTERA❓a pogotovu u sledecem postu DA KADA NEKO OJACA DA DRUGI MORAJU DA SE SELE JER VALJDA NEMAJU MESTA❓Nista mi nije jasno ni poenta posta ni sta je trebalo da znaci ni u kom smeru pa predpostavljam da se verovatno nisi izrazio adekvatno a znam da uvek iz tebe izlecu krupne reci. :unsure:Daj malo ublazi sliku jer ima ovde na forumu milion nacija ISPEGLAJ MALO KAZI DA SI SINOC BIO MALO POD GASOM I DA NISI MISLIO NISTA BEZVEZE ILI AKO TI SE UCINI KAO NEMOGUCA MISIJA zamoli MATICA I GORANA G DA TI IZBRISU POSTOVE U KOJIMA SI SE PROSUO izmisli nesto ili kazi da si buknuo od vakcine i da te zavatila temperatura i da si pricao nepovezano::lose:: a niko nije ni mogao da predpostavi da ce ovako nesto cuti od tebe ILI DA TE BRISU MODERATORI ILI TE NE OPRA NI DUNAV NI SAVA:nono:
 
Ima nacina . Dizanjem standarda , povecanjem cijena , ako nema otpadnih sirovina , pijaca , slicnih stvari odose oni . Nece oni da zive u negostoljubivoj sredini . U Spaniji npr i juznoj Italiji im odgovara , ili Bugarskoj , u Austriii npr ne . Ako ko zeli takvu situaciju , lako preslikati . Bolje i njima i nama , niko ne zivi tamo gsje mu nije ugodno.
Postoji odredjen broj ljudi koji deluju kulturno, stidljivo ,umiljato ,nenametljivo ali npr kada se docepaju alkohola na nekoj prigodnoj svecanosti da li im prija ili ne valjda se ohrabre i otvore i masu stvari koje nikada ne bi pomislili da kazu u tom alkoholisanom stanju izlupaju ,izbrukaju, izvredjaju i onda kada veselje prodje ILI SE PRAVE DA SE NICEGA NE SECAJU I KAO ZGRANUTI SU NE ZNAJU STA SE DOGODILO ili SE NE POJAVLJUJU PAR DANA OD BLAMAZE PA SE PRITAJE pa tako i ovde ja volim i cenim da se covek pojavi i da kaze JESTE LUPAO SAM GLUPOSTI MLATIO SAM NEBULOZE IZVINITE LJUDI postenije je nego se skrivati. A ono istina da i to izvinjenje nemoze da ispegla stvar jer neke reci imaju OGROMNU TEZINU I NEMOGUCE JE VRATITI U PRVOBITNO STANJE ali ono sto je meni veoma zanimljivo da ljudi ne razmisljaju ako kazes nekome nesto sto bi trebalo da ga uvredi nesto veoma ruzno i nisko postoji u tom blizem okruzenju ljudi koji ce se osetiti prozvanim a da to nisu zeleli ni zasluzili ni jednim svojim gestom.
Ali nazalost mnogo vremena smo izgubili /mislim na sve iz bivse drzave/i doziveli krah na svim poljima i golgotu i kada sam bio ubedjen da je narod zeljan ekonomije ,boljeg zivota ,smeha ,uzivanja i da je svima ogadio nacionalizam i sovinizam vidim da ima jos more ljudi koji su zreli za jednu ozbiljnu detoksikaciju mozga i da od toliko lepih stvari u zivotu oni i dalje slajfuju u mestu ili zbog celavih guma ili je otisla lamela nesto jeste ali dobro sigurno nije ::lose::
 
Mornar, ako se ne ljutiš, napraviti inicijativu da ti se dodeli jedna sposobna sekretarica, dobra u stenografiji, lekturi i jezicima (da govori tečno bar tri) :osmeh:, pa da ti ova pisanija olakša i dotera. Kako si se ratosiljao tita, partijaša i udbaša, tvoji tekstovi postaju znatno čitljiviji..
Lično meni nebi smetalo da te ubacimo u SANU, ne verujem da bi tamo zaostajao u bilo čemu u trenutnoj postavi.
Jedino ako se možeš organizovati posle 'službe' u SANU da orežeš voćnjake, da ti se imanje ne zapusti i zaparloži kao što su ovi naši akademici preneli radne navike i u dedovsko nasledstvo.
 
.
da319638fad26dfb8d77bd27e6b12047.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Mirosti i momosaric ocekujem vas kod mene!Vi ste dva odlicna coveka,ljudine!A bez razloga se svadjate preko neta,treba vam jedan razgovor "oči u oči"
Poz.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
E kad si mornare omalovazavao Rumune , u diskusiji sa Peetom postavljao klipove Borata , i jos tako neke muzicke , a znamo da je bilo podrugljivo ? Ili kad si omalovazavao cak svoje Srbe i to vecinu , tj one ljude sto su glasali za sns , to je bilo ok ?
 
Inace juce popodne se ubodem na neki veci trn u stopalo . Probio patiku , kad se prelazio neku krcevinu . Nznam mozda divlja sljiva ,glog ili one trnjine gloginje kako vec .
Danas samo kad stajem zulja , malo otvrdlo na tom mjestu . Neko kaze da bi trebalo opet ici na bocu ? Nisam i nepada mi na pamet , al neko kaze da je to kao ozbiljno ?
 
Ako te ne bocka-ne bi trebalo da je ostao trn. Normalno da otvrdne kad se ubodeš na “divlji trn”. Ništa ne brini, kroz 5-6 meseci ćeš biti kao nov.
A s druge strane, ovi stari umeju da kažu “sve to zemlja izvuče”.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh