Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel pises natraske , ili tako mislis ? Mislio sam da spadas u dio mape rakija i pecenje sto je radasin stavio a ne u donji plavi dio .:ppozdrav:
Na teritoriji "rakije i pecenja" ima mali deo i nevidljiv na mapi, zove se "kontrasi"
Predsednik nem je Mladen zvani sveznalica, on je rodjeni brat Mice zaguljenka
 
https://www.021.rs/story/Info/Srbij...jira-hvaleci-Vucica-progovorio-i-kineski.html Ovo su najveci promoteri Kineske vakcine i sam taj marketing je odradjen do savrsenstva. Medjutim imam osecaj da bi se sa doticnima mnogo lakse izborili ........ali problem su sledbenici.............NAPRDNI SLEDBENICI ::lose:: tj NAPRDNI SVEDOCI:confused: koji bi u celokupni sektaski ritual psihicke torture i zastrasivanja pa cak i pretnjom nasilnog vakcinisanja NEZARAZENOG DELA POPULACIJE koji uprkos velikim pritiscima odoleva toksinima a vreme ce pokazati da li ce bolesni umovi nadvlati zdrav razum i da li ce sotonizovano drustvo nadvladati i slomiti sve prave i istinske vrednosti naseg naroda a kojih je nazalost sve manje❓
 
Rekosmo da necemo o koroni vise i vakcinama . Mornar je cini mi se bas predlozio a evo opet pocinjes protiv vakcina . Sto nebi neko onda i za vakcine rekao ? ustvari sta ima tu vise pominjati , desetak i vise bolesti ili nestalo ili skoro nestalo ili postalo manje opasno zahvaljujuci vakcinaciji , ospice ,hepatitis a, b, difterija ,male boginje ,zauske, veliki kasalj,rubeola,tetanus,polio,meningitis,...pa i grip u neoom smislu
Nemojte samo sad traziti strucne detalje ili ispravljati pojedinosti , uopsteno je tako .
Treba sad cutati kad neko izvrgava ruglu vakcine protiv korone , a ako kazes nesto za onda se dignu neki , sto ovo ,sto ono , sto sirite propagandu ,.?
E zlatna vremena bez interneta
 
Sotonizovano????? Sta to znaci nepismeni covece?
https://noizz.rs/noizz-fun/luka-kebara-progovorio-kineski-i-blam-nas-je/03t3lge Mozda gresim ali po tvom postu dobri moj COCI064 zvuci kao da su te ubedili i vakcinisali da ne kazem zastitili ❓posto je sve jos uvek u eksperimentalnoj fazi ALI ONO STO JE SIGURNO JE DA SU TE MEDIJSKI I MARKETINSKI UBEDILI ,ZAMRACILI I SLOMILI ali to je tek pocetak a budi ubedjen da tek slede serije spricanja jer sada krecemo od nule indijski soj je na snazi nego mi je nekako NAJSABLASNIJE U CELOJ OVOJ PRICI TO DOBROVOLJNO POTPISIVANJE PRILIKOM VAKCINACIJE AKO SE COVEKU NESTO DESI DA OVI NE SNOSE ODGOVORNOST :nono:a sto da vakcinisani to potpise nije mi jasno❓
 
Da. Kakvom iskrivljenom logikom razmasljaju neki ?? Neko pokusa da ti pomogne , naravno usput radi svoj posao , i sad ako ti se nesto slucajno desi treba on da odgovara ?
 
Druga stvar , bio sam na vakcinaciji , popunili smo neki obrazac , kolko se sjecam licni podaci , adresa , mjesto zaposlenja i zanimanje,br tel ,... ne sjecam se uopste da je trebao potpis , a siguran sam da nije pisalo nista oko odgovornosti
 
Da. Kakvom iskrivljenom logikom razmasljaju neki ?? Neko pokusa da ti pomogne , naravno usput radi svoj posao , i sad ako ti se nesto slucajno desi treba on da odgovara ?
Momo ti kao kad svekrva prica o snajki posle 2 sata poznanstva lepa ,dobra, pametna ,plemenita, poslusna ,rano je za zakljucke A TO DALI NEKO NEKOME ZELI DA POMOGNE MI TO JOS UVEK NEZNAMO NITI MOZEMO DA TVRDIMO :nono:ALI MOZEMO DA SE NADAMO DA JE TAJ SERUM OD ZDRAVOG SLEPOG MISA JER AKO JE ZARAZEN DALEKO BILO NESMEM NI DA POMISLIM KAKAV BI BIO KRAJNJI ISHOD 🆘
 
Nema veze sa slijepim misom. Da ne zeli da pomogne nebi se zvala svjetska zdravstvena org ili ministarstvo zdravlja ,nego svjetska eliminacija , i ministarstvo bolesti .Nebi bila bolnica , nego ludnica sta ja znam
 
Nema veze sa slijepim misom. Da ne zeli da pomogne nebi se zvala svjetska zdravstvena org ili ministarstvo zdravlja ,nego svjetska eliminacija , i ministarstvo bolesti .Nebi bila bolnica , nego ludnica sta ja znam
Postavio bih ti jedno veoma ozbiljno pitanje a ako neko zna sa foruma neka odgovori STA MISLIS DA PREDSEDNIK OVOLIKO PROSTORA POKLANJA TOJ KAMPANJI I DA VISE NISTA BITNO NE POSTOJI U DRZAVI OSIM PROCENTA VAKCINISANIH. Koji bi mogao odgovor da bude ❓ da se zabrinuo za narod ili zdravlje nacije:haha:ili da mu je stalo da se ne osipa penzioni fond:haha:pa je se cak zabrinuo i za sve ostale drzavice na Balkanu dobra vila oce da ucini A SVE OVO RADI DZABE::super::sto je jedna iskrena i neiskvarena dusa pa jos i najavljuje i predpostavlja da ce trebati 3 vakcine godisnje po coveku narednih 4 do 5 godina ❓a sada krenuo po zabitima gde lisica donosi postu i gde nema televizra da pokaze ljudima VIDITE STA JA RADIM TO ISTO TREBA I VI DA RADITE I TO JE DOBRO kao da nismo u Evropi kao da je neka prasuma i neko pleme u Africi ili juznoj Americi IZGLEDA SASAVO ALI DELUJE:haha:
 
Ko da je bitan Vucic u tome svemu uopste ?Kakve on ima veze sa pandemijom ? On je samo predsjednik jedne susjedne (male)drzave na Balkanu.
A zasto zuri iz Brisela da primi vakcinu u Babusnicu mogao je umesto njega da to ucini neki SNS aktivista ili predsednik neke mesne zajednice ako mu nije stalo a to su mesta gde nema ni fabrika ni pozorista ni bioskopa ni druzenja ni stranaca ni turista i to su ekoloski totalno zasticena mesta valjda bi po logici trebalo juriti Novosadjane, Nislije, Kragujevcane ,Cacane ,Sabcane sta ces ti druze u Rudnoj glavi i Babusnici AKO TI NIJE BITNO I AKO NEMAS NIKAKVE VEZE SA TIM ❓
 
Pa mozda on to usput koristi u svoju propagandu kad je vec to aktuelno. To rade vecina politicara , sta se god desi aktuelno koriste priliku da se slikaju , to svi znamo , ali skreces temu . Krenuo si opet o vakcinaciji , treba ili ne treba ,,pa ajde kad si navalio da diskutujemo . A onda prebacujes na Vucica , kao da on odredjuje ? Mozda tebi i da , ali sta ima sa ljudima u Spaniji ?
 
https://noizz.rs/noizz-fun/luka-kebara-progovorio-kineski-i-blam-nas-je/03t3lge Mozda gresim ali po tvom postu dobri moj COCI064 zvuci kao da su te ubedili i vakcinisali da ne kazem zastitili ❓posto je sve jos uvek u eksperimentalnoj fazi ALI ONO STO JE SIGURNO JE DA SU TE MEDIJSKI I MARKETINSKI UBEDILI ,ZAMRACILI I SLOMILI ali to je tek pocetak a budi ubedjen da tek slede serije spricanja jer sada krecemo od nule indijski soj je na snazi nego mi je nekako NAJSABLASNIJE U CELOJ OVOJ PRICI TO DOBROVOLJNO POTPISIVANJE PRILIKOM VAKCINACIJE AKO SE COVEKU NESTO DESI DA OVI NE SNOSE ODGOVORNOST :nono:a sto da vakcinisani to potpise nije mi jasno❓
Potpisivanje da svojevoljno primas vakcinu je posledica "boraca" o slobodi izbora ,da ne bude posle da te neka farmaceutska kuca naterala na nesto.
Pocnite malo misliti svojom glavom ,a ne misom i internetom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh