Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verovatno je u pitanju Vojvođanska banka. Radio sam i ja u banci 31 godinu, sad će biti 6 godina kakao sam u privatnoj firmi, sve je izuzetno korektno.
 
Svaki pravi komunista bi ti čestitao na toj percepciji.
U titovoj državi je to možda i bilo moguće, ali danas je potpuno nemoguće ni u državnoj a pogotovo u privatnoj firmi..
Vidis kod nas ima takav slučaj da privatnik ima radnike koji rade od osnivanja po 20 i vise godina i niko se ne zali cak sta vise.

Al isto tako imas i privatnika,tj stranog investitora,koji daje odličnu platu,svaki minut preko 8h je placen,svaki vikend praznik,al su zato uslovi za rad katastrofa,a posao je cisto varenje,tako da nesto ne moze da se plati,a to je zdravlje.
 
Tih dugogodišnjih radnika kod srpskih privatnika nema ni 3%. To su ili neki rodbinski odnosi ili neka druga vrsta veze.

Strani investitori, takve radove opet plaćaju najmanje dvostruko/trostruko manje nego u njihovim državama, a imaju kvalitet ravan zapadnom, jer su naši radnici sa odličnom reputacijom što se tiče kvaliteta i stručnosti.
Poznato je da varioci ili livci ne uživaju dugo u velikim penzijama ili ušteđevinama od dobre plate.
 
Само ћу ово ставити овде:
df64ba204609baeaabbfc119b9cc4595.jpg
 
Ovo kako je krenulo pohapsice sve glavne predsednikove uzdanice. E sta ti je zivot SVE IM JE PREDSEDNIK DAO A ONI NEZAHVALNI. A isto tako ga i mali Alek uvalio svojim radikalima a i socijalistima svojevremeno ne da je zaboravio da im se zahvali nego je kidisao na njih kao besan pas .Nego nije mi jasan ovaj nas psihopata jedva je spasao zivu glavu u Srebrenici a evo ga sad nicim izazvan ide u Sarajevo. Ima zelju SLIHTARA DA SE UVUCE ali ne shvata da Bosnjaci nemaju amneziju kao Srbi i da se ljudi vrlo dobro secaju sta je golobradi mladi radikal laprdao da bi dosao do jeftinih politickih poena u ratom zahvacenoj drzavi i umesto da tada bude pametan i pravi diplomata i da smiruje strasti i da gasi vatru on je raspirivao mrznju i sada ce probati da grca tuzno sa suzom u oku da oblizuje suvu budzu i da guta pljuvacku sa pognutom glavicom kao dete koje se ukakilo pa ga sramota ali dusevni bolesnik ima poriv da ga neko voli da bude voljen i sada je nasao za shodno kao darodavac on daje vakcine i Makedoniji i ,Crnoj gori i Bosni i izgleda od mnogo unosnih poslova kojima se bavi DA CE BUDZATI TAKO OPAKO PROFITIRATI SA OVIM VAKCINAMA DA CE TO BITI BRUKA .Pratim sa kojim adrenalinom on ide sa delegacijom i docekuje na aerodromu prazan kontejner sa vakcinama a drzavni dnevnik prenosi ladno kako delegacija na celu sa predsednikom stoji mirno dok skidaju kontejner iz aviona. 🚾 Ovakvo vodjenje jedne Evropske drzave ja mislim da su i pecinski ljudi imali bolje vodjenje i bolji status 🆘 🚾 🆘 🆘🆘🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾🚾
 
Kovacice,crepaja jel ima neka dobra pekara?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Zanimljivo, niko ne komentarise ovo zaostravanje situacije oko covid-a, moguce vanredno stanje, zandarski cas i sl?
 
Ja imam dva sina, jedini savet koji imam za njih nek bude bilo koje boje, veroispovesti, nacionalnosti samo da nije sremica... Ako sam se ja zajebao pa ne moraju I oni...
Zbogom Sremice-uspaljenice...
I Bačvanke... Probiranke od zanata...
Fine ste vi ženice...
Al već vidim... Ženiću se iz Banata...
 
Ово о корони, тј. повећање броја инфицираних: у'ватио негде успут да је и код нас дошао тај "енглески сој" вируса, који има повећану инфективност. Ако је тако, онда оволики бројеви и не треба да чуде.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh