Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Slobapatrola opet nisi dobtro obavešten kao i puno puta do sada,a i da je tako nije Ruska urea jedina na tržištu.
 
Jesam li rekao pre tri nedelje da će cena ureje pasti-I PALA JE
Jesam li rekao juče ujutru da će kukuruz naglo krenuti gore sa cenom-I VEĆ JUČE SE TO DESILO(mali rast)
Pa šta po tebi onda ja krijem?
 
Ja šta čujem od donekle proverenih informacija to i prenesem.Meni je lično rečeno da ne kupujem ureju do kraja januara.Drugo ništa ne znam.
 
Ovde kod nas dobili smo KAN azohem Subotica po ceni 14 e. pakovanje 50 kg. zna li neko kakvog je kvaliteta do sada nisam kupovao kan ovog proizvodjaca ?
 
Djubrivo koje stize iz Rusije,stize recnim saobracajem,a taj vid je daleko jeftiniji nego drumski.
Ali vas klepaju vase zadruge.
 
što kaže kiš iz rusije stiže hiljade tona u infuzu i to baržama a posle pakovanja kod nas ide klepanje po ušima :haha:
 
Ljudi sakupite se,organizujte svoje potrebne kolicine i pozovite neku od firmi iz Vojvodine pa se raspitajte za cenu sa prevozom do vas.Ubedljivo najjeftiniji http://www.farm-coop.ls.rs/rs/ .Firma je ogranak MK Komerca i svaka moja dosadasnja saradnja sa njima je bila sasvim ok.
 
Nazad
Vrh