Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Ja placao 297e/t,e sad koji srednji kurs te usreci,sa prevozom do kuce,firma Agrotrading Novi Sad,za sad najpovoljniji...
 
Toliko je i u Azotari Pancevo+ekoloska taksa+prevoz...al opet ce biti jeftinije nego za mesec dana...

Jel najavljeno poskupljenje ili samo očekuješ zbog inflacije i rasta cena svega ostalog?
Dal neće biti neke refakcije na đubrivo pa da čekamo da istekne ova kalendarska godina?
Čujem da od 15 januara treba da počne proizvodnja u Šapcu, u nekadašnjoj Zorki a taj pogon je sad Viktorija group ili ne znam čiji. Ja ću sačekati da vidim njihove cene a nadam se i boljem kvalitetu makar u početku dok izađu na tržište.
 
Ma ne cekam nikog,jeftinije nece biti..a sa kvalitetom Panceva sam zadovoljan,mogu slobodno reci da je pravi vestak,namenjeno 250kg/kj u dva puta...do N.Godine hocu i hemiju za prskanje da kupim,Duett Ultra ide 20% gore...odrace nas kao mackove...
 
Pancevacka UREA po ovom sto je Laza postavio 41.80 izuzetno povoljno...Ima li negde blize po ovoj slicnoj ceni da se kupi?J.Banat kakve su cene kod vas ove Pancevacke Ureje...?
 
Nazad
Vrh