Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Cute sva udruzenja kao da im je sve potaman. A mozda i vodjama jeste. Moje udruzenje ciji sam clan odlucuje 18 da li izlazimo na ulicu. Ali ako smo jedini u Srbiji nista necemo postici. Zato menjajte vodje i preduzmite nesto da ovu pljacku zaustavimo.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
Ми ни немамо удружење, наводно има неко у Змајеву и задњи пут када су изашли на улице мене било срамота да гледам. Дошли пред општину колона трактора па прва три на челу колоне су вредела као цела зграда општине, све кулаци ни једна ситна боранија да је била. Они истерали своје и сада сви сретни ћуте јбе им се за тренутну ситуацију. Тако да у та удружења не верујем и не мешам се са њима пошто нисам на њиховом нивоу.
 
Vidiš da ne zna šta priča ko da je jeo bunike.
Postao je forum mesto za blebetanje svakakvih budalaština...kad to kažem polazim od sebe
Znam ja sta sam napisao ali sam pogresio broj i nisam ni primetio, ako si procitao post do kraja mogao si videti da sam napisao tacno.Nisam proveravo post inace bih ispravio ali ne razumem ovo sto si napisao da neznam sta pricam? Je l znas ti mozda?
 
Da kažem ovako - svi ozbiljniji proizvođači uveliko su spremili/spremaju đubre.... Da nema potražnje kao što ti kažeš, ne bi cena još išla gore... Već jednostavno dobavljači ne mogu da izvuku đubreta koliko se već sada traži.
A jesu li spremili ili spremaju da to utvrdimo i sta su ozbiljni poljoprivrednici posle cemo lako.Cena se vrti oko 900€+pdv urea manje vise 2 meseca.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
A jesu li spremili ili spremaju da to utvrdimo i sta su ozbiljni poljoprivrednici posle cemo lako.Cena se vrti oko 900€+pdv urea manje vise 2 meseca.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
Cena vise nije toliko upitna,koliko ce biti nabavka,ima fore jos 3-4 nedelje za taktiziranje,a posle toga ce biti ,daj sta das i posto das,samo daj

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Cena vise nije toliko upitna,koliko ce biti nabavka,ima fore jos 3-4 nedelje za taktiziranje,a posle toga ce biti ,daj sta das i posto das,samo daj

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
Ko kaze da nece biti neznam odakle te informacije ili znam namerno pustaju buve uvoznici evo moje misljenje nece ici vise od 900+pdv videcemo ovaj post za mesec dana pa ga komentarisemo.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Zanimljivo cena gasa utice samo 15% u proizvodnji djubriva vise prati cenu kukuruza.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Procitaj sta je arkadije izbacio oni su to napisali a ne ja. I meni je cudno.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Ko ima gasa ima i vestaka,Rusi imaju viska tako da sve dolazi od njih a ostali doradjuju,sminkaju i prepakuju udaraju pecate i skidaju kajmak...
 
Nazad
Vrh