Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Jako dobra mozda malo vise prasine od kutine ,krupnija granula ,lepo se baca ako ima grudva lako se razbije ,kutinu sam uzimao zbog pakovanja od 25 kg lakse mi bilo da tovarim nego dzakove od 50 kg
Kod nas nestašica ništa nema najavili to Rusko i nešto zorke ima mrvice uglavnom.
Biće zanimljivo kad dođe staviti ću cijenu.
 
Nema kontrole i kraj.Sve to zavisi od ture do ture...kada se setim kakav smo linzer bacali jedne godine...ne ponovilo se.
 
Ja nadrljao sa Zorkinin NPK na jesen,ispadne kloca pa gazi lupaj cekicem savucaj boze

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Bas me cudi,jednom pre5-6 god a mozda i vise taj linzer je bio najbolji vestak

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Upravo zato sam naglasio o kojem proizvodjacu je rec...zbog pozitivnog iskustva od prethodnih godina odlucimo se za linzer,platili ga i skuplje od ostalih-a kada smo uzeli da radimo...komada ogromnih zabetoniranih,a prasine...uh.
 
Kod mene današnje cijene KAN 83 eura 100 kg, UREA 126eura 100 kg sve Kutina, navodno nekakve zalihe od lani
 
Polako sa cenama postali nervozni uvoznici drze skupo djubrivo na lager a ne prodaje se kako su ocekivali zarobljene pare mnogo. Velika lova je u igri..

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Polako sa cenama postali nervozni uvoznici drze skupo djubrivo na lager a ne prodaje se kako su ocekivali zarobljene pare mnogo. Velika lova je u igri..

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
Da kažem ovako - svi ozbiljniji proizvođači uveliko su spremili/spremaju đubre.... Da nema potražnje kao što ti kažeš, ne bi cena još išla gore... Već jednostavno dobavljači ne mogu da izvuku đubreta koliko se već sada traži.
 
Po tri puta manjim cenama zalihe kupljene.
vise od tri puta, ko zna koja je nabavna cena, kod nas danas cujem ureja 2300 25kg Kan 2300 25kg, sto je mnogo mnogo je, nemogu da verujem da ce nas naguziti ovako a da svi mi cutimo kao zaliveni, pa za mnogo manje stvari ljudi protestvuju, ja neznam zasto smo zombirani ovako? Je l ova Korona uterala strah svima, maksimalno se koristi epidemija za enormna poskupljena, ja nisam mogao da uhvatim neku zaradu i na 1000 dinara po vreci ali na 3300 a bice 3500 uskoro, sa mojih 10-15 hektara ne gine mi konopce.Jebo sam im majku, svi cute i opozicija i vlast, ovo je bolestna cena, kod nas bez vestaka nema nikakvih prinosa jos kada je susa, tu nema ni za gorivo.
 
vise od tri puta, ko zna koja je nabavna cena, kod nas danas cujem ureja 2300 25kg Kan 2300 25kg, sto je mnogo mnogo je, nemogu da verujem da ce nas naguziti ovako a da svi mi cutimo kao zaliveni, pa za mnogo manje stvari ljudi protestvuju, ja neznam zasto smo zombirani ovako? Je l ova Korona uterala strah svima, maksimalno se koristi epidemija za enormna poskupljena, ja nisam mogao da uhvatim neku zaradu i na 1000 dinara po vreci ali na 3300 a bice 3500 uskoro, sa mojih 10-15 hektara ne gine mi konopce.Jebo sam im majku, svi cute i opozicija i vlast, ovo je bolestna cena, kod nas bez vestaka nema nikakvih prinosa jos kada je susa, tu nema ni za gorivo.
Cute sva udruzenja kao da im je sve potaman. A mozda i vodjama jeste. Moje udruzenje ciji sam clan odlucuje 18 da li izlazimo na ulicu. Ali ako smo jedini u Srbiji nista necemo postici. Zato menjajte vodje i preduzmite nesto da ovu pljacku zaustavimo.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh