Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Jel ta cena vazi i za simentalce i holstajne ili samo za simentalce ?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kod nas u mestu nekoliko većih tovljača je prekinulo sa tovom, kažu da je bolje prodati hranu nego toviti i ići u minus. :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pa neverujem da na trenutnoj ceni bikova od 1.9e idu u minus
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

JA to i cekam,moji su trenutno oko550kg,ali cim cena bude 2e,odose oni i odmah stize nova tura
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

I moji su tu negde,ali neka ih još malo valjda neće padati cena(mislim da neće jel svi govore da nema bikova)a neću da kupujem telad po zimi(ipak je to još hladno za njih) :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

TEsko da ce i cena doci na dva evra pre petestog februara.posle dok se nadju novi kvalitetni telici eto ga prvi mart,a tad vec i otopli mala
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

pre neki dan komsija prodao 2 kom izmerili svaki preko 700 , dao ih po 1.8e
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

linija klanja-3.3.e veceras!_nisam dao, idemo dalje!
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

to znaci zaklano odrano i bez utrobe linija klanja
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Petar 90 je napisao(la):
Djole.82 je napisao(la):
Kod nas su 1,9 eur,i svi su kupci iz novog pazara. Ja imam 25 komada nisu jos za utovar ali bice u maju pa mi sve drago sto ide cena gore,bar se ja nadam da je tako ::namigivanje::
i moji stizu maja,ali ako pre toga dodje cena na 2e,dajem ih ja odman,nebitno sto su 55okg
Ja moje drzim bar do 600 kg,a zadnje sam utovario u maju prosle godine i bila losa cena 1,55 eur ali su bili teski i imali su tacno 680 kg.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Dao bika pre 10 dana za 1.70e izmerio 650 kg ravno. sad evo vidim da sam se izgleda zajebo, al kod nas cena i dalje ista.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

juce utovario 8 komada koji su bili kaparisani po 1.8 550 kg prosek bik izasao 990 evra e sad kad bih uspeo tele da kupim od 120 kg po ceni od 400 evra onda sam zadovoljan
 
Nazad
Vrh