Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

bikovi 1.85..
ja nemam pre maja sta da prodam,a valjda ce i cena tad da skoci jos malo
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Pa kod komsije smo natovarili 4 kom, prosek 560 kg i to bez po muku usli skoro sami , pre toga natovareno isto 4 kom prosk 595 kg
Kazu da danas treba da natovare jos 3 ture , sto bi ,, trebalo " da znaci da se bikovi traze !?!
Klanica Nedeljkovic placa 3.2 E na liniju klanja ( topla polutka )
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

porase broj bikova al ce onda cena pasti :udri:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ta Peera je napisao(la):
Za pola sata utovar bikova kod komsije cena 1.9E pare na vagi - klanica Djurdjevic
Jel to Djurdjevic placa vezane 1.9 ili pustene? :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ja imam 5 bikova, 2 su presla 700kg (jedan od njih je blizu 800kg) a tri su oko 600-650kg, i jednu junicu koju isto tovim za prodaju. Čekam da cijena bar malo predje 2 eura (tj. da dodje do 4 marke) pa odmah prodajem. Šta mislite, hoćel cijena doći dotle i kad bi to moglo da se desi?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

zombie_666 je napisao(la):
Ja imam 5 bikova, 2 su presla 700kg (jedan od njih je blizu 800kg) a tri su oko 600-650kg, i jednu junicu koju isto tovim za prodaju. Čekam da cijena bar malo predje 2 eura (tj. da dodje do 4 marke) pa odmah prodajem. Šta mislite, hoćel cijena doći dotle i kad bi to moglo da se desi?

da li ce ti dati posle mesari trzisnu vrednost za tolike bikove,ako dodju do 800 kg...koliko ih dugo tovis ?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

sad veceras cuo da na zlatiboru ne mozes naci bika bez 2e....
Ljudi pa ako je to tacno,onda i mi malo da zivnemo,samo je problem sto ce i telicima da skoci cena....
:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

zombie_666 je napisao(la):
Ja imam 5 bikova, 2 su presla 700kg (jedan od njih je blizu 800kg) a tri su oko 600-650kg, i jednu junicu koju isto tovim za prodaju. Čekam da cijena bar malo predje 2 eura (tj. da dodje do 4 marke) pa odmah prodajem. Šta mislite, hoćel cijena doći dotle i kad bi to moglo da se desi?
Koja je sad kod vas cena.Mi iz pogranicnog dela smo pre prodavali vama preko Drine!? :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dragannrt je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Ja imam 5 bikova, 2 su presla 700kg (jedan od njih je blizu 800kg) a tri su oko 600-650kg, i jednu junicu koju isto tovim za prodaju. Čekam da cijena bar malo predje 2 eura (tj. da dodje do 4 marke) pa odmah prodajem. Šta mislite, hoćel cijena doći dotle i kad bi to moglo da se desi?

Sad imaju 15 mjeseci (ovi veliki) i 13-14 mjeseci (ovi mali). Imam kupce za njih, jer odgajim veoma mesnate bikove. Inače ih tovim kao guske, ali samo biljna hrana i kukuruz, bez aditiva.

da li ce ti dati posle mesari trzisnu vrednost za tolike bikove,ako dodju do 800 kg...koliko ih dugo tovis ?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

danas mi bio nakupac bikova po detelinu,kaze(ako ne laze,al' sumnjam) da je tu po selu pokupio po 150 i 160 din.kg
taj za 150 je crno~beli...
ja mu kazem gde ce ti dusa,prokletijo jedna,on mi se smeje... :sta: :sta:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kod nas su 1,9 eur,i svi su kupci iz novog pazara. Ja imam 25 komada nisu jos za utovar ali bice u maju pa mi sve drago sto ide cena gore,bar se ja nadam da je tako ::namigivanje::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Djole.82 je napisao(la):
Kod nas su 1,9 eur,i svi su kupci iz novog pazara. Ja imam 25 komada nisu jos za utovar ali bice u maju pa mi sve drago sto ide cena gore,bar se ja nadam da je tako ::namigivanje::
i moji stizu maja,ali ako pre toga dodje cena na 2e,dajem ih ja odman,nebitno sto su 55okg
 
Nazad
Vrh