Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Mene interesuje Jarkovac.Šalji podatke na pp i za prase se ne sekiraj.I ovako su pojeftinili ovih dana drastično.
 
Upravo sam zvao coveka i pitao za nekih 60ari trazi 6000e zemlja u tom potezu treba da je 5klasa.Bas sam se iznenadio jer sam pre 10 meseci u istom potezu za istu kolicinu dao duplo manje,mozda i treba da nam obore cenu kukuruza pa da nemamo pare za zemlju jer ovo kako je krenulo prelazi granice normalnog
 
ovo kako je krenulo prelazi granice normalnog
Ма треба на'ранити преко 7млрд. људи. Храна је постала изузетан бизнис ал' само за крупне играче.
Него, колико си платио пренос за ту твоју куповину?
 
ја би реко да су му страдала леђа .. па се плаши укрштања :osmeh:
 
Pitanje ljudi.Komsija do mene prodao njivu nekom drugom mene nije ni pitao,da li ja mogu to da osprim ili da se ne mlatim sa advokatima?
 
ako je tvoja oma pored onda ladne vode da dobijas ali prvo budi covek i reci tom gazdi da oces ti kupiti
u susednom selu kod nas slicna stvar glave ce leteti:ppozdrav:
 
Poštujem, e čerez toga ćemo morati da obratimo pažnju na ophodjenje prema Vama jer nismo bili upoznati sa vašim visoko školskim obrazovanjem!
 
Napravio darovni ugovor i cao, sto ce reci pravno gledano je poklonio zemlju nekome i samim tim ne treba da ponudi medjase...
 
Nazad
Vrh