Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Imaš po agencijama koliko hoćeš
 
да ли постоји неки начин да се нађе парцела преко нета, преко неког снимка - авионског или сателитског и дође до броја те парцеле на тај начин,па после да се искористи овај шандор-ов сајт ?
 
да ли постоји неки начин да се нађе парцела преко нета, преко неког снимка - авионског или сателитског и дође до броја те парцеле на тај начин,па после да се искористи овај шандор-ов сајт ?

Koliko znam trebalo bi bude uskoro i plan katastarske opštine.
 
да ли постоји неки начин да се нађе парцела преко нета, преко неког снимка - авионског или сателитског и дође до броја те парцеле на тај начин,па после да се искористи овај шандор-ов сајт ?

Čika Jovo,pokušaj na:

http://www.geosrbija.rs/rga/default.aspx?gui=1&lang=3

Tu imaš sve katastarske parcele po brojevima.
 
Može li mi neko reći kolika je trenutno cena jutra zemlje u mestima Crvenka, Kula, Bačka Topola? Hvala unapred!
 
Hvala Dušane, ja hoću da prodam nešto malo više od 5 hektara u komadu, zemlja je udaljena oko 6-7 km od Crvenke, nalazi se na putu prema Panoniji, po ceni od 50.000 evra. U pitanju je treća klasa. Ako ovde ima zainteresovanih za kupovinu, neka mi se jave.
 
samo citam kako se ljudi "frljaju sa ciframa" i kako ce kad mii udjemo ( veliko znak ? )EU onda ce tu cene biti kao u Holandiji
evo vam odlomak iz Madjarskih podataka o trenutnoj ceni zemlje kod njih...........

Művelési áganként, egy hektárra vetítve tavaly a következő vételárak alakultak ki:

Szántó esetében 439 ezer Ft, gyep vonatkozásában 192 ezer Ft, szőlő esetében 948 ezer Ft, gyümölcsös tekintetében 791 ezer Ft volt a hazai átlagár.

A 7 statisztikai régió közül a legmagasabb szántó értékesítési árakat a Dél-Dunántúlon regisztrálták, melynek összege hektáronként 569 ezer Ft volt. Legolcsóbban a dél-alföldi szántó kelt el, hektáronként 365 ezer Ft-ért.
A gyepterületek esetében a szélső érték hektáronként: Közép-Magyarország 333 ezer Ft, Észak-Magyarország 115 ezer Ft volt.

ukratko prevod...oranica 439.000 ft/cca 280 = 1567 eura/Ha , livade 696 E/Ha , vinogradi 3385 Eura/Ha itd,itd.itd

pa samo nastavite da sanjate .............
 
zavisi kakav je kvalitet zemlje koja je klasa gde se nalazi koliko je udaljena od sela ...
 
Pa jel ima ljudi odavde koji su kupili i rade u Madjarskoj? Verovatno mi ne mozemo da kupimo zemlju kod njih.
 
Kod mene niko ne sanja, takva je cena, a i zasto bi nasa zemlja bila jeftinija nego u Madjarskoj, nemaju oni plodniju zemlju od nas. Ja cak mislim da je nasa poljoprivreda jaca od njihove.
 
Kod mene niko ne sanja, takva je cena, a i zasto bi nasa zemlja bila jeftinija nego u Madjarskoj, nemaju oni plodniju zemlju od nas. Ja cak mislim da je nasa poljoprivreda jaca od njihove.
mozda sam se lose izrazio, ali smatram da se kod nas dosta preteruje sa cenama zemlje,neko proda po dobroj ciffri onda se odmah to generalizuje i dize nivo cena
u gornjem postu su prosecne cene zemlje u Madjarskoj, juzno od Dunava su skuplje,a juzni deo sa nasom granicom jeftinije
neznam zakon o kupovini zemlje kod njih znam da su dosta nasih drzavljana proteklih 10-15 godina presli preko i nastavili pp proizvodnju
 
Nazad
Vrh