Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

posedovni list, jeli to vlasnik moze da izvadi, advokat ili mogu i ja? I gdje se vadi to?

Hvala
 
Kod nas jedan traži 6500e za lanac (jutro), kaže biće 10 000e kad uđemo u EU, nek sačeka pa nek proda za 25 godina.
 
Meni je neki dan covek nudio lanac(jutro i frtalj oko 70ari) za 3000e znaci islo bi to i do 2500-2700e al moji ni da cuju ... ako se do leta ne proda uzecu je kad prodje godina na faxu.
 
@na
poredjenja radi, meni je pre 3-4 dana nudjeno 0.7kj za 3200e. Stoga ta cena koju si naveo je povoljna ako je njiva ok.
 
To kod vas kolege baš i nije jevttino kod mene ide cena 30 do 50e po aru samo dosta teško da se kupi ima nas dosta zainteresovanih a slaba ponuda ako te ponudi ti se dvoumiš šta da radiš sutra prodato
 
Uh da je meni da kupim malo zemlje i po 50 e za ar, oko mene niko ziv vise ne prodaje zemlju a sve manje njih je radi sve same prlozine. Prodaju se samo neki placevi i to idu u basnosnovne sume (2-2500 evra za ar ko da je centar grada)
 
Jesenas trgovano po 2900 e/kj, evo sad cujem 3700 e/kj, prodata zemlja...Imali smo medeni mesec ataru, duuugoooo zemlja bila oko 2000 eura, al proslo i to doba. Inace zemlja je kod nas uglavnom 1, i nesto 2 klasa. Trece klase ima u tragovima!
 
Gdje trazite zemlju kad hocete da kupite tj. koje oglase gledate, ili to uglavnom ide od usta do usta.
I vidim forum je malo zatajio izgleda da je krenula zemljoradnja:) Poz.
 
Sve se to proda po selu bez oglasa.U oglase idu uglavnom vece parcele,koje bi privukle nekog sa strane.Gde tebe interesuje zemlja?
 
ako trazim zemlju za cveće onda u poljo apoteci a ako za obradu onda parola snadise,:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh