Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Ima li razloga tvome praćenju tih prodaja oduzete zemlje?
Mislim čime se baviš kad to toliko pratiš?
 
Ima li razloga tvome praćenju tih prodaja oduzete zemlje? Mislim čime se baviš kad to toliko pratiš?
Незапослен, већ дуже. Студирао организацију продаје, дипломирао на маркетингу. Циљ: оформити пољопривредно домаћинство. Немам пара да купујем по редовној понуди па ... Ове године сам купио 3 парцеле и једну сам препродао тако да су ми две остале скоро џабе. Надам се да ћу до краја године обезбедити одговарајуће површине на одговарајућој локацији а у међувремену пратим по темама и средствима информисања шта се дугорочно највише исплати а да нису потребна велика улагања и искуство. Узгред, тренутно је најисплативије продавати емисионе квоте само наши брокери не знају како да изађемо на светске берзе :sta:.
 
Kolega diklofen vidis covek "iskreno" izneo svoje planove,kupuje,prodaje pa mu skoro dzabe jos nesto i ostane.Prema tome nama preostaje da kroz dopunski rad vidimo koje semenke imaju bolju prolaznost na trzistu,jer bez subvencija a sada i sa novim nacinom poslovanja odosmo mi u aut.
 
Kolega diklofen vidis covek "iskreno" izneo
Наводници су апсолутно излишни. Држим се изреке "што на ум то на друм" и увек говорим истину па не долазим у ситуацију да не знам шта сам кога слагао и да будем ухваћен у лажи.
Него да се вратим основном питању: колика је цена око Ирига (ако ко зна)?
 
g, Petre Petroviću ne mogu vam odgovoriti na pp(nom stop se pojavljuje greška prilikom slanja poruke).
Zavisi šta vas interesuje da li prodajete ili kupujete cene su šarene zavisi od kvaliteta zemlje od 500e do 5000 e.
pošaljite mi email pa ću vam odgovoriti.
 
Zna li neko koja je cena zemlje u Bačkopalanačkoj opštini? Konkretno za voćnjak me interesuje...

Hvala :)
 
Gledao sam to sto si pomenuo u Neradinu bezveze je mnogo sitnih parloga nista vise nije ti to pametno
Наводници су апсолутно излишни. Држим се изреке "што на ум то на друм" и увек говорим истину па не долазим у ситуацију да не знам шта сам кога слагао и да будем ухваћен у лажи.
Него да се вратим основном питању: колика је цена око Ирига (ако ко зна)?


---------- Poruka napisana u 00:19 ---------- Prethodna poruka je at 00:16 ----------

Ako je za vocnjak onda cete naci na sremskoj strani u vizicu i nestinu ,na backoj strani slabije samoza ratarstvo i skupo je pozdrav
Zna li neko koja je cena zemlje u Bačkopalanačkoj opštini? Konkretno za voćnjak me interesuje...

Hvala :)
 
Има ли неког из Банатског Брестовца да зна колико је земља на јужној страни (од старог млина према Дунаву)?
 
Pre neki dan je u Crepaji prodata njiva od 2kj za 15.000e, a cuo sam ali nije potvrdejno da je jedna od 4kj otisla 29.000e
 
Још не знам. Стиг'о абер преко посредника за 1500 па се распитујем да видим да ли је повољно. :sta:
Ти би могао знати цене у Војиловици и Старчеву?
tamo vec ne znam verujem da je u Starcevo skuplje.jer je potraznja veca...a sto se tice Crepaje i Bavanista mislim da su rekorderi i sa cenom a i sa arendom :ppozdrav:
 
Има ли неког из Банатског Брестовца да зна колико је земља на јужној страни (од старог млина према Дунаву)?
Od 1000evra do 2000 maksimalno,sve je pesak.to vazi za privatne njive(prve livade,dudara i jankovica vinogradi).
Drzavna zemlj na toj strani je ritska zemlja jako teska za obradu
 
Za Starcevo znam da im nisu neki visoki prinosi, zakup takodje, po tome ni zemlja ne bi trebala da ide vise od 3-4000e po kj
 
Da, konkurencija je zestoka, a nudi se malo. Ranije sam spominjao da postoji 10ak porodica koje konstantno kupuju, ali ova cena je i mene iznenadila. Cujem da jedan covek trazi za 4 kj okruglo 40.000e, to je rekord do sada. Obicna njiva je u pitanju.
 
Kod nas je jedan brkati Crepajac (Dusan ce znati o kome govorim) dao 6600 eura za kj i to je trenutno najveca cena ikada u nasem ataru. Zemlja sranje.
 
Kod nas najveca cena je takodje 6600e za kj. Zemlja nista posebno, sredinom njive ima dolja, gde je 2010 kada su bile vode bilo i labudova :osmeh: Jedino je dobro sto je blizu sela. Kupac je prvi komsija.
 
Nazad
Vrh