Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Kada pricate o ceni, kazite ljudima i na lokaciju na kojoj je ta cena. Nije isto pored asvalta i negde na 10km od sela.
 
Ma isto ti je otprilike svugde,ako želiš kupiti zemlju raduješ se ako nađeš i na 10-tom kilometru.Trenutno je takva situacija...:ppozdrav:
 
2 i 4 klasa blizu puta. Koliko moze da bude? Posto vidim da si iz NSa. Kakva je zemlja kod zablja, da li je laka za obradu?

---------- Poruka napisana u 16:50 ---------- Prethodna poruka je at 16:44 ----------

7500-8000E po Ha za Zabalj to je min.

2 i 4 klasa blizu puta. Koliko moze da bude? Posto vidim da si iz NSa. Kakva je zemlja kod zablja, da li je laka za obradu?
 
U Gospodjincima apsolutno nije bitno da li je zemlja na putu ili je 7km od sela koliko najudaljenije moze da bude otprilike ako je dobra, da ne lezi voda ni u kom trenutku godine i da ima interesenata minimalna cena je 5000 evra kj. U Zablju je nesto jeftinija ali nije puno jeftinija ali ima i losije zemlje.

@farmer89

Mislis na zemlju pored puta NS-ZR?
 
U Gospodjincima apsolutno nije bitno da li je zemlja na putu ili je 7km od sela koliko najudaljenije moze da bude otprilike ako je dobra, da ne lezi voda ni u kom trenutku godine i da ima interesenata minimalna cena je 5000 evra kj. U Zablju je nesto jeftinija ali nije puno jeftinija ali ima i losije zemlje.

@farmer89

Mislis na zemlju pored puta NS-ZR?

Da pored puta NS-ZR? Da li ti obradjujes nesto kod Zablja?
 
Bubu nisam cuo da je skoro neko trgovao po tih 5000 uglavnom se krece 6000+ e/kj
 
Caja, nisi u toku. Prodata je jedna parcela i ispod 4000kj 4kj u komadu spic, malko voda lezi.

@farmer89

Radim ali blize selu jednu malu parcelu ali ti verovatno mislis na zemlju oko motela Debeli lad?
 
Oce tu i malko vise da lezi po hipotenuzi.Tako da dodje malte ne i jutro pod vodom,ako je to sto je Bora radio.
 
Obicno nece toliko da lezi ali ako su cuo posto je otislo onda nije skupo ali je opet spic. A prodata je i njiva pored te istom kupcu 3kj po 5000 evra za kj.

@farmer89

Bolje pusti Zabaljcane to da rade..
 
Jao Bubu, ja ne bi onaj spic uzo ni za dzabe...lezi voda, k`o sto je Cajko kazao, po hipotenuzi ali lezi i po sredi u dolu :osmeh:. Cela 4 jutra u spicu...ne bi to stajalo 3 meseca na oglasnoj tabli da valja :ppozdrav:

Jedino da se napravi salas na bregu pa da se gaje patke u dolji...al `bes ga ni to ne moze...blizu je remiza pa bi patke lisovi odneli :haha:
 
Jao Bubu, ja ne bi onaj spic uzo ni za dzabe...lezi voda, k`o sto je Cajko kazao, po hipotenuzi ali lezi i po sredi u dolu :osmeh:. Cela 4 jutra u spicu...ne bi to stajalo 3 meseca na oglasnoj tabli da valja :ppozdrav:

Jedino da se napravi salas na bregu pa da se gaje patke u dolji...al `bes ga ni to ne moze...blizu je remiza pa bi patke lisovi odneli :haha:
ja sam malko meksi, popustio bi, mislim da bi uzo za bez nadoknade:haha:
 
Ja sam taj spic jedared sejao a cesto sam prolazio pored njega i znadem dobro sta je tu u pitanju. Za salas nije lose ali je daleko od sela. Evo jedne fotke nacinjene 22. 6. 2010. kad smo isli da spasavamo agregate za navodnjavanje-pomenuti spic je sa leve strane fotke, vidi se ugao katete i hipotenuze (psenica) a kanal je sa desne strane:

 
@ljakse
Kod nas je prilicna razlika u ceni za njivu na lepom mestu i na glavnom putu u odnosu na onu od 10km pa jos 2 lenije levo :osmeh:
 
Како се креће цена у околини Ирига? Има нека хипотекрана продаја у Нерадину и Гргетегу па да имам оријентацију.
 
Nazad
Vrh