Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

kod nas za 10.000e kupis 30h zemlje...ali jebiga kod nas nije teko kvalitetna zemlja..pozz.,.:osmeh:
 
ovako kod nas su puno ljudi otisli u inostranstvo i njix prodaja ne zanima oni mogu da ti daju da obradjujes za dzabe ali nece da prodaju...ima neke pijanice koje imaju zemlju od dedova i oni za bure rakije daju njive..e sad ima ljudi koji ne planiraju da se vrate na selo i oni prodaju zemlju jer im ne treba...to je otprilike situacija kod nas ukratko...pozz..:osmeh:
 
Da li neko zna koliko opština Vrbas naplaćuje porez na kupovinu zemlje po jutru za prvu kategoriju zemljišta? Molim barem približnu informaciju ako neko ima, unapred zahvalan.
 
Zemlja, Zemun-Batajnica-Stara Pazova

Sta je vase misljenje za 4046.8 m2 zemlje u Zemun ili Batajnica ili Stara Pazova.
Kako se krecu cjene za taj plac i koje mjesto je najbolje po vasem misljenju.
Zasto DA ili NE u svakom od tih gore navedenih mjesta.
Da li mogu imati kucu, bastu, parkiraliste na toj povrsini zemlje.

Pisite mi vase misljenje, i da li je mozda velim mozda bolje kupiti gotovu kucu u nekom od tih mjesta ili graditi. Kazite mi vase iskustvo.

Svima unapred hvala.

Bez obzira sta mi rekli vase misljenje je dobro doslo, nema ljutnje.
 
pre par dana sam pazario 1,5 kj po ceni od 4500e skupo al je dobra zemlja a ujedno imam u blizini nekih 100kj:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
To i nije mnogo po nasim cenama.Ne znam kakav vam je kvalitet zemlje,ali kod mene u okolini nema ispod 4000 jutro,a u samoj Pazovi ide i duplo.Naravno ,moze da se natrci,ako bas nekom gori,ali u principu je to cena.
 
zemlja je dobra rodi sve zivo ,ne drzi vodu srednja je nije ni pesak ni teska ritska ,za te pare i nije punu ocekujem uskoro da i sesta i brat prodaju i da ukrupnim na 4.5 kj ima i ovde koji prodaju po vecoj ceni ja sam kupio sve sto je bilo do 3300 e preko 4000 necu da platim jer je puno samo da dodju dve lose godine pasce cena i do 50%
 
Nazad
Vrh