Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Kod mene sad ima na prodaju zadružna zemlja oko 1200 kj po ceni od 3200 € ........ Samo još nemože da se prepiše ::lose::
 
Meni se tih 3200e cini prilicno jaka cena, jer je verovatno ta zadruzna zemlja daleko od sela, sa dosta losim putevima. Jedino je predost sto su veliki komadi.
 
Prica se da ce kod nas isto doci matijevic posto grmec po svoj prilici ide u stecaj!
Jadan narod uvek najebe!
 
šandor je napisao(la):
Kod mene sad ima na prodaju zadružna zemlja oko 1200 kj po ceni od 3200 € ........ Samo još nemože da se prepiše ::lose::
de se nalazi ta zadruzna zemlja:haha:?
 
Kod nas još nije neka astronomija od cena ali i ono što je bilo jeftinije više nema.
Problem što nema zemlje!
Čujem neki amer prodaje 15-tak lanaca za 35000 eura ima pola dobre pola loša zemlje!
 
Dolovac je napisao(la):
dejan 77 je napisao(la):
Moj kum sutra pazari lanac za 4800e
Bez uvrede a dal je ta njiva do njegovve ili do nekog vaznog puta ili ti kum blesav ? :sta:

Zasto tako pitas da li je blesav...? :nono: nije to lepo tako :cao: :cao: :cao:
To i nije puno, i kod nas ide od 4500-5000e za kj a "malo jaci kod nas placaju i dosta vise" jer jedino zemlja nikada nece izgubiti svoju vrednost, treba kupovati sve sto se prodaje bez obzira na kvalitet, videcete i sami kasnije zasto :cao:
Pre par meseci je prodato 31kj u 2 table jedna naspram druge 14kj i 17kj za 310 000 e
Post je spojen: [time]1300214156[/time]
_________________________________________________
talianu je napisao(la):
Kod nas još nije neka astronomija od cena ali i ono što je bilo jeftinije više nema.
Problem što nema zemlje!
Čujem neki amer prodaje 15-tak lanaca za 35000 eura ima pola dobre pola loša zemlje!
Pa ti 15 kj su dzabe bez obzira kakva je zemlja trebalo bi to uzeti, a i jos ce on spustiti tu cenu ako je amer jer lova je lova a od ovog ovde nema nista... samo ako mu neko izvadi kes pred oci :cao: 29000e i prodato a mozda i manje :bravo: :bravo:
 
@nikt
Ako sam dobro izracunao kod njih jutro kosta 11500 dolara. Trenutno 1 U.S. dollar = 0.706464147 Euros, tako da za 1kj treba platiti 8130 evra.
U nasem ataru se 2004-2005 moglo kupiti 1 klasa zemlje, na dve lenije, na maks. 1.5km od sela za 2000-2500e, sad za takvu zemlju traze po 6000evra (dobijaju 5000e.) Dakle slican je trend cena kod nas i kod njih (od 2000te), stim sto oni imaju konstantno jace cene od nas za 30-40%.
80ih (ja se tad nisam ni rodio, ali su mi stariji pricali) se jutro prodavalo za 6000-7000 maraka u nasem ataru blizu sela.
 
Drugar prodaje u Novim Karlovcima (Sasama) 2.5kj 300m od asvalta I sa jedne i sa druge strane.
Trazi 14000e.Zemlja prva klasa.Ja bi uzo al nemam si novaca.
 
zorancile je napisao(la):
Koliko godina treba da radiš tu zemlju da bi je isplatio?
Kad ulozis pare u kupovinu zemlje period isplativosti je do deset godina nekad bio!! :ppozdrav: ali kakve smo srece mi paori taj rok ce se pomeriti na 50god!! :cao:
 
Nazad
Vrh