Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Dobra cena :D :D

Miodrag Kostić ustupio studentu dva hektara

25. februar 2011. | 14:20

Izvor: Tanjug

Predsednik MK grupe Miodrag Kostić danas je, prilikom predavanja akademcima na Fakultetu za ekonomiju, finansije i administraciju, jednom studentu, umesto saveta za unapređenje uzgoja lubenica, dodelio na raspolaganje dva hektara zemlje u vlasništvu MK grupe.

Tokom predavanja na temu "Kako uspeti u poslu", jedan student koji se porodično bavi uzgajanjem lubenica zatražio je od Kostića savet kako da unapredi poslovanje, a Kostić je u vidu praktičnog rešenja ponudio dva hektara zemlje kako bi mladi preduzetnik uvećao posed.

Dogovoreno je da se profit sa ta dva hektara deli na pola, a eventualni gubitak bi pripao isključivo Kostiću.
 
Moze li neko reci kako se krece obradiva zemlja u ataru SASE, PAZOVA, GOLUBINCI i VOJKA unapred hvala
 
e ljudi kod nas je ar zemlja ide od 10 pa do 30 evra.i niko gu nece.

ja da zivim u vojvodinu i da kupim njivu od 12000 e ja bi pre kupio stanove i lokale i sedis kuci i stizu pare ::novac:: ::novac::

tako nekoliko ljudi kod nas rade i uzivu ::vino:: ::prica::] ::suncanje:: ::suncanje::


a mi bacimo ::novac:: zemlju pa gi posle trazimo.
 
Danas sam nezvanicno cuo da je prodato u Crepaji 8.5kj po 6000e = 51000e ili 10500e/ha. Eto sta cini jaka cena kukuruza, odose cene :nono:
Post je spojen: [time]1299351899[/time]
_________________________________________________
DusanA je napisao(la):
Danas sam nezvanicno cuo da je prodato u Crepaji 8.5kj po 6000e = 51000e ili 10500e/ha. Eto sta cini jaka cena kukuruza, odose cene :nono:

Proverio sam, zvanicno je
 
Sad cemo videti kad MISKOVIC ulozi 600 000 000 evrica (Ne zamerite ako sam pobrkao neku nulicu,ja ne znam kako se ta cifra pise) u agrar.Il ce skoci zemlja,il ce pasti.Cisto sumnjam da ce proci bez promene.
NEKO SIGURNO NESTO ZNA a to verovatno nismo mi.
Zivi bili pa na svojoj kozi osetili.
 
Sad će država da sredi papirologiju i počne sa prodajom državne zemlje,a i očekuje se prodaja zadruga od 2012 godine.
 
i ja predpostavljam da ce drzava da umesa prste i ovako nemaju para pa ce navijati za cika Miska
 
I kod nas kupuje Matijević.Okačili po selu plakate 1x1 metar da svi vide.E sad jeli kupio nešto nemam pojma?Samo znam da je za dva dana doterao nove mašine vredne preko 500000evra minimum :sta:
 
Ja isto mislim da ce zemlja skociti.Ima slabijih od Miska ,kojima su zanimljive i zadruge i sitne parcele. Jedno drugo vuce.Sigurno ce se takmiciti.
Ako cena skoci na veliko,skakace i na malo.Ne zaboravite Kostica,Barisica,A ima jos mnogo "sitnih igraca" sa po 1000 hektara.
 
Velike gazde.Vlasnici mlinova,silosa,pekara u okolini Beograda,kao i ne znam tacno ali sigurno par hiljada hektara zemlje.Inace su iz Batajnice.
Bave se otkupom i izvozom zita i kukuruza.
 
Nazad
Vrh