Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

kod mene u mom kraju zemlju sto je za bastu mozes kupiti za 30-40 evra po aru,ali jos tuznije od svega je to sto niko ni po toj ceni nece da kupi ::lose:: meni jedna njiva od 45ari izlazi celom jednom stranom oko 35-40 metara na glavni asfaltni put koji je dosta prometan i tu ne mogu da dobijem vise od 110-140 evra po aru a zemlja je odlicna :zli:
 
Imam pitanje...Po kojoj ceni se krecu parcele izmedju Beceja i Srbobrana?cuo sam da se krecu oko 6000e/kj,al jednostavno nemogu da verujem... :sta: :sta: :sta:
 
cenu zemlje odredjuje ponuda i potraznja.kod nas cim se pojavi zemlja za prodaju u kratkom roku ode,ima dosta jakih ljudi koji imaju pare i kupuju zemlju!
 
Koliko sam ja video po Vojvodini, najbolja zemlja je u trouglu NS - Becej - Vrbas, ne bi me cudilo i da je preko 6000e/kj
 
a i dosta ljudi koji prodaju zemlju su postali bezobrazni,ne znaju koliko bi trazili za nju!hoce za dva jutra zamlje da kupe kucu ili stan,sacuvaj Boze,misle da mi zaradjujemo milione na toj zemlji!jos kad kaze znas ti posto je kukuruz ili zito! :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
potpuna je besmislica platiti 2 KJ 12.000 eura. bolje napraviti neku vrstu silosa za te pare ili nesto slicno sto unapredjuje postojeci posao. tako se meni cini
 
Nema pravila svako selo ima bolji deo atara i lošiji sve zavisi u kom procentu,generalno mislim da nema loše zemlje ima loših vlasnika! Mislim na na globalnu sliku vojvodine(obradivu),ne na pojedine delove gde ima slatine pa su pašnjaci.
 
talianu je napisao(la):
Nema pravila svako selo ima bolji deo atara i lošiji sve zavisi u kom procentu,generalno mislim da nema loše zemlje ima loših vlasnika! Mislim na na globalnu sliku vojvodine(obradivu),ne na pojedine delove gde ima slatine pa su pašnjaci.
::svaka cast:: ::svaka cast:: upravo tako,samo što kod nas i pašnjake oru..
 
Zamolio bih zrenjanince koji se razumeju u cenu zemljišta da mi kažu koja bi bila cena zemlje u delu grada koji je označen crvenim krugom.

rw48qu.jpg
 
Nije me bilo na forumu, malo sam bio kuci u Staparu. Pa evo svezih informacija sto se tice zemlje. Prijatelj je platio 3kj 15000e pre neki dan. Zemlja na asfaltu od sela 1km. Primetno je blize zemlje imaju strasan porast cene, dok one dalje (6km+ od sela) ne raste cena, vec je negde od 3000-3500e/kj. Ovo su cene za njive dobrog kvaliteta, za neke dolje, livade i slicno cena je drasticno manja.
 
Nazad
Vrh