Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

sulc
Klasa zemlje igra veliku ulogu?Kod vas prema Aerodrumu nebi dao ni 1000 e. za kj.Pesak brate.Sikara prema Somboru(znaci preko kanala od vas)Cena 6-8000 e. Jutro....klasa 1-2....ima i 3.
Morace ici Dole...cena
 
Jel ima tih iz Srbije sto placaju 10 000 Eura jutro da bi mozda kupili zemlju u EU tj u Hrvatskoj da mu sve svoje prepustim ? Ljudi su poludili...
 
Pa Hrvatska je u EU,zato covek i pise.:osmeh: Zelje i ocekivanja su jedno,a realnost nesto sasvim drugo.Koliko ja znam pravi seljak se bavio ratarstvom i eventualno stocarstvom i nikad nije spekulisao kad je vreme kupiti ili ne daj Boze prodati zemlju.Ako je imao para on je kupovao,a o prodaji nije ni razmisljao.Prodaja je u nedaj Boze slucajevima.Svim uspesnim seljacima od srca zelim da uvecaju svoje imanje,a spekulantima i onima koji kupuju zemlju,a nikad je nisu radili (uglavnom pare stecene raznim malverzacijama)brzu propast i da zemlja dodje u prave ruke.
 
No nisam ni to hteo reći da ne valja zemlja tu ili tamo.Ali znamo da veliku ulogu su igrali padavine u datom momentu.

P.S. Možda si dobio dve kiše više od mene.:kisa:
 
Upravo tako! Kod nasje sada cena na vrhu brega.

Masa se zaludjuje cenama jer smo pred evropom, a treba samo da analiziraju sta je bilo u prosih 10 godina u hr, hu, ro, bg....
....a analizirajte cene i malo sire, recimo u rusiji
 
Upravo tako! Kod nasje sada cena na vrhu brega.

Masa se zaludjuje cenama jer smo pred evropom, a treba samo da analiziraju sta je bilo u prosih 10 godina u hr, hu, ro, bg....
....a analizirajte cene i malo sire, recimo u rusiji
Rusija raspolaze sa velikim poljoprivrednim dobarima, kolhozima i ima velike neobradive povrsine.
A mi smo tu gde jesmo nemamo bas puno neobradivih povrsina.
Samim tim je i nase ludo trziste, pa ko hoce da pliva taj pliva mislim na ukrupnjavanje poseda to i odredjuje cenu na nasem trzistu.
 
Ako se Evropa docepa Ukrajine,cena zemlje ce pasti svugde pa i kod nas,netreba zanemariti debljinu humusa od 3 metra u Ukrajini.
 
Jos ce tu biti tarapane.Ako daju Ukrajinu,mogu i Moskvu da im poklone.Pa ne srljaju oni u EU,kao mi.:osmeh:
 
Jedino Srbi misle da EU jedva čeka nas da nam da silne novce i da mi lagodno živimo i što manje radimo. Garant im treba ovakava rupa bez dna u uniji.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh